Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)30.000,00
-25,93
İş Bankası (C)5,15-2,28-24,18
İş Bankası (Kur.)360.000,00
-5,26
İş Fin.Kir.2,89-2,36-25,13
İş Girişim7,96-0,62-57,99
İş GMYO1,871,63-26,38
İş Y. Men. Değ.13,71-2,00-17,40
İş Yat. Ort.2,67-1,11-20,61
İşbir Holding64,45-6,0520,07
Işık Plastik6,81-5,55
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,922,22-19,30
İttifak Holding1,36-2,16-39,01
İz Hayvancılık Tarım18,521,982,89
İzmir Demir Çelik2,38-1,65-28,09
İzmir Fırça6,28-3,6812,95
Jantsa Jant Sanayi62,30-4,1550,31
Kafein Yazılım21,58-4,091,13
Kalekim Kimyevi Maddeler11,98-3,23
Kaplamin22,62-4,48-33,08
Kardemir (A)5,94-2,14-0,17
Kardemir (B)5,87-3,9311,39
Kardemir (D)6,50-3,4212,46
Karel Elektronik8,47-4,2925,96
Karsan Otomotiv3,48-1,977,08
Karsu Tekstil8,39-3,23-1,87
Kartal Yenilenebilir Enerji14,20-5,14
Kartonsan48,42-2,77-48,86
Katmerciler Ekipman1,31-3,68-24,38
Kent Gıda189,90-2,11-46,60
Kerevitaş Gıda4,23-2,53-35,71
Kervan Gıda12,30-0,8620,17
Kervansaray Yat. Holding0,43-6,52-65,87
Kiler GMYO1,84-0,54-26,69
Kızılbük GYO25,50-1,92
Klimasan Klima10,02-2,2418,75
Koç Holding23,10-1,7012,94
Konfrut Gıda3,89-1,77-7,93
Kontrolmatik Teknoloji Enerji59,15-4,75150,64
Konya Çimento844,00-2,31-25,31
Koray GMYO6,99-3,5957,08
Kordsa Teknik Tekstil24,52-2,7057,68
Koza Altın93,15-1,90-3,67
Koza Madencilik14,18-1,80-8,46
Körfez GMYO5,46-2,33-5,86
Kristal Kola1,30-2,99-57,45
Kron Telekomünikasyon33,30-3,48-9,61
Kuştur Kuşadası Turizm169,30-5,317,63
Kuyas Yatırım2,78-1,4220,87
Kütahya Porselen58,251,7515,46
Kütahya Şeker Fabrikası58,45-9,94
Lider Faktoring3,24-1,82-4,99
Link Bilgisayar28,42-1,66-10,05
Logo Yazılım41,90-1,6434,55
Lokman Hekim Sağlık11,01-1,6055,12
Lüks Kadife44,02-3,2152,78
Makina Takım2,93-2,01-14,08
Manas Enerji Yönetimi16,19-4,65
Marka Yatırım Holding4,33-5,46-32,66
Marmaris Altınyunus168,00-3,0051,22
Marshall273,607,29-10,79
Martı GMYO1,06-1,85-58,49
Martı Otel1,72-2,82-19,25
Matriks Bilgi Dağıtım34,60-4,21
Mavi Giyim63,70-0,7823,43
Mazhar Zorlu Holding33,00-2,944,83
Meditera Tıbbi Malzeme35,30-7,06
Mega Polietilen5,25-4,02-31,46
Menderes Tekstil2,12-4,50-31,39
Mercan Kimya11,20-2,69
Merit Turizm15,70-1,8151,55
Merko Gıda5,06-2,50-41,44
Metemtur Yatırım3,28-3,24-59,43
Metro Holding1,529,35-26,92
Metro Petrol ve Tesisleri2,801,08-3,11
Metro Yatırım Ortaklığı1,86-2,11-20,17
Migros Ticaret32,22-0,86-24,72
Milpa4,05-5,59-11,96
Mistral GMYO4,50-3,43-4,46
MLP Sağlık26,40-1,4932,86
