Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)227.690,00
11,99
İş Bankası (B)45.000,00-5,2811,11
İş Bankası (C)5,912,25-15,57
İş Bankası (Kur.)458.000,00
20,53
İş Fin.Kir.3,930,511,81
İş Girişim25,140,1632,66
İş GMYO2,270,44-10,63
İş Y. Men. Değ.21,00-0,1018,91
İş Yat. Ort.3,82-0,788,52
İşbir Holding7.000,005,18155,47
Işık Plastik Sanayi35,82-1,65
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,67-1,7646,49
İttifak Holding2,860,0028,25
İz Hayvancılık Tarım21,30-6,0018,33
İzmir Demir Çelik3,12-1,27-5,73
İzmir Fırça7,084,7327,34
Jantsa Jant Sanayi507,40-2,1452,97
Kafein Yazılım29,00-2,3635,64
Kaplamin24,50-3,16-27,51
Kardemir (A)6,003,810,84
Kardemir (B)5,952,5912,90
Kardemir (D)7,364,2527,34
Karel Elektronik29,500,3427,93
Karsan Otomotiv4,60-2,5441,54
Karsu Tekstil13,38-3,0456,49
Kartonsan76,703,51-19,73
Katmerciler Ekipman5,107,1465,58
Kent Gıda433,009,7021,77
Kerevitaş Gıda5,71-0,35-13,22
Kervan Gıda18,5910,0040,62
Kervansaray Yat. Holding0,85-5,56-32,54
Kiler GMYO2,490,40-0,80
Klimasan Klima23,920,3440,95
Koç Holding22,90-0,358,43
Konfrut Gıda18,96-2,4712,19
Kontrolmatik Teknoloji Enerji89,00-9,96275,84
Konya Çimento1.226,602,828,55
Kordsa Teknik Tekstil25,28-1,0262,57
Koza Altın127,700,1632,06
Koza Madencilik16,08-1,653,81
Körfez GMYO7,952,4537,07
Kristal Kola3,562,30-9,18
Kron Telekomünikasyon62,551,5469,79
Kuştur Kuşadası Turizm387,00-0,10146,03
Kuyumcukent Gayrimenkul2,290,88-0,43
Kütahya Porselen53,100,855,25
Lider Faktoring4,20-0,4723,17
Link Bilgisayar52,20-10,0063,76
Logo Yazılım139,00-3,2010,76
Lokman Hekim Sağlık18,32-0,9770,38
Lüks Kadife46,84-2,2962,08
Makina Takım4,66-0,2136,66
Marka Yatırım Holding6,031,17-6,22
Marmaris Altınyunus261,00-3,33134,92
Marshall312,10-0,411,76
Martı GMYO2,73-0,36-0,73
Martı Otel2,752,2329,11
Mavi Giyim52,25-0,850,10
Mazhar Zorlu Holding45,50-1,0944,54
Mega Polietilen8,10-1,825,74
Menderes Tekstil3,603,1516,50
Merit Turizm310,00-0,32270,37
Merko Gıda7,390,14-14,47
Metemtur Otelcilik34,40-1,7155,66
Metro Holding2,402,1315,38
Metro Petrol ve Tesisleri3,152,949,00
Metro Yatırım Ortaklığı2,320,43-0,43
Migros Ticaret39,74-0,15-7,15
Milpa5,320,0015,65
Mistral GMYO4,980,815,73
MLP Sağlık25,401,2827,83
MMC San. Ve Tic. Yat.6,10-1,1332,61
Mondi Tire Kutsan7,732,381,71
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret42,840,2820,20
Net Holding4,97-4,0544,90
Netaş Telekom.32,843,4716,95
Niğbaş Niğde Beton25,502,16-50,96
Nuh Çimento63,00-2,4027,94
Nurol GMYO13,68-1,3087,65
Odaş Elektrik3,87-1,02-0,77
Olmuksan-IP8,45-1,52-28,69
Orge Enerji Elektrik10,882,6447,43
Orma Orman Mahsulleri19,80-0,7534,51
Osmanlı Menkul40,784,7831,80
Ostim Endüstriyel Yat2,62-1,13-35,78
Otokar375,90-0,2118,06
Oyak Çimento7,870,90-10,36
Oyak Yat. Ort.9,20-0,3332,37
Oylum Sınai Yatırımlar4,660,65-1,06
Özak GMYO6,199,9521,37
Özbal Çelik Boru7,93-2,3421,07
Özderici GMYO2,252,741,35
Özerden Plastik11,00-6,3822,22
Pamukova Elektrik32,049,9550,28
Panora GMYO6,461,894,36
Papilon Savunma22,10-0,90-2,90
Park Elek.Madencilik5,69-0,875,96
Parsan33,86-1,7439,34
Pegasus89,55-1,0520,04
Peker GMYO2,315,48-11,49
Penguen Gıda4,68-1,47-7,33
Pera GMYO2,130,4721,60
Pergamon Dış Ticaret29,98-1,3857,08
Petkim5,892,7918,27
Petrokent Turizm1.833,907,28102,33
Pınar Et Ve Un23,58-1,501,29
Pınar Su8,100,009,02
Pınar Süt23,66-0,842,51
Plastikkart16,69-1,4215,50
