Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)207.000,10
1,81
İş Bankası (B)38.260,00-2,52-5,53
İş Bankası (C)5,92-1,99-15,43
İş Bankası (Kur.)384.000,00
1,05
İş Fin.Kir.3,94-3,902,07
İş Girişim25,80-1,5336,15
İş GMYO2,34-4,88-7,87
İş Y. Men. Değ.21,26-0,0920,39
İş Yat. Ort.3,94-2,4811,93
İşbir Holding4.882,00-0,3778,18
Işık Plastik Sanayi36,06-5,11
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,57-3,0937,72
İttifak Holding2,66-9,2219,28
İz Hayvancılık Tarım25,00-3,8538,89
İzmir Demir Çelik3,28-1,50-0,89
İzmir Fırça7,11-9,8927,88
Jantsa Jant Sanayi575,000,3073,35
Kafein Yazılım29,92-5,2639,94
Kaplamin28,50-0,42-15,68
Kardemir (A)5,40-3,57-9,24
Kardemir (B)5,42-3,042,85
Kardemir (D)6,64-2,5014,88
Karel Elektronik28,82-6,4324,98
Karsan Otomotiv5,22-6,4560,62
Karsu Tekstil13,64-0,4459,53
Kartonsan75,551,41-20,93
Katmerciler Ekipman4,722,3953,25
Kent Gıda305,00-0,65-14,23
Kerevitaş Gıda5,96-3,25-9,42
Kervan Gıda15,63-2,0718,23
Kervansaray Yat. Holding0,93-7,92-26,19
Kiler GMYO2,44-4,31-2,79
Klimasan Klima24,921,8846,85
Koç Holding22,48-2,856,44
Konfrut Gıda18,85-4,7511,54
Kontrolmatik Teknoloji Enerji85,00-4,82258,95
Konya Çimento1.260,00-4,1411,50
Kordsa Teknik Tekstil26,84-6,1572,60
Koza Altın133,40-3,6837,95
Koza Madencilik17,90-5,0415,56
Körfez GMYO7,719,9932,93
Kristal Kola3,71-7,71-5,36
Kron Telekomünikasyon64,35-3,8174,67
Kuştur Kuşadası Turizm286,509,9882,14
Kuyumcukent Gayrimenkul2,24-4,68-2,61
Kütahya Porselen51,550,102,18
Lider Faktoring4,25-3,8524,63
Link Bilgisayar46,969,9847,33
Logo Yazılım141,40-2,6212,67
Lokman Hekim Sağlık17,98-6,2667,22
Lüks Kadife47,600,2164,71
Makina Takım4,78-2,4540,18
Marka Yatırım Holding5,95-4,03-7,47
Marmaris Altınyunus218,70-9,2596,85
Marshall307,00-2,070,10
Martı GMYO2,63-4,01-4,36
Martı Otel2,24-1,325,16
Mavi Giyim53,95-0,833,35
Mazhar Zorlu Holding41,40-9,9631,51
Mega Polietilen8,98-9,9317,23
Menderes Tekstil3,74-0,2721,04
Merit Turizm342,809,98309,56
Merko Gıda7,14-4,03-17,36
Metemtur Otelcilik27,50-3,1724,43
Metro Holding2,40-1,6415,38
Metro Petrol ve Tesisleri3,20-1,8410,73
Metro Yatırım Ortaklığı2,28-2,98-2,15
Migros Ticaret42,60-2,74-0,47
Milpa5,22-6,4513,48
Mistral GMYO4,90-0,204,03
MLP Sağlık24,12-5,4921,39
MMC San. Ve Tic. Yat.6,80-5,5647,83
Mondi Tire Kutsan7,53-3,95-0,92
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret42,20-0,4718,41
Net Holding4,663,7935,86
Netaş Telekom.32,02-7,1914,03
Niğbaş Niğde Beton25,944,60-50,12
Nuh Çimento60,05-3,7721,95
Nurol GMYO14,50-0,2898,90
Odaş Elektrik3,98-3,402,05
Olmuksan-IP8,34-2,46-29,62
Orge Enerji Elektrik10,44-5,0941,46
Orma Orman Mahsulleri21,90-0,4548,78
Osmanlı Menkul41,981,7935,68
Ostim Endüstriyel Yat4,213,193,19
Otokar407,003,6727,83
Oyak Çimento7,85-3,92-10,59
Oyak Yat. Ort.9,561,7037,55
Oylum Sınai Yatırımlar4,88-6,873,61
Özak GMYO5,34-4,304,71
Özbal Çelik Boru7,95-3,0521,37
Özderici GMYO2,21-3,91-0,45
Özerden Plastik13,28-9,9747,56
Pamukova Elektrik21,60-5,681,31
Panora GMYO6,31-4,391,94
Papilon Savunma22,70-4,62-0,26
Park Elek.Madencilik5,93-2,7910,43
Parsan34,50-6,9641,98
Pegasus84,1510,0012,80
Peker GMYO2,24-1,75-14,18
Penguen Gıda4,66-3,12-7,72
Pera GMYO2,29-7,6630,73
Pergamon Dış Ticaret30,32-3,7558,86
Petkim5,436,059,04
Petrokent Turizm1.600,00-4,7676,52
Pınar Et Ve Un23,18-4,77-0,43
Pınar Su8,14-2,289,56
Pınar Süt24,68-2,836,93
