Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)217.750,00
7,10
İş Bankası (B)39.300,00-1,75-2,96
İş Bankası (C)6,66-3,48-4,86
İş Bankası (Kur.)384.000,00
1,05
İş Fin.Kir.3,840,52-0,52
İş Girişim25,086,7232,35
İş GMYO2,570,781,18
İş Y. Men. Değ.18,53-0,274,93
İş Yat. Ort.3,797,377,67
İşbir Holding4.100,102,5149,64
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,284,9212,28
İttifak Holding2,24-0,880,45
İz Hayvancılık Tarım23,48-3,1430,44
İzmir Demir Çelik11,252,654,46
İzmir Fırça6,89-0,4323,92
Jantsa Jant Sanayi509,503,9653,60
Kafein Yazılım21,98-0,092,81
Kaplamin44,009,4530,18
Kardemir (A)6,23-1,894,71
Kardemir (B)6,23-2,0418,22
Kardemir (D)6,92-2,5419,72
Karel Elektronik26,102,9213,18
Karsan Otomotiv4,733,9645,54
Karsu Tekstil10,43-1,6021,99
Kartonsan77,90-4,36-18,47
Katmerciler Ekipman3,51-1,1313,96
Kent Gıda350,004,79-1,57
Kerevitaş Gıda6,54-1,21-0,61
Kervan Gıda14,21-2,947,49
Kervansaray Yat. Holding1,37-8,678,73
Kiler GMYO2,64-1,125,18
Klimasan Klima19,551,5115,20
Koç Holding22,020,094,26
Konfrut Gıda18,19-3,047,63
Kontrolmatik Teknoloji Enerji41,842,7076,69
Konya Çimento1.560,005,1138,05
Kordsa Teknik Tekstil21,242,5136,59
Koza Altın114,400,9718,30
Koza Madencilik15,98-1,903,16
Körfez GMYO6,090,005,00
Kristal Kola4,26-1,398,67
Kron Telekomünikasyon64,50-1,9075,08
Kuştur Kuşadası Turizm210,000,0033,50
Kuyumcukent Gayrimenkul2,47-0,807,39
Kütahya Porselen48,36-0,58-4,14
Lider Faktoring3,505,112,64
Link Bilgisayar29,56-1,40-7,26
Logo Yazılım136,10-1,388,45
Lokman Hekim Sağlık16,02-1,2948,99
Lüks Kadife36,405,5125,95
Makina Takım3,53-2,223,52
Marka Yatırım Holding6,47-3,720,62
Marmaris Altınyunus210,1010,0089,11
Marshall374,209,9922,01
Martı GMYO2,99-1,328,73
Martı Otel2,414,7813,15
Mavi Giyim55,55-0,896,42
Mazhar Zorlu Holding37,50-1,2619,12
Mega Polietilen9,831,9728,33
Menderes Tekstil3,292,496,47
Merit Turizm179,909,56114,93
Merko Gıda7,43-0,80-14,00
Metemtur Otelcilik25,500,0015,38
Metro Holding2,26-0,888,65
Metro Petrol ve Tesisleri3,170,639,69
Metro Yatırım Ortaklığı2,709,7615,88
Migros Ticaret47,66-3,9111,36
Milpa5,362,4916,52
Mistral GMYO5,42-0,5515,07
MLP Sağlık23,26-2,9217,06
MMC San. Ve Tic. Yat.5,239,8713,70
Mondi Tire Kutsan7,61-1,420,13
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret37,80-1,256,06
Net Holding4,08-0,7318,95
Netaş Telekom.32,661,2416,31
Niğbaş Niğde Beton41,180,39-20,81
Nuh Çimento52,65-2,326,93
Nurol GMYO9,25-0,4326,89
Odaş Elektrik3,81-1,80-2,31
Olmuksan-IP8,29-2,36-30,04
Orge Enerji Elektrik8,06-0,749,21
Orma Orman Mahsulleri18,553,0626,02
Osmanlı Menkul37,802,9421,94
Ostim Endüstriyel Yat3,99-1,97-2,21
Otokar402,607,3926,44
Oyak Çimento8,74-0,11-0,46
Oyak Yat. Ort.10,47-0,4850,65
Oylum Sınai Yatırımlar4,880,413,61
Özak GMYO5,450,936,86
Özbal Çelik Boru7,65-0,5216,79
Özderici GMYO2,430,839,46
Özerden Plastik12,8710,0043,00
Pamukova Elektrik19,89-4,65-6,71
Panora GMYO6,56-1,355,98
Papilon Savunma22,56-2,00-0,88
Park Elek.Madencilik5,43-3,891,12
Parsan29,665,2522,06
Pegasus74,90-1,960,40
Peker GMYO2,440,00-6,51
Penguen Gıda4,95-1,00-1,98
Pera GMYO1,682,44-4,09
Pergamon Dış Ticaret36,08-1,8583,05
Petkim5,120,992,81
Petrokent Turizm1.569,90-0,4173,20
Pınar Et Ve Un24,74-0,566,27
Pınar Su8,25-1,2011,04
Pınar Süt28,00-2,3721,32
Plastikkart19,30-1,2333,56
