Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)260.200,00
27,98
İş Bankası (B)30.400,00-0,55-24,94
İş Bankası (C)5,410,00-20,36
İş Bankası (Kur.)400.000,00
5,26
İş Fin.Kir.2,97-0,67-23,06
İş Girişim8,27-1,55-56,36
İş GMYO1,82-1,09-28,35
İş Y. Men. Değ.14,15-0,63-14,75
İş Yat. Ort.2,72-0,37-19,12
İşbir Holding75,00-3,9739,72
Işık Plastik9,889,93
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,91-2,15-20,18
İttifak Holding1,45-1,36-34,98
İz Hayvancılık Tarım17,95-0,50-0,28
İzmir Demir Çelik2,50-2,34-24,46
İzmir Fırça6,76-1,3121,58
Jantsa Jant Sanayi66,30-1,1259,96
Kafein Yazılım23,80-0,1711,53
Kalekim Kimyevi Maddeler12,18-0,25
Kaplamin25,325,59-25,09
Kardemir (A)6,43-0,628,07
Kardemir (B)6,40-0,6221,44
Kardemir (D)7,07-2,0822,32
Karel Elektronik8,991,2433,69
Karsan Otomotiv3,67-0,5412,92
Karsu Tekstil9,12-0,336,67
Kartal Yenilenebilir Enerji15,000,00
Kartonsan49,72-0,40-47,48
Katmerciler Ekipman1,460,00-15,72
Kent Gıda196,90-1,50-44,63
Kerevitaş Gıda4,41-1,12-32,98
Kervan Gıda15,990,1322,05
Kervansaray Yat. Holding0,53-1,85-57,94
Kiler GMYO1,871,63-25,50
Kızılbük GYO24,421,83
Klimasan Klima10,502,1424,44
Koç Holding22,420,009,62
Konfrut Gıda4,05-1,46-4,14
Kontrolmatik Teknoloji Enerji67,051,44184,11
Konya Çimento895,00-1,54-20,80
Koray GMYO7,04-2,3658,20
Kordsa Teknik Tekstil24,76-0,9659,23
Koza Altın100,40-1,283,83
Koza Madencilik16,13-0,494,13
Körfez GMYO5,386,11-7,24
Kristal Kola1,39-0,71-54,50
Kron Telekomünikasyon35,12-2,93-4,67
Kuştur Kuşadası Turizm184,00-0,5416,97
Kuyas Yatırım2,82-1,4022,61
Kütahya Porselen57,850,0014,67
Kütahya Şeker Fabrikası77,85-9,95
Lider Faktoring3,09-1,28-9,38
Link Bilgisayar30,201,34-4,42
Logo Yazılım40,80-1,9231,02
Lokman Hekim Sağlık10,712,7849,41
Lüks Kadife46,16-0,0960,21
Makina Takım3,06-1,29-10,26
Manas Enerji Yönetimi17,563,91
Marka Yatırım Holding4,900,62-23,79
Marmaris Altınyunus171,00-1,7253,92
Marshall263,506,68-14,09
Martı GMYO1,166,42-54,57
Martı Otel1,880,00-11,74
Matriks Bilgi Dağıtım38,5010,00
Mavi Giyim58,451,6513,25
Mazhar Zorlu Holding34,48-1,499,53
Meditera Tıbbi Malzeme38,92-0,97
Mega Polietilen5,53-1,43-27,81
Menderes Tekstil2,29-1,29-25,89
Mercan Kimya11,10-0,09
Merit Turizm15,60-1,0850,59
Merko Gıda5,14-2,10-40,51
Metemtur Yatırım3,51-0,57-56,59
Metro Holding1,43-2,05-31,25
Metro Petrol ve Tesisleri2,680,37-7,27
Metro Yatırım Ortaklığı1,950,00-16,31
Migros Ticaret33,280,48-22,24
Milpa3,950,00-14,13
Mistral GMYO5,03-0,796,79
