Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)227.690,0010,0011,99
İş Bankası (B)46.693,009,8515,29
İş Bankası (C)5,79-1,53-17,29
İş Bankası (Kur.)458.000,009,8320,53
İş Fin.Kir.3,87-0,770,26
İş Girişim24,701,6530,34
İş GMYO2,31-1,28-9,06
İş Y. Men. Değ.21,08-2,2319,37
İş Yat. Ort.3,780,537,39
İşbir Holding6.050,0010,00120,80
Işık Plastik Sanayi36,72-0,22
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,69-1,1748,25
İttifak Holding2,905,4530,04
İz Hayvancılık Tarım23,26-1,7729,22
İzmir Demir Çelik3,17-2,76-4,22
İzmir Fırça6,62-1,4919,06
Jantsa Jant Sanayi516,00-5,0655,56
Kafein Yazılım29,80-2,3639,38
Kaplamin25,46-4,36-24,67
Kardemir (A)5,552,21-6,72
Kardemir (B)5,582,765,88
Kardemir (D)6,83-1,0118,17
Karel Elektronik29,641,3028,53
Karsan Otomotiv4,705,8644,62
Karsu Tekstil14,062,0364,44
Kartonsan74,75-3,86-21,77
Katmerciler Ekipman4,814,1156,17
Kent Gıda358,909,990,93
Kerevitaş Gıda5,751,77-12,61
Kervan Gıda15,37-0,7716,26
Kervansaray Yat. Holding0,92-7,07-26,98
Kiler GMYO2,52-1,560,40
Klimasan Klima24,00-4,0041,43
Koç Holding22,98-0,178,81
Konfrut Gıda18,52-1,079,59
Kontrolmatik Teknoloji Enerji89,909,97279,65
Konya Çimento1.214,00-5,197,43
Kordsa Teknik Tekstil26,223,8068,62
Koza Altın130,60-4,1835,06
Koza Madencilik16,76-5,638,20
Körfez GMYO8,201,2341,38
Kristal Kola3,40-2,58-13,27
Kron Telekomünikasyon56,00-3,4552,01
Kuştur Kuşadası Turizm352,20-9,99123,90
Kuyumcukent Gayrimenkul2,20-1,35-4,35
Kütahya Porselen52,400,103,87
Lider Faktoring4,24-0,2424,34
Link Bilgisayar59,009,9785,10
Logo Yazılım138,00-1,439,96
Lokman Hekim Sağlık17,30-1,4860,90
Lüks Kadife45,54-2,2357,58
Makina Takım4,55-1,0933,43
Marka Yatırım Holding6,01-0,99-6,53
Marmaris Altınyunus280,709,99152,66
Marshall312,00-3,111,73
Martı GMYO2,82-3,752,55
Martı Otel2,821,4432,39
Mavi Giyim53,350,382,20
Mazhar Zorlu Holding48,028,4052,54
Mega Polietilen8,551,7911,62
Menderes Tekstil3,624,0217,15
Merit Turizm324,50-9,99287,69
Merko Gıda7,08-1,53-18,06
Metemtur Otelcilik33,345,9150,86
Metro Holding2,38-1,2414,42
Metro Petrol ve Tesisleri3,141,958,65
Metro Yatırım Ortaklığı2,310,87-0,86
Migros Ticaret39,68-2,02-7,29
Milpa5,12-0,7811,30
Mistral GMYO4,93-0,204,67
MLP Sağlık24,32-2,1722,40
MMC San. Ve Tic. Yat.6,850,2948,91
Mondi Tire Kutsan7,55-1,95-0,66
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret43,66-0,5522,50
Net Holding4,901,2442,86
Netaş Telekom.31,341,1011,61
Niğbaş Niğde Beton25,50-3,04-50,96
Nuh Çimento65,400,1532,82
Nurol GMYO13,951,8291,36
Odaş Elektrik3,88-1,02-0,51
Olmuksan-IP8,462,55-28,61
Orge Enerji Elektrik10,701,3344,99
Orma Orman Mahsulleri20,00-5,2135,87
Osmanlı Menkul40,50-0,4930,90
Ostim Endüstriyel Yat2,57-5,51-37,01
Otokar380,00-3,2319,35
Oyak Çimento7,82-0,89-10,93
Oyak Yat. Ort.9,04-0,6630,07
Oylum Sınai Yatırımlar4,65-1,06-1,27
Özak GMYO5,28-0,753,53
Özbal Çelik Boru7,82-3,5819,39
Özderici GMYO2,210,91-0,45
Özerden Plastik12,101,1734,44
Pamukova Elektrik26,50-7,7324,30
Panora GMYO6,34-0,312,42
Papilon Savunma21,80-1,71-4,22
Park Elek.Madencilik5,69-0,875,96
Parsan33,36-2,5737,28
Pegasus92,104,0723,46
Peker GMYO2,230,45-14,56
Penguen Gıda4,75-1,04-5,94
Pera GMYO2,14-1,8322,17
Pergamon Dış Ticaret30,38-1,8759,18
Petkim5,542,9711,24
Petrokent Turizm1.800,004,7298,59
Pınar Et Ve Un24,141,773,69
Pınar Su8,10-1,469,02
Pınar Süt23,20-1,440,52
Plastikkart16,29-1,2112,73