Polisan Holding4,02-2,434,15
Politeknik Metal545,00-2,8933,58
Prizma Press Matbaacılık5,78-2,365,47
QNB Finans Fin. Kir.120,700,00-3,67
QNB Finansbank66,700,53-5,19
Ral Yatırım Holding4,44-0,670,00
Ray Sigorta17,349,9612,23
Reysaş GMYO5,47-0,910,37
Reysaş Lojistik8,41-1,52-8,98
Rhea Girişim3,723,910,00
Rodrigo Tekstil15,050,339,77
Royal Halı3,35-1,18-2,62
RTA Laboratuvarları26,00-3,92-14,13
Sabancı Holding11,11-1,77-3,05
Safkar Ege Soğutmacılık11,369,974,41
Sanel Mühendislik3,695,737,89
Sanifoam Sünger17,00-0,8725,00
Sanko Pazarlama9,803,924,37
Saray Matbaacılık10,201,0916,31
Sarkuysan10,05-1,2813,69
Sasa Polyester25,02-2,2723,74
Say Yenilenebilir Enerji10,289,9520,80
Sekuro Plastik24,469,9875,21
Selçuk Ecza Deposu12,90-3,23-5,49
Selçuk Gıda4,92-1,99-1,20
Senkron Güvenlik33,00
25,67
Serve Film Prodüksiyon15,503,68-3,13
Servet GMYO102,800,2931,12
Seyitler Kimya35,960,0043,32
Silverline Endüstri7,511,76-12,67
Sinpaş GMYO4,82-4,3715,31
Smartiks Yazılım8,65-0,35-2,37
Sodaş Sodyum Sanayii43,003,0261,20
Söktaş4,83-1,43-5,11
Sönmez Filament83,951,0819,59
Sönmez Pamuklu28,981,2620,75
Sumaş Suni Tahta78,50-3,0953,17
Şeker Fin. Kir.6,69-3,324,53
Şekerbank1,58-0,634,64
Şişe Cam7,81-1,016,84
Şok Marketler14,02-0,9911,09
T. Halk Bankası5,56-0,890,00
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası30,60-1,48-1,48
T.S.K.B.2,034,6414,04
T.Tuborg19,151,755,98
Taç Tarım Ürünleri18,149,9472,27
Tat Gıda11,23-0,18-5,31
TAV Havalimanları23,94-0,2512,39
Taze Kuru Gıda318,00-0,6647,02
Tek-Art Turizm2,280,8812,87
Tekfen Holding18,681,4113,90
Teknosa İç ve Dış Ticaret14,535,5213,69
Temapol Polimer Plastik16,818,1746,17
TGS Dış Ticaret31,080,00144,53
Tofaş Oto. Fab.37,70-1,2611,14
Torunlar GMYO4,191,457,44
Trabzon Liman36,060,3912,27
Trabzonspor Sportif2,51-0,792,87
Trend GMYO10,43-4,92-17,02
TSKB GMYO5,060,00-12,00
Tuğçelik8,404,613,96
Tukaş9,42-0,11-2,79
Turcas Petrol4,81-0,82-0,82
Turkcell16,560,242,86
Tümosan Motor ve Traktör17,96-1,3227,65
Tüpraş106,80-0,19-1,11
Türk Hava Yolları12,89-1,07-0,15
Türk Prysmian Kablo13,33-0,1510,17
Türk Telekom8,41-1,06-1,52
Türk Traktör188,70-0,743,28
Türker Proje Gayrimenkul191,702,4069,80
Türkiye Sigorta7,233,149,55
Ufuk Yatırım19,75-9,9847,39
Ulaşlar Turizm Yat.4,152,72-2,12
Ulusoy Elektrik49,60-0,80-3,41
Ulusoy Un Sanayi14,143,3622,96
Umpaş Holding2,479,78-5,36
Uşak Seramik2,482,485,98
Utopya Turizm44,745,5215,31
Uzertaş Boya82,450,0645,67
Ülker Bisküvi23,74-1,982,59
Vakıf Fin. Kir.6,835,2460,33
Vakıf GMYO3,66-1,611,10
Vakıf Yat. Ort.7,87-4,026,93
Vakıflar Bankası4,56-2,56-3,18
Vakko Tekstil6,53-2,100,15
Vanet Gıda8,250,126,73
Verusa Holding53,303,0918,18
Verusaturk Girisim21,189,9161,93
Vestel24,80-1,1217,76
Vestel Beyaz Eşya44,70-0,409,34
Viking Kağıt8,422,68-6,44
Yapı Kredi Koray GMYO4,791,487,64
Yapı ve Kredi Bank.3,11-1,890,97
Yaprak Süt ve Besi Çift.124,50-9,7871,96
Yataş15,66-0,578,37
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,190,24-4,77
Yeni Gimat GMYO15,129,9621,64
Yeşil GMYO2,032,0147,10
Yeşil Yapı2,623,5642,39
Yeşil Yatırım Holding210,00-2,37120,24
Yibitaş İnşaat Malzeme16.200,00-5,813,84
Yonga Mobilya35,903,9419,67
Yükselen Çelik5,24-0,760,16
Yünsa16,082,239,69
Zorlu Enerji3,03-3,819,39

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English