MLP Sağlık27,10-0,3736,39
MMC San. Ve Tic. Yat.5,902,4328,26
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj7,14-0,97-39,75
Mondi Tire Kutsan8,41-3,6710,66
Nasmed Egepol6,69-3,32
Naturel Enerji37,12-1,014,54
Naturelgaz7,861,03
Net Holding4,45-1,5529,74
Netaş Telekom.17,17-0,52-38,85
Niğbaş Niğde Beton11,55-2,61-77,79
Nuh Çimento34,560,17-28,04
Nurol GMYO18,000,50146,91
Odaş Elektrik1,46-0,68-50,06
Orçay Ortaköy Çay Sanayi19,069,98
Orge Enerji Elektrik6,26-1,5735,72
Orma Orman Mahsulleri27,98-1,8290,08
Osmanlı Menkul27,08-1,96-12,19
Ostim Endüstriyel Yat2,30-0,86-16,48
Otokar324,70-0,556,71
Oyak Çimento6,59-1,20-24,94
Oyak Yat. Ort.6,930,000,40
Oyak Yatırım Menkul24,020,42
Oylum Sınai Yatırımlar5,707,5521,02
Özak GMYO4,83-0,41-5,29
Özbal Çelik Boru15,17-2,57131,60
Özderici GMYO1,61-2,42-27,48
Özerden Plastik7,46-3,12-17,11
Pamel Elektrik49,502,70132,18
Panora GMYO6,760,1514,72
Papilon Savunma14,05-0,50-38,21
Park Elek.Madencilik4,69-0,42-12,66
Parsan27,982,1915,14
Pegasus68,000,07-8,85
Peker GMYO1,002,04-57,25
Penguen Gıda3,11-0,96-38,42
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım125,502,70
Pera GMYO1,49-0,67-14,94
Pergamon Dış Ticaret23,101,1426,03
Petkim6,190,6524,30
Petrokent Turizm1.950,000,00115,14
Pınar Et Ve Un16,930,53-22,64
Pınar Su8,220,4910,63
Pınar Süt16,92-0,06-24,97
Plastikkart19,291,1533,49
Polisan Holding2,810,00-26,91
Politeknik Metal353,00-1,40-12,99
Prizma Press Matbaacılık4,02-0,50-26,64
QNB Finans Fin. Kir.67,90-3,69-45,81
QNB Finansbank38,58-1,03-45,16
QUA Granite Hayal Yapı12,25-0,73
Ral Yatırım Holding4,041,76-9,01
Ray Sigorta9,59-0,10-37,93
Reysaş GMYO3,00-0,99-7,46
Reysaş Lojistik4,610,88-10,90
Rhea Girişim1,99-0,50-46,51
Rodrigo Tekstil14,84-1,858,24
Royal Halı3,350,00-2,62
RTA Laboratuvarları23,14-2,77-23,58
Sabancı Holding9,790,00-11,21
Safkar Ege Soğutmacılık8,090,87-25,64
Sanel Mühendislik4,99-0,9945,91
Sanifoam Sünger23,96-3,2376,18
Sanko Pazarlama9,79-0,515,63
Saray Matbaacılık4,28-0,93-51,20
Sarkuysan12,72-1,1746,25
Sasa Polyester27,18-0,2281,39
Say Yenilenebilir Enerji23,10-3,19171,45
Sekuro Plastik21,401,9053,30
Selçuk Ecza Deposu8,97-0,66-33,22
Selçuk Gıda5,97-9,9519,88
Selva Gıda Sanayi9,18-10,00
Senkron Güvenlik25,22-6,38-3,96
Serve Film Prodüksiyon13,450,00-15,94
Servet GMYO70,90-0,98-9,57
Seyitler Kimya21,365,9558,65
Silverline Endüstri5,654,24-34,30
Sinpaş GMYO4,230,241,20
Smartiks Yazılım5,68-0,53-35,89
Sodaş Sodyum Sanayii23,40-0,51-11,15