MMC San. Ve Tic. Yat.5,787,4325,65
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj6,89-0,86-41,86
Mondi Tire Kutsan7,97-3,394,87
Nasmed Egepol5,87-4,24
Naturel Enerji35,92-3,851,16
Naturelgaz7,59-2,44
Net Holding4,35-2,6826,82
Netaş Telekom.16,26-2,52-42,09
Niğbaş Niğde Beton10,16-5,84-80,46
Nuh Çimento32,30-3,81-32,75
Nurol GMYO13,23-9,9481,48
Odaş Elektrik1,35-2,88-53,82
Orçay Ortaköy Çay Sanayi15,61-7,74
Orge Enerji Elektrik6,613,2843,31
Orma Orman Mahsulleri26,98-0,4483,29
Osmanlı Menkul26,20-4,73-15,05
Ostim Endüstriyel Yat2,24-2,18-18,66
Otokar308,00-2,071,22
Oyak Çimento6,38-1,09-27,33
Oyak Yat. Ort.6,52-2,40-5,54
Oyak Yatırım Menkul23,90-2,61
Oylum Sınai Yatırımlar8,159,9973,04
Özak GMYO4,61-0,43-9,61
Özbal Çelik Boru14,19-1,11116,64
Özderici GMYO1,48-5,13-33,33
Özerden Plastik7,48-0,93-16,89
Pamel Elektrik47,30-0,96121,86
Panora GMYO6,72-0,4414,04
Papilon Savunma12,99-3,49-42,87
Park Elek.Madencilik4,572,24-14,90
Parsan26,38-1,798,56
Pegasus69,10-1,99-7,37
Peker GMYO0,94-2,08-59,82
Penguen Gıda2,95-2,32-41,58
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım135,00-3,57
Pera GMYO1,36-4,23-22,36
Pergamon Dış Ticaret22,34-1,2421,88
Petkim6,10-2,0922,49
Petrokent Turizm1.906,60-3,57110,35
Pınar Et Ve Un16,29-3,21-25,56
Pınar Su7,95-0,757,00
Pınar Süt16,20-2,70-28,16
Plastikkart19,100,5332,18
Polisan Holding2,65-2,57-31,07
Politeknik Metal343,90-0,98-15,24
Prizma Press Matbaacılık3,92-2,97-28,47
QNB Finans Fin. Kir.67,953,42-45,77
QNB Finansbank37,84-0,84-46,21
QUA Granite Hayal Yapı12,02-0,08
Ral Yatırım Holding3,81-4,51-14,19
Ray Sigorta9,50-1,96-38,51
Reysaş GMYO2,90-2,36-10,54
Reysaş Lojistik4,92-2,57-4,91
Rhea Girişim1,97-1,01-47,04
Rodrigo Tekstil14,06-3,632,55
Royal Halı3,11-3,72-9,59
RTA Laboratuvarları23,28-3,64-23,12
Sabancı Holding9,63-0,41-12,66
Safkar Ege Soğutmacılık7,45-3,99-31,53
Sanel Mühendislik4,94-1,2044,44
Sanifoam Sünger25,00-4,9483,82
Sanko Pazarlama9,32-3,720,56
Saray Matbaacılık4,06-1,69-53,71
Sarkuysan12,37-2,6842,23
Sasa Polyester26,30-1,7975,52
Say Yenilenebilir Enerji21,28-4,49150,06
Sekuro Plastik21,04-1,4150,72
Selçuk Ecza Deposu8,49-2,53-36,79
Selçuk Gıda5,13-6,223,01
Selva Gıda Sanayi8,320,00
Senkron Güvenlik27,001,662,82
Serve Film Prodüksiyon12,47-0,24-22,06
Servet GMYO72,300,14-7,78
Seyitler Kimya21,600,4760,43
Silverline Endüstri5,31-1,85-38,26
Sinpaş GMYO4,12-1,90-1,44
Smartiks Yazılım5,56-0,18-37,25
Sodaş Sodyum Sanayii22,50-1,66-14,57
Söktaş2,86-0,35-12,02
