Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)207.000,10
1,81
İş Bankası (B)42.505,106,264,95
İş Bankası (C)5,882,62-16,00
İş Bankası (Kur.)417.000,008,599,74
İş Fin.Kir.3,904,001,04
İş Girişim24,302,2728,23
İş GMYO2,345,41-7,87
İş Y. Men. Değ.21,563,9522,08
İş Yat. Ort.3,763,586,82
İşbir Holding5.500,008,22100,73
Işık Plastik Sanayi36,804,84
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,715,5650,00
İttifak Holding2,7510,0023,32
İz Hayvancılık Tarım23,681,2831,56
İzmir Demir Çelik3,261,24-1,50
İzmir Fırça6,720,0020,86
Jantsa Jant Sanayi543,507,2263,85
Kafein Yazılım30,527,2442,75
Kaplamin26,626,99-21,24
Kardemir (A)5,434,02-8,74
Kardemir (B)5,434,623,04
Kardemir (D)6,906,1519,38
Karel Elektronik29,2610,0026,89
Karsan Otomotiv4,449,6336,62
Karsu Tekstil13,786,9961,17
Kartonsan77,759,97-18,63
Katmerciler Ekipman4,627,9450,00
Kent Gıda326,309,98-8,24
Kerevitaş Gıda5,651,07-14,13
Kervan Gıda15,496,0217,17
Kervansaray Yat. Holding0,991,02-21,43
Kiler GMYO2,563,641,99
Klimasan Klima25,000,6447,32
Koç Holding23,026,679,00
Konfrut Gıda18,724,7610,77
Kontrolmatik Teknoloji Enerji81,759,95245,23
Konya Çimento1.280,4010,0013,31
Kordsa Teknik Tekstil25,263,5262,44
Koza Altın136,305,5040,95
Koza Madencilik17,763,6814,65
Körfez GMYO8,109,3139,66
Kristal Kola3,493,87-10,97
Kron Telekomünikasyon58,003,2057,44
Kuştur Kuşadası Turizm391,309,95148,76
Kuyumcukent Gayrimenkul2,235,19-3,04
Kütahya Porselen52,350,483,77
Lider Faktoring4,254,4224,63
Link Bilgisayar53,659,9468,31
Logo Yazılım140,006,7111,55
Lokman Hekim Sağlık17,563,5463,31
Lüks Kadife46,581,6661,18
Makina Takım4,609,7934,90
Marka Yatırım Holding6,072,88-5,60
Marmaris Altınyunus255,2010,00129,70
Marshall322,003,244,99
Martı GMYO2,934,646,55
Martı Otel2,789,8830,52
Mavi Giyim53,155,251,82
Mazhar Zorlu Holding44,303,0240,72
Mega Polietilen8,405,939,66
Menderes Tekstil3,480,2912,62
Merit Turizm360,50-3,43330,70
Merko Gıda7,190,84-16,78
Metemtur Otelcilik31,482,3442,44
Metro Holding2,417,1115,87
Metro Petrol ve Tesisleri3,084,766,57
Metro Yatırım Ortaklığı2,293,62-1,72
Migros Ticaret40,503,69-5,37
Milpa5,161,9812,17
Mistral GMYO4,945,334,88
MLP Sağlık24,864,7225,11
MMC San. Ve Tic. Yat.6,839,9848,48
Mondi Tire Kutsan7,704,761,32
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret43,908,9323,18
Net Holding4,8410,0041,11
Netaş Telekom.31,005,5910,40
Niğbaş Niğde Beton26,305,20-49,42
Nuh Çimento65,303,2432,62
Nurol GMYO13,705,7187,93
Odaş Elektrik3,925,380,51
Olmuksan-IP8,252,61-30,38
Orge Enerji Elektrik10,566,9943,09
Orma Orman Mahsulleri21,109,3843,34
Osmanlı Menkul40,70-2,9631,54
Ostim Endüstriyel Yat2,72-34,30-33,33
Otokar392,7010,0023,34
Oyak Çimento7,894,37-10,14
Oyak Yat. Ort.9,103,7630,94
Oylum Sınai Yatırımlar4,705,86-0,21
Özak GMYO5,325,564,31
Özbal Çelik Boru8,115,6023,82
Özderici GMYO2,194,78-1,35
Özerden Plastik11,969,9332,89
Pamukova Elektrik28,729,9534,71
Panora GMYO6,363,252,75
Papilon Savunma22,185,82-2,55
Park Elek.Madencilik5,744,946,89
Parsan34,244,1440,91
Pegasus88,50-0,7318,63
Peker GMYO2,224,72-14,94
Penguen Gıda4,803,23-4,95
Pera GMYO2,182,3524,45
Pergamon Dış Ticaret30,963,1362,22
Petkim5,382,288,03
Petrokent Turizm1.718,800,2289,63
Pınar Et Ve Un23,726,271,89
Pınar Su8,227,1710,63
Pınar Süt23,543,251,99
Plastikkart16,495,0314,12