Söktaş2,82-2,76-13,25
Sönmez Filament37,80-0,26-46,15
Sönmez Pamuklu13,62-1,66-43,25
Sumaş Suni Tahta92,702,7181,73
Şeker Fin. Kir.5,28-0,94-17,50
Şekerbank1,040,97-31,13
Şişe Cam8,50-1,1618,72
Şok Marketler Ticaret12,350,82-1,04
T. Halk Bankası4,690,00-15,65
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,800,29-33,03
T.S.K.B.1,280,00-26,71
T.Tuborg17,04-0,06-3,90
Taç Tarım Ürünleri26,901,97155,46
Tat Gıda8,760,00-24,23
TAV Havalimanları22,80-0,267,04
Taze Kuru Gıda199,00-1,00-8,00
Tek-Art Turizm1,370,00-32,18
Tekfen Holding14,340,14-12,56
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,801,34-21,48
Temapol Polimer Plastik15,32-0,6533,22
TGS Dış Ticaret17,329,9736,27
Tofaş Oto. Fab.48,383,2056,51
Torunlar GMYO3,80-2,56-2,56
Trabzon Liman27,22-1,38-15,26
Trabzonspor Sportif3,30-0,3035,25
Trend GMYO6,580,92-47,65
TSKB GMYO3,32-0,90-31,21
Tuğçelik13,330,9864,98
Tukaş6,73-0,74-30,55
Turcas Petrol3,600,56-25,77
Tureks Turizm Taşımacılık10,860,56
Turkcell15,84-1,433,55
Tümosan Motor ve Traktör16,74-1,8218,98
Tüpraş106,702,99-1,20
Türk Hava Yolları12,440,08-3,64
Türk İlaç Serum14,48-1,50
Türk Prysmian Kablo14,76-0,2722,36
Türk Telekom7,342,37-9,29
Türk Traktör162,10-0,73-4,85
Türker Proje Gayrimenkul150,00-1,9632,86
Türkiye Sigorta5,13-2,47-16,96
Ufuk Yatırım20,344,3651,79
Ulaşlar Turizm Yat.4,140,00-2,36
Ulusoy Elektrik51,00-0,68-0,68
Ulusoy Un Sanayi5,542,978,87
Umpaş Holding1,22-1,61-53,26
Uşak Seramik1,821,11-22,22
Utopya Turizm22,000,00-43,30
Uzertaş Boya31,30-1,26-44,70
Ülker Bisküvi19,360,31-13,25
Ünlü Yatırım Holding5,193,80
Vakıf Fin. Kir.8,24-0,84141,78
Vakıf GMYO1,49-0,67-37,88
Vakıf Yat. Ort.6,37-0,47-13,45
Vakıflar Bankası3,47-0,57-26,33
Vakko Tekstil10,320,3964,69
Vanet Gıda6,190,98-19,92
VBT Yazılım22,781,15
Verusa Holding51,80-1,0514,91
Verusaturk Girisim22,28-1,2470,75
Vestel28,50-0,4245,95
Vestel Beyaz Eşya49,162,4231,52
Viking Kağıt6,913,13-23,22
Yapı ve Kredi Bank.2,480,40-17,25
Yaprak Süt ve Besi Çift.32,76-0,85-9,48
Yataş13,92-1,97-3,67
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,580,28-18,64
Yeni Gimat GMYO16,104,6138,89
Yeo Teknoloji42,849,96
Yeşil GMYO1,02-2,86-26,09
Yeşil Yapı1,21-3,20-34,24
Yeşil Yatırım Holding2,31-4,55-45,98
Yibitaş İnşaat Malzeme11.000,406,80-29,49
Yonga Mobilya21,16-0,19-28,97
Yükselen Çelik5,14-0,58-1,76
Yünsa12,039,96-13,40
Ziraat GMYO1,590,00
Zorlu Enerji1,64-1,20-35,15

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Türkçe العربية English