Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)30.000,005,26-25,93
İş Bankası (C)5,340,00-21,39
İş Bankası (Kur.)347.999,90-4,66-8,42
İş Fin.Kir.2,970,68-23,06
İş Girişim7,830,64-58,68
İş GMYO1,881,08-25,98
İş Y. Men. Değ.14,081,73-15,17
İş Yat. Ort.2,670,75-20,61
İşbir Holding57,75-1,287,59
Işık Plastik6,130,00
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,96-1,03-15,79
İttifak Holding1,242,48-44,39
İz Hayvancılık Tarım24,001,1833,33
İzmir Demir Çelik2,260,00-31,71
İzmir Fırça6,02-0,828,27
Jantsa Jant Sanayi55,400,3633,66
Kafein Yazılım19,800,35-7,22
Kalekim Kimyevi Maddeler13,91-0,07
Kaplamin23,74-1,82-29,76
Kardemir (A)6,221,304,54
Kardemir (B)6,191,1417,46
Kardemir (D)7,251,2625,43
Karel Elektronik8,640,1228,49
Karsan Otomotiv3,550,289,23
Karsu Tekstil8,300,00-2,92
Kartal Yenilenebilir Enerji17,210,82
Kartonsan46,64-1,89-50,74
Katmerciler Ekipman1,30-1,52-24,95
Kent Gıda178,00-0,95-49,94
Kerevitaş Gıda4,09-0,97-37,84
Kervan Gıda11,64-0,6013,72
Kervansaray Yat. Holding0,790,00-37,30
Kiler GMYO1,95-0,51-22,31
Kızılbük GYO27,501,33
Klimasan Klima10,050,5019,11
Koç Holding21,24-0,563,85
Konfrut Gıda4,23-3,420,12
Kontrolmatik Teknoloji Enerji66,002,40179,66
Konya Çimento810,000,07-28,32
Koray GMYO7,400,6866,29
Kordsa Teknik Tekstil25,682,5665,14
Koza Altın99,951,223,36
Koza Madencilik15,891,342,58
Körfez GMYO5,320,00-8,28
Kristal Kola1,280,00-58,10
Kron Telekomünikasyon32,80-0,36-10,97
Kuştur Kuşadası Turizm263,00-8,8767,20
Kuyas Yatırım2,521,619,57
Kütahya Porselen70,200,8639,15
Kütahya Şeker Fabrikası31,283,23
Lider Faktoring3,23-0,62-5,28
Link Bilgisayar27,40-0,29-13,28
Logo Yazılım41,820,1034,30
Lokman Hekim Sağlık10,16-0,2943,14
Lüks Kadife45,40-1,5658,11
Makina Takım3,293,79-3,52
Manas Enerji Yönetimi15,55-1,77
Margün Enerji8,380,96
Marka Yatırım Holding4,230,00-34,21
Marmaris Altınyunus177,001,0959,32
Marshall235,10-0,68-23,35
Martı GMYO0,911,11-64,36
Martı Otel1,683,07-21,13
Matriks Bilgi Dağıtım22,36-1,06
Mavi Giyim70,35-1,4736,31
Mazhar Zorlu Holding33,009,204,83
Meditera Tıbbi Malzeme34,70-1,53
Mega Polietilen4,96-1,00-35,25
Menderes Tekstil2,040,99-33,98
Mercan Kimya10,120,90
Merit Turizm26,38-9,90154,65
Merko Gıda4,37-0,91-49,42
Metemtur Yatırım3,04-0,33-62,40
Metro Holding1,27-0,78-38,94
Metro Petrol ve Tesisleri2,720,74-5,88
Metro Yatırım Ortaklığı1,740,00-25,32
Migros Ticaret33,503,20-21,73
Milpa3,860,00-16,09
Mistral GMYO4,48-1,54-4,88
MLP Sağlık25,46-0,9328,13
MMC San. Ve Tic. Yat.5,70-3,5523,91
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj7,709,38-35,02
Mondi Tire Kutsan9,350,9723,03
Nasmed Egepol5,19-2,81
Naturel Enerji32,26-1,47-9,15
Naturelgaz7,21-0,28
Net Holding4,625,9634,69
Netaş Telekom.16,710,54-40,49
Niğbaş Niğde Beton7,89-1,99-84,83
Nuh Çimento39,881,99-16,97
Nurol GMYO14,950,67105,08
Odaş Elektrik1,40-2,10-52,11
Orçay Ortaköy Çay Sanayi13,81-3,56
Orge Enerji Elektrik5,740,1724,44
Orma Orman Mahsulleri26,00-0,7676,63
Osmanlı Menkul23,66-0,34-23,28
Ostim Endüstriyel Yat1,700,59-27,15
Otokar331,300,948,88
Oyak Çimento6,600,92-24,83
Oyak Yat. Ort.6,780,15-1,77
Oyak Yatırım Menkul30,040,47
Oylum Sınai Yatırımlar7,786,5865,18
Özak GMYO5,042,65-1,18
Özbal Çelik Boru16,45-0,90151,15
Özderici GMYO1,583,95-28,83
Özerden Plastik7,35-0,68-18,33
Pamel Elektrik63,602,66198,31
Panora GMYO6,270,486,80
Papilon Savunma12,620,08-44,50
Park Elek.Madencilik4,730,42-11,92
Parsan29,081,6819,67
Pegasus78,600,385,36
Peker GMYO0,941,08-59,82
Penguen Gıda3,32-2,06-34,26
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım189,30-1,10
Pera GMYO1,370,74-21,79
Pergamon Dış Ticaret22,86-2,5624,72
Petkim6,281,7826,10
Petrokent Turizm3.525,00-0,17288,90
