Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)30.099,90-2,27-25,68
İş Bankası (C)5,131,58-24,48
İş Bankası (Kur.)360.000,00
-5,26
İş Fin.Kir.2,901,05-24,87
İş Girişim8,353,09-55,94
İş GMYO1,97-1,50-22,44
İş Y. Men. Değ.13,35-0,37-19,57
İş Yat. Ort.2,620,77-22,10
İşbir Holding55,800,453,95
Işık Plastik6,38-2,00
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,023,03-10,53
İttifak Holding1,350,75-39,46
İz Hayvancılık Tarım22,409,9124,44
İzmir Demir Çelik2,320,00-29,90
İzmir Fırça6,462,8716,19
Jantsa Jant Sanayi59,85-0,2544,40
Kafein Yazılım20,860,38-2,25
Kalekim Kimyevi Maddeler12,38-0,64
Kaplamin22,260,00-34,14
Kardemir (A)5,711,96-4,03
Kardemir (B)5,710,188,35
Kardemir (D)6,371,9210,21
Karel Elektronik8,900,6832,36
Karsan Otomotiv3,761,9015,69
Karsu Tekstil8,21-0,12-3,98
Kartal Yenilenebilir Enerji14,601,32
Kartonsan46,72-0,60-50,65
Katmerciler Ekipman1,311,55-24,38
Kent Gıda186,50-1,27-47,55
Kerevitaş Gıda4,09-0,24-37,84
Kervan Gıda11,99-0,0817,14
Kervansaray Yat. Holding0,538,16-57,94
Kiler GMYO1,90-2,06-24,30
Kızılbük GYO27,504,17
Klimasan Klima9,720,3115,20
Koç Holding21,901,207,08
Konfrut Gıda3,78-0,26-10,53
Kontrolmatik Teknoloji Enerji60,35-1,55155,72
Konya Çimento840,00-0,52-25,66
Koray GMYO7,482,7568,09
Kordsa Teknik Tekstil25,701,3465,27
Koza Altın94,901,71-1,86
Koza Madencilik14,422,63-6,91
Körfez GMYO5,55-5,13-4,31
Kristal Kola1,341,52-56,14
Kron Telekomünikasyon34,224,33-7,11
Kuştur Kuşadası Turizm179,001,7613,80
Kuyas Yatırım2,623,1513,91
Kütahya Porselen58,450,7815,86
Kütahya Şeker Fabrikası50,45-6,14
Lider Faktoring3,393,67-0,59
Link Bilgisayar28,160,07-10,88
Logo Yazılım42,161,5935,39
Lokman Hekim Sağlık10,603,5249,34
Lüks Kadife44,140,1453,72
Makina Takım2,880,00-15,54
Manas Enerji Yönetimi15,29-1,80
Marka Yatırım Holding4,542,25-29,39
Marmaris Altınyunus169,00-1,2352,12
Marshall283,00-1,29-7,73
Martı GMYO1,061,92-58,49
Martı Otel1,71-0,58-19,72
Matriks Bilgi Dağıtım33,86-0,41
Mavi Giyim62,80-0,3221,68
Mazhar Zorlu Holding32,180,192,22
Meditera Tıbbi Malzeme34,70-2,14
Mega Polietilen4,90-1,01-36,03
Menderes Tekstil2,120,95-31,39
Mercan Kimya11,02-0,36
Merit Turizm15,40-2,2248,66
Merko Gıda5,00-0,20-42,13
Metemtur Yatırım3,354,36-58,57
Metro Holding1,37-0,72-34,13
Metro Petrol ve Tesisleri2,61-1,51-9,69
Metro Yatırım Ortaklığı1,861,09-20,17
Migros Ticaret31,80-1,12-25,70
Milpa3,920,00-14,78
Mistral GMYO4,524,15-4,03
MLP Sağlık26,660,4534,17
MMC San. Ve Tic. Yat.5,60-1,7521,74
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj6,802,10-42,62
Mondi Tire Kutsan8,133,706,97
Nasmed Egepol5,72-0,52
Naturel Enerji35,66-0,450,43
Naturelgaz7,41-1,20
Net Holding4,732,6037,90
Netaş Telekom.16,363,94-41,74
Niğbaş Niğde Beton8,000,00-84,62
Nuh Çimento33,00-0,54-31,29
Nurol GMYO9,175,5225,79
Odaş Elektrik1,34-1,47-54,16
Orçay Ortaköy Çay Sanayi17,329,97
Orge Enerji Elektrik6,08-0,3331,82
Orma Orman Mahsulleri25,02-1,8869,97
Osmanlı Menkul24,861,89-19,39
Ostim Endüstriyel Yat2,220,00-19,38
Otokar302,300,17-0,65
Oyak Çimento6,690,60-23,80
Oyak Yat. Ort.6,811,64-1,33
Oyak Yatırım Menkul24,244,03
Oylum Sınai Yatırımlar12,799,97171,55
Özak GMYO4,530,44-11,18
Özbal Çelik Boru14,070,00114,81
Özderici GMYO1,44-0,69-35,14
Özerden Plastik7,753,47-13,89
Pamel Elektrik45,340,27112,66
Panora GMYO6,41-2,888,78
Papilon Savunma12,800,79-43,71
Park Elek.Madencilik4,45-0,89-17,13
Parsan26,580,089,38
Pegasus75,104,670,67
Peker GMYO0,962,13-58,96
Penguen Gıda3,012,38-40,40
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım175,00-2,51
Pera GMYO1,360,00-22,36
Pergamon Dış Ticaret23,102,1226,03
Petkim6,412,4028,71
Petrokent Turizm2.601,2010,00186,98
