Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)30.400,000,00-24,94
İş Bankası (C)5,37-0,74-20,94
İş Bankası (Kur.)400.000,00
5,26
İş Fin.Kir.2,95-0,67-23,58
İş Girişim8,19-0,97-56,78
İş GMYO1,830,55-27,95
İş Y. Men. Değ.13,95-1,41-15,95
İş Yat. Ort.2,69-1,10-20,01
İşbir Holding79,005,3347,17
Işık Plastik8,90-9,92
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,90-1,10-21,05
İttifak Holding1,42-2,07-36,32
İz Hayvancılık Tarım17,91-0,22-0,50
İzmir Demir Çelik2,48-0,80-25,07
İzmir Fırça6,65-1,6319,60
Jantsa Jant Sanayi66,700,6060,92
Kafein Yazılım23,16-2,698,53
Kalekim Kimyevi Maddeler12,280,82
Kaplamin24,54-3,08-27,40
Kardemir (A)6,40-0,477,56
Kardemir (B)6,36-0,6320,68
Kardemir (D)6,97-1,4120,59
Karel Elektronik8,80-2,1130,87
Karsan Otomotiv3,62-1,3611,38
Karsu Tekstil8,79-3,622,81
Kartal Yenilenebilir Enerji16,5010,00
Kartonsan49,24-0,97-47,99
Katmerciler Ekipman1,42-2,74-18,03
Kent Gıda194,70-1,12-45,25
Kerevitaş Gıda4,37-0,91-33,59
Kervan Gıda15,93-0,3821,59
Kervansaray Yat. Holding0,51-3,77-59,52
Kiler GMYO1,870,00-25,50
Kızılbük GYO25,102,78
Klimasan Klima10,26-2,2921,60
Koç Holding22,620,8910,60
Konfrut Gıda3,89-3,95-7,93
Kontrolmatik Teknoloji Enerji65,20-2,76176,27
Konya Çimento875,60-2,17-22,51
Koray GMYO7,02-0,2857,75
Kordsa Teknik Tekstil25,482,9163,86
Koza Altın98,75-1,642,12
Koza Madencilik15,60-3,290,71
Körfez GMYO5,522,60-4,83
Kristal Kola1,36-2,16-55,48
Kron Telekomünikasyon35,120,00-4,67
Kuştur Kuşadası Turizm183,90-0,0516,91
Kuyas Yatırım2,882,1325,22
Kütahya Porselen58,050,3515,06
Kütahya Şeker Fabrikası70,10-9,96
Lider Faktoring3,090,00-9,38
Link Bilgisayar29,62-1,92-6,25
Logo Yazılım41,802,4534,23
Lokman Hekim Sağlık10,61-0,9348,01
Lüks Kadife45,92-0,5259,37
Makina Takım3,04-0,65-10,85
Manas Enerji Yönetimi17,801,37
Marka Yatırım Holding4,80-2,04-25,35
Marmaris Altınyunus169,60-0,8252,66
Marshall247,50-6,07-19,30
Martı GMYO1,12-3,45-56,14
Martı Otel1,83-2,66-14,08
Matriks Bilgi Dağıtım36,40-5,45
Mavi Giyim62,406,7620,91
Mazhar Zorlu Holding33,98-1,457,94
Meditera Tıbbi Malzeme39,080,41
Mega Polietilen5,662,35-26,11
Menderes Tekstil2,342,18-24,27
Mercan Kimya11,110,09
Merit Turizm15,730,8351,84
Merko Gıda5,03-2,14-41,78
Metemtur Yatırım3,520,28-56,46
Metro Holding1,430,00-31,25
Metro Petrol ve Tesisleri2,60-2,99-10,03
Metro Yatırım Ortaklığı1,90-2,56-18,45
Migros Ticaret33,16-0,36-22,52
Milpa3,970,51-13,70
Mistral GMYO4,84-3,782,76
MLP Sağlık26,76-1,2534,68
