Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)207.000,10
1,81
İş Bankası (B)41.000,00-2,581,23
İş Bankası (C)5,761,05-17,71
İş Bankası (Kur.)384.000,00
1,05
İş Fin.Kir.3,81-1,30-1,30
İş Girişim24,560,2429,60
İş GMYO2,23-1,76-12,20
İş Y. Men. Değ.21,30-0,4720,61
İş Yat. Ort.3,76-1,056,82
İşbir Holding4.900,000,2978,83
Işık Plastik Sanayi33,600,96
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,55-1,2735,96
İttifak Holding2,554,5114,35
İz Hayvancılık Tarım24,520,9136,22
İzmir Demir Çelik3,223,54-2,71
İzmir Fırça6,521,2417,27
Jantsa Jant Sanayi524,00-5,0757,97
Kafein Yazılım29,30-4,3737,04
Kaplamin25,96-3,13-23,20
Kardemir (A)5,351,52-10,08
Kardemir (B)5,341,331,33
Kardemir (D)6,541,7113,15
Karel Elektronik26,88-2,6116,57
Karsan Otomotiv4,23-10,0030,15
Karsu Tekstil12,12-1,4641,75
Kartonsan72,55-2,49-24,07
Katmerciler Ekipman4,39-1,3542,53
Kent Gıda300,00-0,92-15,64
Kerevitaş Gıda5,47-4,87-16,87
Kervan Gıda14,84-2,3012,25
Kervansaray Yat. Holding1,039,57-18,25
Kiler GMYO2,41-0,41-3,98
Klimasan Klima23,660,2539,42
Koç Holding22,601,997,01
Konfrut Gıda18,38-4,918,76
Kontrolmatik Teknoloji Enerji77,00-3,14225,17
Konya Çimento1.204,00-4,146,55
Kordsa Teknik Tekstil24,66-6,5258,59
Koza Altın128,20-3,9732,57
Koza Madencilik17,05-3,9410,07
Körfez GMYO7,464,9228,62
Kristal Kola3,36-1,75-14,29
Kron Telekomünikasyon58,80-7,2659,61
Kuştur Kuşadası Turizm346,6010,00120,34
Kuyumcukent Gayrimenkul2,15-1,83-6,52
Kütahya Porselen53,101,925,25
Lider Faktoring4,01-5,4217,60
Link Bilgisayar51,7010,0062,20
Logo Yazılım130,80-3,474,22
Lokman Hekim Sağlık17,27-0,4060,62
Lüks Kadife45,96-2,4259,03
Makina Takım4,30-3,1526,10
Marka Yatırım Holding5,96-1,81-7,31
Marmaris Altınyunus216,70-1,7295,05
Marshall307,00-4,210,10
Martı GMYO2,73-5,54-0,73
Martı Otel2,30-6,507,98
Mavi Giyim50,75-1,26-2,78
Mazhar Zorlu Holding40,007,3527,06
Mega Polietilen8,150,746,40
Menderes Tekstil3,50-9,7913,27
Merit Turizm414,7010,00395,46
Merko Gıda6,83-2,01-20,95
Metemtur Otelcilik30,661,3938,73
Metro Holding2,25-3,438,17
Metro Petrol ve Tesisleri3,01-2,274,15
Metro Yatırım Ortaklığı2,220,91-4,72
Migros Ticaret41,22-0,58-3,69
Milpa4,96-3,887,83
Mistral GMYO4,800,421,91
MLP Sağlık23,86-2,1320,08
MMC San. Ve Tic. Yat.5,84-7,3026,96
Mondi Tire Kutsan7,290,55-4,08
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret39,48-1,6410,77
Net Holding4,565,0732,94
Netaş Telekom.29,94-1,256,62
Niğbaş Niğde Beton25,68-9,96-50,62
Nuh Çimento59,10-3,1920,02
Nurol GMYO13,55-3,6385,87
Odaş Elektrik3,82-4,50-2,05
Olmuksan-IP8,051,00-32,07
Orge Enerji Elektrik10,06-2,4236,31
Orma Orman Mahsulleri19,51-1,5132,54
Osmanlı Menkul43,36-0,2840,14
Ostim Endüstriyel Yat4,16-3,931,96
Otokar368,00-1,8715,58
Oyak Çimento7,701,18-12,30
Oyak Yat. Ort.8,86-2,1027,48
Oylum Sınai Yatırımlar4,67-0,43-0,85
Özak GMYO5,05-1,94-0,98
Özbal Çelik Boru7,66-4,0116,95
Özderici GMYO2,13-0,47-4,05
Özerden Plastik11,74-3,6130,44
Pamukova Elektrik23,7610,0011,44
Panora GMYO6,250,160,97
Papilon Savunma21,900,64-3,78
Park Elek.Madencilik5,68-5,805,77
Parsan32,08-4,7532,02
Pegasus88,406,7618,50
Peker GMYO2,19-2,23-16,09
Penguen Gıda4,57-1,30-9,50
Pera GMYO2,171,4023,88
Pergamon Dış Ticaret27,30-8,0243,04
Petkim5,282,336,02
Petrokent Turizm1.838,404,45102,82
Pınar Et Ve Un22,42-1,41-3,69
Pınar Su7,93-2,706,73
Pınar Süt22,96-2,05-0,52
Plastikkart16,190,4312,04