Polisan Holding3,831,86-0,78
Politeknik Metal352,70-1,43-13,55
Prizma Press Matbaacılık5,251,55-4,20
QNB Finans Fin. Kir.129,00-0,392,95
QNB Finansbank63,351,36-9,95
Ral Yatırım Holding4,12-0,96-7,21
Ray Sigorta14,50-1,63-6,15
Reysaş GMYO5,462,440,18
Reysaş Lojistik8,315,46-10,06
Rhea Girişim3,295,45-11,56
Rodrigo Tekstil18,46-5,3334,65
Royal Halı3,47-4,410,87
RTA Laboratuvarları22,60-1,82-25,36
Sabancı Holding10,681,14-6,81
Safkar Ege Soğutmacılık11,220,273,12
Sanel Mühendislik4,650,8735,96
Sanifoam Sünger18,13-4,5333,31
Sanko Pazarlama9,557,301,70
Saray Matbaacılık6,130,16-30,10
Sarkuysan11,203,1326,70
Sasa Polyester39,801,5896,83
Say Yenilenebilir Enerji19,875,92133,49
Sekuro Plastik36,80-3,41163,61
Selçuk Ecza Deposu11,560,52-15,31
Selçuk Gıda4,61-1,50-7,43
Senkron Güvenlik26,783,401,98
Serve Film Prodüksiyon18,501,9315,63
Servet GMYO113,200,0044,39
Seyitler Kimya35,001,5739,49
Silverline Endüstri6,630,76-22,91
Sinpaş GMYO4,650,8711,24
Smartiks Yazılım8,352,58-5,76
Sodaş Sodyum Sanayii39,34-3,5847,48
Sok Marketler Ticaret12,010,84-4,83
Söktaş5,300,194,13
Sönmez Filament89,00-1,1126,78
Sönmez Pamuklu22,78-0,96-5,08
Sumaş Suni Tahta69,00-4,1734,63
Şeker Fin. Kir.12,473,4094,84
Şekerbank1,410,71-6,62
Şişe Cam7,680,795,06
T. Halk Bankası5,460,74-1,80
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası29,82-0,13-3,99
T.S.K.B.1,721,18-3,37
T.Tuborg21,50-1,5618,98
Taç Tarım Ürünleri26,000,00146,91
Tat Gıda10,68-0,56-9,95
TAV Havalimanları26,240,9223,19
Taze Kuru Gıda291,403,1534,72
Tek-Art Turizm2,141,425,94
Tekfen Holding17,03-1,453,84
Teknosa İç ve Dış Ticaret16,342,5127,86
Temapol Polimer Plastik20,50-2,1078,26
TGS Dış Ticaret19,86-2,4656,25
Tofaş Oto. Fab.37,60-0,7410,85
Torunlar GMYO3,580,00-8,21
Trabzon Liman33,821,875,29
Trabzonspor Sportif2,422,11-0,82
Trend GMYO7,83-1,63-37,71
TSKB GMYO5,56-0,89-3,30
Tuğçelik8,204,861,49
Tukaş8,810,57-9,08
Turcas Petrol5,08-0,974,74
Turkcell16,12-0,250,12
Tümosan Motor ve Traktör18,61-3,2232,27
Tüpraş105,800,00-2,04
Türk Hava Yolları14,72-1,3414,02
Türk Prysmian Kablo13,22-1,349,26
Türk Telekom7,91-0,50-7,38
Türk Traktör220,20-1,2620,53
Türker Proje Gayrimenkul164,002,3145,26
Türkiye Sigorta7,04-1,266,67
Ufuk Yatırım25,00-2,1986,57
Ulaşlar Turizm Yat.4,13-0,48-2,59
Ulusoy Elektrik69,3010,0034,96
Ulusoy Un Sanayi18,39-2,3459,91
Umpaş Holding1,15-9,45-55,94
Uşak Seramik2,44-2,014,27
Utopya Turizm38,20-3,14-1,55
Uzertaş Boya64,50-3,7313,96
Ülker Bisküvi22,322,57-3,54
Vakıf Fin. Kir.23,569,99453,05
Vakıf GMYO3,49-1,13-3,59
Vakıf Yat. Ort.7,96-0,508,15
Vakıflar Bankası4,270,95-9,34
Vakko Tekstil8,989,9137,73
Vanet Gıda7,475,06-3,36
Verusa Holding59,60-2,6132,15
Verusaturk Girisim29,10-4,21122,48
Vestel29,963,3842,26
Vestel Beyaz Eşya53,501,5230,87
Viking Kağıt8,441,56-6,22
Yapı Kredi Koray GMYO6,201,1439,33
Yapı ve Kredi Bank.2,771,84-10,06
Yaprak Süt ve Besi Çift.117,00-0,0961,60
Yataş16,83-1,6416,47
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,925,1311,82
Yeni Gimat GMYO15,200,0022,28
Yeşil GMYO1,67-0,6021,01
Yeşil Yapı2,28-1,3023,91
Yeşil Yatırım Holding149,30-5,8056,58
Yibitaş İnşaat Malzeme16.209,005,883,90
Yonga Mobilya29,84-3,68-0,35
Yükselen Çelik4,92-0,61-5,96
Yünsa18,16-7,4423,87
Zorlu Enerji2,65-2,21-4,33

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Türkçe العربية English