Plastikkart16,10-6,6711,42
Polisan Holding3,75-3,85-2,85
Politeknik Metal337,50-2,79-17,28
Prizma Press Matbaacılık5,18-6,16-5,47
QNB Finans Fin. Kir.128,00-2,882,15
QNB Finansbank64,003,14-9,03
Ral Yatırım Holding4,23-3,64-4,73
Ray Sigorta14,80-3,96-4,21
Reysaş GMYO5,30-3,11-2,75
Reysaş Lojistik7,94-3,41-14,07
Rhea Girişim3,30-4,62-11,29
Rodrigo Tekstil21,64-9,9857,84
Royal Halı3,47-6,220,87
RTA Laboratuvarları21,98-2,92-27,41
Sabancı Holding11,27-0,09-1,66
Safkar Ege Soğutmacılık12,00-4,7610,29
Sanel Mühendislik4,42-0,4529,24
Sanifoam Sünger18,85-5,7538,60
Sanko Pazarlama9,41-3,680,21
Saray Matbaacılık6,11-3,02-30,33
Sarkuysan11,885,5134,39
Sasa Polyester36,32-9,9779,62
Say Yenilenebilir Enerji19,279,99126,44
Sekuro Plastik35,98-6,79157,74
Selçuk Ecza Deposu12,03-4,37-11,87
Selçuk Gıda4,70-2,08-5,62
Senkron Güvenlik29,003,5710,43
Serve Film Prodüksiyon18,10-9,5013,13
Servet GMYO106,20-9,9235,46
Seyitler Kimya39,800,8158,62
Silverline Endüstri6,34-5,09-26,28
Sinpaş GMYO4,77-6,4714,11
Smartiks Yazılım8,36-3,02-5,64
Sodaş Sodyum Sanayii41,80-9,9956,70
Sok Marketler Ticaret12,40-4,02-1,74
Söktaş5,56-4,149,23
Sönmez Filament94,000,1633,90
Sönmez Pamuklu24,54-3,392,25
Sumaş Suni Tahta59,70-4,4816,49
Şeker Fin. Kir.11,00-3,6871,87
Şekerbank1,43-3,38-5,30
Şişe Cam7,37-1,210,82
T. Halk Bankası5,50-2,65-1,08
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası29,02-2,94-6,57
T.S.K.B.1,801,121,12
T.Tuborg20,64-8,1914,22
Taç Tarım Ürünleri25,88-2,34145,77
Tat Gıda10,70-4,72-9,78
TAV Havalimanları24,042,0412,86
Taze Kuru Gıda295,00-6,3536,38
Tek-Art Turizm2,00-4,76-0,99
Tekfen Holding17,94-2,509,39
Teknosa İç ve Dış Ticaret18,09-10,0041,55
Temapol Polimer Plastik20,86-9,9381,39
TGS Dış Ticaret22,501,7277,03
Tofaş Oto. Fab.37,26-4,179,85
Torunlar GMYO3,67-2,91-5,90
Trabzon Liman34,38-3,707,04
Trabzonspor Sportif2,44-2,400,00
Trend GMYO8,75-2,78-30,39
TSKB GMYO5,42-7,35-5,74
Tuğçelik7,96-3,63-1,49
Tukaş8,98-3,23-7,33
Turcas Petrol5,40-1,6411,34
Turkcell16,10-2,780,00
Tümosan Motor ve Traktör18,52-3,4931,63
Tüpraş101,800,89-5,74
Türk Hava Yolları13,023,010,85
Türk Prysmian Kablo13,43-5,4210,99
Türk Telekom8,04-3,25-5,85
Türk Traktör219,10-3,0519,92
Türker Proje Gayrimenkul170,60-6,6751,11
Türkiye Sigorta7,01-2,646,21
Ufuk Yatırım24,72-9,9884,48
Ulaşlar Turizm Yat.4,250,470,24
Ulusoy Elektrik61,95-7,1920,64
Ulusoy Un Sanayi17,843,0655,13
Umpaş Holding1,70-6,08-34,87
Uşak Seramik2,45-4,674,70
Utopya Turizm36,52-2,04-5,88
Uzertaş Boya65,00-7,1414,84
Ülker Bisküvi21,00-2,78-9,25
Vakıf Fin. Kir.19,399,98355,16
Vakıf GMYO3,59-3,75-0,83
Vakıf Yat. Ort.7,86-3,796,79
Vakıflar Bankası4,37-4,38-7,22
Vakko Tekstil6,77-8,273,83
Vanet Gıda7,53-4,44-2,59
Verusa Holding66,40-2,9247,23
Verusaturk Girisim32,506,00148,47
Vestel28,56-4,2335,61
Vestel Beyaz Eşya53,80-3,8431,60
Viking Kağıt7,92-4,35-12,00
Yapı Kredi Koray GMYO5,88-2,8132,13
Yapı ve Kredi Bank.2,72-1,45-11,69
Yaprak Süt ve Besi Çift.131,509,9581,63
Yataş16,19-3,3412,04
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,763,708,18
Yeni Gimat GMYO14,96-2,5420,35
Yeşil GMYO1,71-5,0023,91
Yeşil Yapı2,220,9120,65
Yeşil Yatırım Holding174,30-7,7882,80
Yibitaş İnşaat Malzeme15.410,00-2,73-1,22
Yonga Mobilya30,00-2,410,18
Yükselen Çelik5,09-2,12-2,71
Yünsa18,971,4429,40
Zorlu Enerji2,77-2,810,00

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English