Polisan Holding3,60-1,37-6,74
Politeknik Metal370,00-0,32-9,31
Prizma Press Matbaacılık5,02-3,28-8,39
QNB Finans Fin. Kir.125,00-1,96-0,24
QNB Finansbank63,750,00-9,38
Ral Yatırım Holding4,11-0,24-7,43
Ray Sigorta14,22-0,56-7,96
Reysaş GMYO5,170,00-5,14
Reysaş Lojistik7,53-2,21-18,51
Rhea Girişim3,05-1,61-18,01
Rodrigo Tekstil21,16-9,9654,34
Royal Halı3,392,73-1,45
RTA Laboratuvarları21,083,33-30,38
Sabancı Holding11,00-1,35-4,01
Safkar Ege Soğutmacılık10,81-5,59-0,64
Sanel Mühendislik4,592,4634,21
Sanifoam Sünger19,480,9343,24
Sanko Pazarlama8,72-3,43-7,14
Saray Matbaacılık5,66-3,90-35,46
Sarkuysan10,88-2,8623,08
Sasa Polyester41,704,41106,23
Say Yenilenebilir Enerji19,089,97124,21
Sekuro Plastik36,3010,00160,03
Selçuk Ecza Deposu11,20-0,80-17,95
Selçuk Gıda4,702,17-5,62
Senkron Güvenlik25,00-5,66-4,80
Serve Film Prodüksiyon19,709,4423,12
Servet GMYO113,009,9244,13
Seyitler Kimya42,966,1371,22
Silverline Endüstri6,05-0,82-29,65
Sinpaş GMYO4,61-2,3310,29
Smartiks Yazılım8,090,75-8,69
Sodaş Sodyum Sanayii38,40-3,8643,96
Sok Marketler Ticaret11,71-2,50-7,21
Söktaş5,20-3,172,16
Sönmez Filament83,40-1,4218,80
Sönmez Pamuklu23,20-4,21-3,33
Sumaş Suni Tahta65,004,8426,83
Şeker Fin. Kir.10,18-2,4959,06
Şekerbank1,36-0,73-9,93
Şişe Cam7,24-0,41-0,96
T. Halk Bankası5,420,93-2,52
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası28,802,56-7,28
T.S.K.B.1,72-1,15-3,37
T.Tuborg21,001,7416,21
Taç Tarım Ürünleri27,980,00165,72
Tat Gıda10,31-0,87-13,07
TAV Havalimanları24,763,6016,24
Taze Kuru Gıda292,50-2,5035,23
Tek-Art Turizm2,02-1,940,00
Tekfen Holding17,00-1,283,66
Teknosa İç ve Dış Ticaret15,59-4,3021,99
Temapol Polimer Plastik18,10-4,4957,39
TGS Dış Ticaret19,59-7,1654,13
Tofaş Oto. Fab.36,00-1,266,13
Torunlar GMYO3,45-2,27-11,54
Trabzon Liman32,50-2,111,18
Trabzonspor Sportif2,39-0,42-2,05
Trend GMYO8,58-3,27-31,74
TSKB GMYO5,771,410,35
Tuğçelik7,62-1,68-5,69
Tukaş8,59-1,94-11,35
Turcas Petrol5,08-1,364,74
Turkcell15,891,53-1,30
Tümosan Motor ve Traktör17,36-3,9323,38
Tüpraş102,900,29-4,72
Türk Hava Yolları13,394,363,72
Türk Prysmian Kablo12,78-4,915,62
Türk Telekom7,941,02-7,03
Türk Traktör209,50-0,6614,67
Türker Proje Gayrimenkul147,90-5,6831,00
Türkiye Sigorta7,002,496,06
Ufuk Yatırım24,986,3086,42
Ulaşlar Turizm Yat.4,03-3,12-4,95
Ulusoy Elektrik60,15-2,9817,14
Ulusoy Un Sanayi17,58-1,7352,87
Umpaş Holding1,696,29-35,25
Uşak Seramik2,30-0,86-1,71
Utopya Turizm35,64-1,11-8,14
Uzertaş Boya65,00-2,1814,84
Ülker Bisküvi20,46-0,29-11,58
Vakıf Fin. Kir.17,80-7,77317,84
Vakıf GMYO3,32-2,06-8,29
Vakıf Yat. Ort.7,65-2,553,94
Vakıflar Bankası4,260,71-9,55
Vakko Tekstil7,099,928,74
Vanet Gıda7,09-2,61-8,28
Verusa Holding62,05-1,7437,58
Verusaturk Girisim29,32-6,68124,16
Vestel26,50-2,0025,83
Vestel Beyaz Eşya52,900,1929,40
Viking Kağıt7,50-2,85-16,67
Yapı Kredi Koray GMYO5,984,0034,38
Yapı ve Kredi Bank.2,701,50-12,34
Yaprak Süt ve Besi Çift.122,503,4669,20
Yataş15,901,4710,03
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,71-0,217,05
Yeni Gimat GMYO14,710,0718,34
Yeşil GMYO1,73-6,4925,36
Yeşil Yapı2,481,6434,78
Yeşil Yatırım Holding167,90-6,2576,09
Yibitaş İnşaat Malzeme15.500,005,08-0,64
Yonga Mobilya30,000,000,18
Yükselen Çelik4,82-2,43-7,87
Yünsa17,85-0,0621,76
Zorlu Enerji2,57-3,02-7,22

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Türkçe العربية English