MMC San. Ve Tic. Yat.5,991,5330,22
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj7,10-0,56-40,08
Mondi Tire Kutsan8,20-2,507,89
Nasmed Egepol6,49-2,99
Naturel Enerji37,10-0,054,48
Naturelgaz7,80-0,76
Net Holding4,32-2,9225,95
Netaş Telekom.16,90-1,57-39,81
Niğbaş Niğde Beton12,508,23-75,96
Nuh Çimento34,00-1,62-29,21
Nurol GMYO18,020,11147,19
Odaş Elektrik1,44-1,37-50,74
Orçay Ortaköy Çay Sanayi19,502,31
Orge Enerji Elektrik6,15-1,7633,33
Orma Orman Mahsulleri28,501,8693,61
Osmanlı Menkul26,58-1,85-13,81
Ostim Endüstriyel Yat2,310,43-16,12
Otokar316,90-2,404,15
Oyak Çimento6,58-0,15-25,06
Oyak Yat. Ort.6,88-0,72-0,32
Oyak Yatırım Menkul24,200,75
Oylum Sınai Yatırımlar6,2710,0033,12
Özak GMYO4,80-0,62-5,88
Özbal Çelik Boru15,200,20132,06
Özderici GMYO1,57-2,48-29,28
Özerden Plastik7,460,00-17,11
Pamel Elektrik48,22-2,59126,17
Panora GMYO6,74-0,3014,38
Papilon Savunma13,93-0,85-38,74
Park Elek.Madencilik4,63-1,28-13,78
Parsan27,40-2,0712,76
Pegasus66,65-1,99-10,66
Peker GMYO1,000,00-57,25
Penguen Gıda3,08-0,96-39,01
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım138,009,96
Pera GMYO1,45-2,68-17,22
Pergamon Dış Ticaret22,86-1,0424,72
Petkim6,14-0,8123,29
Petrokent Turizm1.949,40-0,03115,07
Pınar Et Ve Un16,90-0,18-22,77
Pınar Su8,13-1,099,42
Pınar Süt16,920,00-24,97
Plastikkart19,290,0033,49
Polisan Holding2,78-1,07-27,69
Politeknik Metal348,00-1,42-14,23
Prizma Press Matbaacılık4,163,48-24,09
QNB Finans Fin. Kir.67,900,00-45,81
QNB Finansbank38,50-0,21-45,27
QUA Granite Hayal Yapı12,20-0,41
Ral Yatırım Holding3,99-1,24-10,14
Ray Sigorta9,52-0,73-38,38
Reysaş GMYO3,051,67-5,92
Reysaş Lojistik4,844,99-6,46
Rhea Girişim1,990,00-46,51
Rodrigo Tekstil14,69-1,017,15
Royal Halı3,29-1,79-4,36
RTA Laboratuvarları24,505,88-19,09
Sabancı Holding9,74-0,51-11,66
Safkar Ege Soğutmacılık7,90-2,35-27,39
Sanel Mühendislik5,061,4047,95
Sanifoam Sünger23,74-0,9274,56
Sanko Pazarlama9,840,516,17
Saray Matbaacılık4,19-2,10-52,22
Sarkuysan12,730,0846,37
Sasa Polyester26,64-1,9977,78
Say Yenilenebilir Enerji23,240,61173,09
Sekuro Plastik21,420,0953,44
Selçuk Ecza Deposu8,92-0,56-33,59
Selçuk Gıda5,73-4,0215,06
Selva Gıda Sanayi8,27-9,91
Senkron Güvenlik25,300,32-3,66
Serve Film Prodüksiyon13,10-2,60-18,13
Servet GMYO73,303,39-6,51
Seyitler Kimya21,380,0958,80
Silverline Endüstri5,51-2,48-35,93
Sinpaş GMYO4,20-0,710,48
Smartiks Yazılım5,58-1,76-37,02
Sodaş Sodyum Sanayii22,88-2,22-13,12
Söktaş2,871,77-11,71