Pınar Et Ve Un15,921,40-27,25
Pınar Su7,77-0,774,58
Pınar Süt15,921,60-29,40
Plastikkart20,84-0,7644,22
Polisan Holding2,65-0,38-31,07
Politeknik Metal338,40-0,41-16,59
Prizma Press Matbaacılık4,00-0,74-27,01
QNB Finans Fin. Kir.66,15-1,42-47,21
QNB Finansbank37,12-1,54-47,24
QUA Granite Hayal Yapı13,052,03
Ral Yatırım Holding5,649,9427,03
Ray Sigorta9,673,64-37,41
Reysaş GMYO2,77-3,15-14,55
Reysaş Lojistik5,09-3,96-1,62
Rhea Girişim1,92-0,52-48,39
Rodrigo Tekstil13,46-0,44-1,82
Royal Halı3,000,00-12,79
RTA Laboratuvarları21,901,39-27,68
Sabancı Holding9,723,29-11,84
Safkar Ege Soğutmacılık7,27-0,41-33,18
Sanel Mühendislik4,821,6940,94
Sanifoam Sünger21,38-1,5757,21
Sanko Pazarlama9,620,943,80
Saray Matbaacılık4,03-0,25-54,05
Sarkuysan12,393,5142,46
Sasa Polyester27,062,6680,59
Say Yenilenebilir Enerji20,14-0,40136,66
Sekuro Plastik20,68-0,7748,14
Selçuk Ecza Deposu8,481,92-36,87
Selçuk Gıda4,75-2,86-4,62
Selva Gıda Sanayi8,172,38
Senkron Güvenlik26,00-1,14-0,99
Serve Film Prodüksiyon14,3010,00-10,62
Servet GMYO75,80-2,82-3,32
Seyitler Kimya22,080,5564,00
Silverline Endüstri5,060,00-41,16
Sinpaş GMYO4,220,480,96
Smartiks Yazılım5,41-0,18-38,94
Sodaş Sodyum Sanayii22,88-0,52-13,12
Söktaş2,931,74-9,87
Sönmez Filament34,48-1,49-50,88
Sönmez Pamuklu14,001,45-41,67
Sumaş Suni Tahta92,9510,0082,22
Şeker Fin. Kir.4,910,61-23,28
Şekerbank0,980,00-35,10
Şişe Cam8,16-0,3713,97
Şok Marketler Ticaret11,64-3,56-6,73
T. Halk Bankası4,25-0,93-23,56
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası23,663,05-23,82
T.S.K.B.1,190,85-31,86
T.Tuborg16,240,12-8,41
Taç Tarım Ürünleri25,503,57142,17
Tat Gıda8,941,59-22,67
TAV Havalimanları25,860,4721,41
Taze Kuru Gıda200,00-4,81-7,54
Tek-Art Turizm1,280,00-36,63
Tekfen Holding13,800,15-15,85
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,040,00-30,25
Temapol Polimer Plastik14,321,2724,52
TGS Dış Ticaret14,000,0010,15
Tofaş Oto. Fab.49,92-0,1661,50
Torunlar GMYO3,520,00-9,74
Trabzon Liman26,920,75-16,19
Trabzonspor Sportif3,502,0443,44
Trend GMYO6,49-0,31-48,37
TSKB GMYO2,90-3,33-39,91
Tuğçelik14,508,2179,46
Tukaş6,670,00-31,17
Turcas Petrol3,493,87-28,04
Tureks Turizm Taşımacılık11,192,75
Turkcell15,32-0,520,15
Tümosan Motor ve Traktör15,550,5210,52
Tüpraş112,001,083,70
Türk Hava Yolları13,53-0,664,80
Türk İlaç Serum12,010,25
Türk Prysmian Kablo16,004,0332,64
Türk Telekom7,361,52-9,05
Türk Traktör151,000,87-11,37
Türker Proje Gayrimenkul140,503,7724,45
Türkiye Sigorta4,841,47-21,66
Ufuk Yatırım18,49-2,7437,99
Ulaşlar Turizm Yat.3,88-1,02-8,49
Ulusoy Elektrik50,600,30-1,46
Ulusoy Un Sanayi5,404,256,12
Umpaş Holding1,19-0,83-54,41
Uşak Seramik1,630,00-30,34
Utopya Turizm20,38-7,36-47,47
Uzertaş Boya28,640,85-49,40
Ülker Bisküvi19,00-0,16-14,87
Ünlü Yatırım Holding6,01-2,91
Vakıf Fin. Kir.8,006,52134,74
Vakıf GMYO1,43-0,69-40,39
Vakıf Yat. Ort.6,272,45-14,81
Vakıflar Bankası3,280,31-30,36
Vakko Tekstil9,401,8450,01
Vanet Gıda6,521,09-15,65
VBT Yazılım18,86-5,79
Verusa Holding46,300,222,71
Verusaturk Girisim20,580,0057,72
Vestel29,343,2450,25
Vestel Beyaz Eşya49,501,4332,43
Viking Kağıt6,280,80-30,22
Yapı ve Kredi Bank.2,361,72-21,26
Yaprak Süt ve Besi Çift.29,90-0,66-17,38
Yataş13,850,36-4,15
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,350,90-23,86
Yeni Gimat GMYO15,011,0829,48
Yeo Teknoloji80,509,97
Yeşil GMYO0,950,00-31,16
Yeşil Yapı1,110,00-39,67
Yeşil Yatırım Holding2,12-0,47-50,42
Yibitaş İnşaat Malzeme10.000,000,00-35,90
Yonga Mobilya19,21-1,13-35,51
Yükselen Çelik5,01-0,60-4,24
Yünsa14,60-2,605,10
Ziraat GMYO1,590,00
Zorlu Enerji1,550,65-38,71

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English