Pınar Et Ve Un16,200,62-25,97
Pınar Su3,90-2,50-4,04
Pınar Süt16,210,37-28,11
Plastikkart19,100,4234,09
Polisan Holding2,660,38-30,81
Politeknik Metal325,00-0,43-19,90
Prizma Press Matbaacılık3,95-0,25-27,92
QNB Finans Fin. Kir.64,150,08-48,80
QNB Finansbank34,00-1,39-51,67
QUA Granite Hayal Yapı10,85-0,37
Ral Yatırım Holding5,834,1131,31
Ray Sigorta9,35-0,74-39,48
Reysaş GMYO2,782,58-14,25
Reysaş Lojistik4,821,69-6,84
Rhea Girişim1,85-1,60-50,27
Rodrigo Tekstil12,74-0,08-7,08
Royal Halı3,030,00-11,92
RTA Laboratuvarları21,02-1,13-30,58
Sabancı Holding10,290,00-6,67
Safkar Ege Soğutmacılık7,050,00-35,20
Sanel Mühendislik4,901,6643,27
Sanifoam Sünger24,46-4,5379,85
Sanko Pazarlama9,600,523,58
Saray Matbaacılık3,852,67-56,10
Sarkuysan14,574,4467,52
Sasa Polyester27,601,4784,19
Say Yenilenebilir Enerji21,303,30150,29
Sekuro Plastik18,95-0,1635,74
Selçuk Ecza Deposu8,581,42-36,12
Selçuk Gıda4,35-3,33-12,65
Selva Gıda Sanayi8,100,00
Senkron Güvenlik29,06-6,2610,66
Serve Film Prodüksiyon14,319,99-10,56
Servet GMYO68,25-0,80-12,95
Seyitler Kimya15,500,8515,13
Silverline Endüstri5,090,39-40,81
Sinpaş GMYO4,000,25-4,31
Smartiks Yazılım5,300,76-40,18
Sodaş Sodyum Sanayii24,20-2,34-8,11
Söktaş3,120,32-4,02
Sönmez Filament27,50-1,79-48,29
Sönmez Pamuklu13,861,17-42,25
Sumaş Suni Tahta83,00-2,3562,71
Şeker Fin. Kir.4,77-3,25-25,47
Şekerbank0,990,00-34,44
Şişe Cam8,362,4516,77
Şok Marketler Ticaret11,182,57-10,42
T. Halk Bankası4,400,23-20,86
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,401,39-34,32
T.S.K.B.1,252,46-28,43
T.Tuborg15,87-0,25-10,50
Taç Tarım Ürünleri23,76-8,62125,64
Tat Gıda9,88-0,10-14,54
TAV Havalimanları25,160,6418,12
Tek-Art Turizm1,18-1,67-41,58
Tekfen Holding14,531,82-11,40
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,01-0,17-30,60
Temapol Polimer Plastik13,85-0,4320,43
Tetamat Gıda Yatırımları189,20-1,56-12,53
TGS Dış Ticaret14,17-0,6311,49
Tofaş Oto. Fab.57,151,4284,88
Torunlar GMYO3,730,54-4,36
Trabzon Liman29,90-4,41-6,91
Trabzonspor Sportif3,912,6260,25
Trend GMYO6,270,80-50,12
TSKB GMYO3,131,29-35,15
Tuğçelik12,71-1,1757,30
Tukaş6,65-0,15-31,37
Turcas Petrol3,551,43-26,80
Tureks Turizm Taşımacılık11,51-1,37
Turkcell15,872,193,74
Tümosan Motor ve Traktör15,390,599,38
Tüpraş136,303,3426,20
Türk Hava Yolları13,971,238,21
Türk İlaç Serum10,16-3,79
Türk Prysmian Kablo19,96-0,8965,47
Türk Telekom7,472,75-5,44
Türk Traktör172,004,750,96
Türker Proje Gayrimenkul136,301,3420,73
Türkiye Sigorta5,111,19-17,29
Ufuk Yatırım22,100,6464,93
Ulaşlar Turizm Yat.4,156,41-2,12
Ulusoy Elektrik50,950,20-0,78
Ulusoy Un Sanayi5,10-0,390,23
Umpaş Holding1,29
-50,57
Uşak Seramik1,611,26-31,20
Utopya Turizm18,95-0,79-51,16
Uzertaş Boya29,10-2,61-48,59
Ülker Bisküvi19,801,02-11,28
Ünlü Yatırım Holding5,66-0,18
Vakıf Fin. Kir.6,530,0091,61
Vakıf GMYO1,574,67-34,55
Vakıf Yat. Ort.6,020,67-18,21
Vakıflar Bankası3,380,30-28,24
Vakko Tekstil9,09-0,2245,06
Vanet Gıda5,72-1,89-26,00
VBT Yazılım20,30-1,07
Verusa Holding44,000,50-2,40
Verusaturk Girisim19,34-0,6748,22
Vestel24,502,0836,55
Vestel Beyaz Eşya49,403,1732,17
Viking Kağıt6,320,64-29,78
Yapı ve Kredi Bank.2,491,22-16,92
Yaprak Süt ve Besi Çift.30,18-0,26-16,61
Yataş12,50-1,81-11,66
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,180,95-27,73
Yeni Gimat GMYO14,92-0,5328,71
Yeo Teknoloji59,70-9,95
Yeşil GMYO0,880,00-36,23
Yeşil Yapı1,070,00-41,85
Yeşil Yatırım Holding2,02-0,98-52,76
Yibitaş İnşaat Malzeme10.100,00-2,63-35,26
Yonga Mobilya18,98-2,57-36,29
Yükselen Çelik5,110,79-1,64
Yünsa13,73-1,93-1,16
Ziraat GMYO1,632,52
Zorlu Enerji1,54-1,28-39,11

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English