Sönmez Filament36,70-1,87-47,72
Sönmez Pamuklu13,30-1,85-44,58
Sumaş Suni Tahta84,20-5,3465,06
Şeker Fin. Kir.4,92-2,38-23,13
Şekerbank1,00-0,99-33,77
Şişe Cam8,20-1,5614,53
Şok Marketler Ticaret12,32-0,40-1,28
T. Halk Bankası4,58-1,93-17,63
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası22,48-4,99-27,62
T.S.K.B.1,21-3,20-30,72
T.Tuborg16,80-1,18-5,25
Taç Tarım Ürünleri27,303,41159,26
Tat Gıda8,69-1,81-24,84
TAV Havalimanları23,380,529,77
Taze Kuru Gıda196,00-3,40-9,39
Tek-Art Turizm1,29-3,01-36,14
Tekfen Holding13,93-1,21-15,06
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,23-3,86-28,06
Temapol Polimer Plastik14,27-1,9224,09
TGS Dış Ticaret15,104,1418,80
Tofaş Oto. Fab.47,88-0,2154,90
Torunlar GMYO3,53-0,84-9,49
Trabzon Liman26,30-1,50-18,12
Trabzonspor Sportif3,210,9431,56
Trend GMYO6,803,66-45,90
TSKB GMYO3,13-4,57-35,15
Tuğçelik12,50-3,9254,70
Tukaş6,75-3,16-30,34
Turcas Petrol3,39-1,74-30,10
Tureks Turizm Taşımacılık11,231,81
Turkcell15,45-1,211,00
Tümosan Motor ve Traktör15,88-3,4112,86
Tüpraş107,50-1,10-0,46
Türk Hava Yolları12,810,71-0,77
Türk İlaç Serum13,31-4,04
Türk Prysmian Kablo14,30-3,7718,55
Türk Telekom7,09-1,66-12,38
Türk Traktör153,70-3,76-9,78
Türker Proje Gayrimenkul137,50-0,4321,79
Türkiye Sigorta4,85-3,58-21,50
Ufuk Yatırım20,00-0,4049,25
Ulaşlar Turizm Yat.3,940,77-7,08
Ulusoy Elektrik50,50-1,46-1,66
Ulusoy Un Sanayi5,13-3,210,82
Umpaş Holding1,254,17-52,11
Uşak Seramik1,72-2,27-26,50
Utopya Turizm21,50-1,65-44,59
Uzertaş Boya28,02-4,04-50,49
Ülker Bisküvi19,15-1,95-14,19
Ünlü Yatırım Holding5,33-4,65
Vakıf Fin. Kir.7,81-4,05129,17
Vakıf GMYO1,45-2,03-39,55
Vakıf Yat. Ort.6,19-4,03-15,90
Vakıflar Bankası3,39-1,45-28,03
Vakko Tekstil9,69-3,5854,63
Vanet Gıda6,15-2,69-20,44
VBT Yazılım20,08-7,04
Verusa Holding47,00-4,594,26
Verusaturk Girisim20,72-3,2758,80
Vestel27,940,1443,08
Vestel Beyaz Eşya48,00-1,8428,42
Viking Kağıt6,34-1,09-29,56
Yapı ve Kredi Bank.2,38-2,86-20,59
Yaprak Süt ve Besi Çift.30,40-4,52-16,00
Yataş13,85-0,43-4,15
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,532,32-19,77
Yeni Gimat GMYO15,805,5436,30
Yeo Teknoloji50,00-2,72
Yeşil GMYO0,95-3,06-31,16
Yeşil Yapı1,13-3,42-38,59
Yeşil Yatırım Holding2,15-2,71-49,72
Yibitaş İnşaat Malzeme10.350,00-4,61-33,65
Yonga Mobilya19,98-2,92-32,93
Yükselen Çelik4,86-2,99-7,11
Yünsa13,151,23-5,34
Ziraat GMYO1,600,63
Zorlu Enerji1,56-1,27-38,32

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English