Polisan Holding3,939,781,81
Politeknik Metal368,004,58-9,80
Prizma Press Matbaacılık5,196,35-5,29
QNB Finans Fin. Kir.133,003,106,15
QNB Finansbank63,000,88-10,45
Ral Yatırım Holding4,212,68-5,18
Ray Sigorta14,867,29-3,82
Reysaş GMYO5,324,11-2,39
Reysaş Lojistik7,865,65-14,94
Rhea Girişim3,309,27-11,29
Rodrigo Tekstil20,66-1,6250,69
Royal Halı3,706,327,56
RTA Laboratuvarları21,08-0,57-30,38
Sabancı Holding10,742,48-6,28
Safkar Ege Soğutmacılık11,575,186,34
Sanel Mühendislik4,692,8537,13
Sanifoam Sünger19,302,4441,91
Sanko Pazarlama8,976,03-4,47
Saray Matbaacılık6,309,95-28,16
Sarkuysan11,448,7529,41
Sasa Polyester40,30-0,1599,31
Say Yenilenebilir Enerji19,05-3,93123,85
Sekuro Plastik43,889,97214,33
Selçuk Ecza Deposu11,792,97-13,63
Selçuk Gıda4,600,66-7,63
Senkron Güvenlik27,003,052,82
Serve Film Prodüksiyon18,05-8,3812,81
Servet GMYO115,000,8846,68
Seyitler Kimya41,40-1,4365,00
Silverline Endüstri6,741,35-21,63
Sinpaş GMYO4,630,2210,77
Smartiks Yazılım7,992,04-9,82
Sodaş Sodyum Sanayii41,249,9754,61
Sok Marketler Ticaret11,532,04-8,64
Söktaş5,393,855,89
Sönmez Filament87,404,1724,50
Sönmez Pamuklu23,622,96-1,58
Sumaş Suni Tahta72,000,7040,49
Şeker Fin. Kir.11,809,9784,38
Şekerbank1,406,06-7,28
Şişe Cam7,596,453,83
T. Halk Bankası5,441,68-2,16
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası31,003,33-0,19
T.S.K.B.1,734,85-2,81
T.Tuborg21,925,5921,31
Taç Tarım Ürünleri27,003,85156,41
Tat Gıda10,604,33-10,62
TAV Havalimanları26,405,8523,94
Taze Kuru Gıda300,001,4538,70
Tek-Art Turizm2,165,376,93
Tekfen Holding16,402,180,00
Teknosa İç ve Dış Ticaret15,723,6923,00
Temapol Polimer Plastik21,909,9990,43
TGS Dış Ticaret21,36-0,8468,06
Tofaş Oto. Fab.36,806,178,49
Torunlar GMYO3,593,46-7,95
Trabzon Liman34,988,238,90
Trabzonspor Sportif2,39-3,63-2,05
Trend GMYO8,303,11-33,97
TSKB GMYO5,772,300,35
Tuğçelik7,764,86-3,96
Tukaş8,992,98-7,22
Turcas Petrol5,246,078,04
Turkcell16,121,700,12
Tümosan Motor ve Traktör19,019,9535,11
Tüpraş105,804,65-2,04
Türk Hava Yolları13,802,306,89
Türk Prysmian Kablo13,167,608,76
Türk Telekom7,963,65-6,79
Türk Traktör225,404,6923,37
Türker Proje Gayrimenkul165,0010,0046,15
Türkiye Sigorta7,303,6910,61
Ufuk Yatırım24,502,0882,84
Ulaşlar Turizm Yat.4,224,20-0,47
Ulusoy Elektrik61,504,2419,77
Ulusoy Un Sanayi18,207,8858,26
Umpaş Holding1,40-9,68-46,36
Uşak Seramik2,442,094,27
Utopya Turizm36,60-0,81-5,67
Uzertaş Boya71,5010,0026,33
Ülker Bisküvi21,122,42-8,73
Vakıf Fin. Kir.17,7110,00315,73
Vakıf GMYO3,464,22-4,42
Vakıf Yat. Ort.7,794,995,84
Vakıflar Bankası4,262,65-9,55
Vakko Tekstil8,569,8831,29
Vanet Gıda7,202,27-6,86
Verusa Holding64,205,2542,35
Verusaturk Girisim33,109,97153,06
Vestel27,543,6130,77
Vestel Beyaz Eşya53,252,4030,26
Viking Kağıt7,835,81-13,00
Yapı Kredi Koray GMYO6,003,8134,83
Yapı ve Kredi Bank.2,795,28-9,42
Yaprak Süt ve Besi Çift.126,001,9474,03
Yataş16,435,5213,70
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,860,4110,45
Yeni Gimat GMYO15,052,7321,08
Yeşil GMYO1,774,7328,26
Yeşil Yapı2,608,7941,30
Yeşil Yatırım Holding166,309,9974,41
Yibitaş İnşaat Malzeme15.000,000,00-3,85
Yonga Mobilya31,006,533,52
Yükselen Çelik5,097,84-2,71
Yünsa18,406,7925,51
Zorlu Enerji2,705,88-2,53

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Türkçe العربية English