Polisan Holding3,79-3,56-1,81
Politeknik Metal357,70-2,80-12,33
Prizma Press Matbaacılık5,190,00-5,29
QNB Finans Fin. Kir.129,60-2,563,43
QNB Finansbank62,95-0,08-10,52
Ral Yatırım Holding4,18-0,71-5,86
Ray Sigorta14,900,27-3,56
Reysaş GMYO5,27-0,94-3,30
Reysaş Lojistik8,082,80-12,55
Rhea Girişim3,17-3,94-14,78
Rodrigo Tekstil20,00-3,1945,88
Royal Halı3,802,7010,47
RTA Laboratuvarları21,863,70-27,81
Sabancı Holding10,67-0,65-6,89
Safkar Ege Soğutmacılık11,31-2,253,95
Sanel Mühendislik4,56-2,7733,33
Sanifoam Sünger18,92-1,9739,12
Sanko Pazarlama8,85-1,34-5,75
Saray Matbaacılık5,98-5,08-31,81
Sarkuysan11,08-3,1525,34
Sasa Polyester38,70-3,9791,39
Say Yenilenebilir Enerji18,15-4,72113,28
Sekuro Plastik39,50-9,98182,95
Selçuk Ecza Deposu11,51-2,37-15,68
Selçuk Gıda4,661,30-6,43
Senkron Güvenlik24,70-8,52-5,94
Serve Film Prodüksiyon18,050,0012,81
Servet GMYO113,50-1,3044,77
Seyitler Kimya38,28-7,5452,57
Silverline Endüstri6,64-1,48-22,79
Sinpaş GMYO4,56-1,519,09
Smartiks Yazılım8,222,88-7,22
Sodaş Sodyum Sanayii41,240,0054,61
Sok Marketler Ticaret11,701,47-7,29
Söktaş5,38-0,195,70
Sönmez Filament88,401,1425,93
Sönmez Pamuklu23,44-0,76-2,33
Sumaş Suni Tahta73,001,3942,44
Şeker Fin. Kir.12,9810,00102,81
Şekerbank1,38-1,43-8,61
Şişe Cam7,731,845,75
T. Halk Bankası5,41-0,55-2,70
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası30,08-2,97-3,16
T.S.K.B.1,72-0,58-3,37
T.Tuborg22,201,2822,86
Taç Tarım Ürünleri26,40-2,22150,71
Tat Gıda10,872,55-8,35
TAV Havalimanları26,741,2925,54
Taze Kuru Gıda291,00-3,0034,54
Tek-Art Turizm2,180,937,92
Tekfen Holding17,013,723,72
Teknosa İç ve Dış Ticaret16,243,3127,07
Temapol Polimer Plastik21,22-3,1184,52
TGS Dış Ticaret20,40-4,4960,50
Tofaş Oto. Fab.38,384,2913,15
Torunlar GMYO3,590,00-7,95
Trabzon Liman33,42-4,464,05
Trabzonspor Sportif2,390,00-2,05
Trend GMYO8,06-2,89-35,88
TSKB GMYO5,69-1,39-1,04
Tuğçelik7,75-0,13-4,08
Tukaş8,80-2,11-9,18
Turcas Petrol5,18-1,156,80
Turkcell16,10-0,120,00
Tümosan Motor ve Traktör18,40-3,2130,77
Tüpraş107,601,70-0,37
Türk Hava Yolları14,817,3214,72
Türk Prysmian Kablo13,08-0,618,10
Türk Telekom7,88-1,01-7,73
Türk Traktör219,40-2,6620,09
Türker Proje Gayrimenkul164,00-0,6145,26
Türkiye Sigorta7,15-2,058,33
Ufuk Yatırım26,949,96101,04
Ulaşlar Turizm Yat.4,17-1,18-1,65
Ulusoy Elektrik61,30-0,3319,38
Ulusoy Un Sanayi18,04-0,8856,87
Umpaş Holding1,26-10,00-51,72
Uşak Seramik2,492,056,41
Utopya Turizm35,86-2,02-7,58
Uzertaş Boya70,00-2,1023,67
Ülker Bisküvi21,04-0,38-9,08
Vakıf Fin. Kir.19,489,99357,28
Vakıf GMYO3,43-0,87-5,25
Vakıf Yat. Ort.7,65-1,803,94
Vakıflar Bankası4,260,00-9,55
Vakko Tekstil8,45-1,2929,60
Vanet Gıda7,06-1,94-8,67
Verusa Holding61,50-4,2136,36
Verusaturk Girisim30,90-6,65136,24
Vestel28,423,2034,95
Vestel Beyaz Eşya53,20-0,0930,14
Viking Kağıt8,407,28-6,67
Yapı Kredi Koray GMYO6,132,1737,75
Yapı ve Kredi Bank.2,75-1,43-10,71
Yaprak Süt ve Besi Çift.123,00-2,3869,89
Yataş16,832,4316,47
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,80-1,239,09
Yeni Gimat GMYO15,140,6021,80
Yeşil GMYO1,72-2,8224,64
Yeşil Yapı2,45-5,7733,15
Yeşil Yatırım Holding164,00-1,3872,00
Yibitaş İnşaat Malzeme14.949,90-0,33-4,17
Yonga Mobilya31,461,485,06
Yükselen Çelik4,99-1,96-4,62
Yünsa17,84-3,0421,69
Zorlu Enerji2,720,74-1,81

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Türkçe العربية English