Sönmez Filament37,50-0,79-46,58
Sönmez Pamuklu13,56-0,44-43,50
Sumaş Suni Tahta89,00-3,9974,47
Şeker Fin. Kir.5,19-1,70-18,91
Şekerbank1,02-1,92-32,45
Şişe Cam8,38-1,4117,05
Şok Marketler Ticaret12,400,40-0,64
T. Halk Bankası4,66-0,64-16,19
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası21,081,35-32,13
T.S.K.B.1,27-0,78-27,28
T.Tuborg16,99-0,29-4,18
Taç Tarım Ürünleri29,007,81175,40
Tat Gıda9,033,08-21,90
TAV Havalimanları22,38-1,845,07
Taze Kuru Gıda201,401,21-6,89
Tek-Art Turizm1,36-0,73-32,67
Tekfen Holding14,30-0,28-12,80
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,64-2,35-23,32
Temapol Polimer Plastik15,390,4633,83
TGS Dış Ticaret15,79-8,8324,23
Tofaş Oto. Fab.48,10-0,5855,61
Torunlar GMYO3,76-1,05-3,59
Trabzon Liman27,300,29-15,01
Trabzonspor Sportif3,22-2,4231,97
Trend GMYO6,49-1,37-48,37
TSKB GMYO3,27-1,51-32,25
Tuğçelik12,97-2,7060,52
Tukaş6,69-0,59-30,96
Turcas Petrol3,53-1,94-27,22
Tureks Turizm Taşımacılık10,960,92
Turkcell15,54-1,891,59
Tümosan Motor ve Traktör16,65-0,5418,34
Tüpraş109,202,341,11
Türk Hava Yolları12,26-1,45-5,03
Türk İlaç Serum14,07-2,83
Türk Prysmian Kablo14,961,3624,02
Türk Telekom7,21-1,77-10,90
Türk Traktör160,30-1,11-5,91
Türker Proje Gayrimenkul144,50-3,6727,99
Türkiye Sigorta5,09-0,78-17,61
Ufuk Yatırım20,00-1,6749,25
Ulaşlar Turizm Yat.4,00-3,38-5,66
Ulusoy Elektrik51,050,10-0,58
Ulusoy Un Sanayi5,37-3,075,53
Umpaş Holding1,20-1,64-54,02
Uşak Seramik1,81-0,55-22,65
Utopya Turizm21,50-2,27-44,59
Uzertaş Boya30,90-1,28-45,41
Ülker Bisküvi19,450,46-12,85
Ünlü Yatırım Holding5,17-0,39
Vakıf Fin. Kir.8,20-0,49140,61
Vakıf GMYO1,47-1,34-38,72
Vakıf Yat. Ort.6,29-1,26-14,54
Vakıflar Bankası3,46-0,29-26,54
Vakko Tekstil10,25-0,6863,57
Vanet Gıda6,586,30-14,88
VBT Yazılım22,04-3,25
Verusa Holding51,25-1,0613,69
Verusaturk Girisim22,00-1,2668,60
Vestel28,520,0746,05
Vestel Beyaz Eşya50,402,5234,84
Viking Kağıt6,70-3,04-25,56
Yapı ve Kredi Bank.2,47-0,40-17,59
Yaprak Süt ve Besi Çift.32,00-2,32-11,58
Yataş13,90-0,14-3,81
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,53-1,40-19,77
Yeni Gimat GMYO15,87-1,4336,90
Yeo Teknoloji47,129,99
Yeşil GMYO1,01-0,98-26,81
Yeşil Yapı1,20-0,83-34,78
Yeşil Yatırım Holding2,24-3,03-47,62
Yibitaş İnşaat Malzeme11.127,701,16-28,67
Yonga Mobilya20,52-3,02-31,12
Yükselen Çelik5,12-0,39-2,14
Yünsa13,239,98-4,76
Ziraat GMYO1,590,00
Zorlu Enerji1,61-1,83-36,34

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Türkçe العربية English