Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)217.750,00
7,10
İş Bankası (B)38.989,80-0,03-3,73
İş Bankası (C)6,86-1,58-2,00
İş Bankası (Kur.)381.999,00
0,53
İş Fin.Kir.3,810,26-1,30
İş Girişim24,22-4,6527,81
İş GMYO2,550,000,39
İş Y. Men. Değ.18,752,016,17
İş Yat. Ort.3,50-0,85-0,57
İşbir Holding3.780,00-2,8237,96
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,181,723,51
İttifak Holding2,311,323,59
İz Hayvancılık Tarım24,929,9738,44
İzmir Demir Çelik10,82-0,640,46
İzmir Fırça7,30-0,1431,29
Jantsa Jant Sanayi527,004,1558,88
Kafein Yazılım22,823,736,74
Kaplamin38,026,2612,49
Kardemir (A)6,500,789,24
Kardemir (B)6,500,7823,34
Kardemir (D)7,343,3826,99
Karel Elektronik26,085,5013,10
Karsan Otomotiv4,140,4927,38
Karsu Tekstil11,001,2928,65
Kartonsan83,80-1,99-12,30
Katmerciler Ekipman3,483,5712,99
Kent Gıda334,00-1,71-6,07
Kerevitaş Gıda6,570,61-0,15
Kervan Gıda15,09-2,3914,15
Kervansaray Yat. Holding1,53-7,2721,43
Kiler GMYO2,601,963,59
Klimasan Klima19,473,2314,73
Koç Holding22,661,617,29
Konfrut Gıda18,17-1,257,51
Kontrolmatik Teknoloji Enerji37,949,9760,22
Konya Çimento1.520,003,1934,51
Kordsa Teknik Tekstil19,22-0,4723,60
Koza Altın112,60-2,2616,44
Koza Madencilik16,23-1,044,78
Körfez GMYO6,172,156,38
Kristal Kola4,299,729,44
Kron Telekomünikasyon62,609,9269,92
Kuştur Kuşadası Turizm202,001,0028,42
Kuyumcukent Gayrimenkul2,47-1,597,39
Kütahya Porselen48,620,04-3,63
Lider Faktoring3,32-1,19-2,64
Link Bilgisayar29,68-1,72-6,89
Logo Yazılım143,20-1,5114,10
Lokman Hekim Sağlık15,33-1,4142,57
Lüks Kadife35,68-0,5623,46
Makina Takım3,357,03-1,76
Marka Yatırım Holding6,34-0,47-1,40
Marmaris Altınyunus190,009,9571,02
Marshall325,000,465,97
Martı GMYO3,07-2,5411,64
Martı Otel2,34-2,509,86
Mavi Giyim57,45-0,9510,06
Mazhar Zorlu Holding40,00-2,4427,06
Mega Polietilen9,603,1125,33
Menderes Tekstil3,283,806,15
Merit Turizm149,303,6178,38
Merko Gıda7,58-0,66-12,27
Metemtur Otelcilik27,38-1,5823,89
Metro Holding2,213,766,25
Metro Petrol ve Tesisleri3,192,2410,38
Metro Yatırım Ortaklığı2,340,000,43
Migros Ticaret51,359,9619,98
Milpa5,24-1,8713,91
Mistral GMYO5,41-1,9914,86
MLP Sağlık23,92-1,8920,38
MMC San. Ve Tic. Yat.4,78-0,833,91
Mondi Tire Kutsan7,770,782,24
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret39,504,4410,83
Net Holding3,841,0511,95
Netaş Telekom.31,46-1,1912,04
Niğbaş Niğde Beton41,50-1,89-20,19
Nuh Çimento49,00-0,73-0,49
Nurol GMYO9,061,9124,28
Odaş Elektrik3,80-0,52-2,56
Olmuksan-IP7,94-0,87-33,00
Orge Enerji Elektrik8,193,6710,98
Orma Orman Mahsulleri19,80-2,3734,51
Osmanlı Menkul37,503,4820,97
Ostim Endüstriyel Yat3,980,25-2,45
Otokar388,30-1,5221,95
Oyak Çimento8,70-1,69-0,91
Oyak Yat. Ort.11,56-9,9766,33
Oylum Sınai Yatırımlar4,79-0,831,70
Özak GMYO5,44-0,186,67
Özbal Çelik Boru7,494,3214,35
Özderici GMYO2,350,435,86
Özerden Plastik10,649,9218,22
Pamukova Elektrik20,54-2,19-3,66
Panora GMYO6,899,8911,31
Papilon Savunma23,40-3,782,81
Park Elek.Madencilik5,450,551,49
Parsan28,803,4518,52
Pegasus78,25-2,194,89
Peker GMYO2,45-5,04-6,13
Penguen Gıda5,020,40-0,59
Pera GMYO1,650,00-5,81
Pergamon Dış Ticaret37,04-9,9787,92
Petkim5,170,583,82
Petrokent Turizm1.433,109,9958,11
Pınar Et Ve Un24,943,497,13
Pınar Su8,280,1211,44
Pınar Süt27,746,2020,19
Plastikkart18,251,2826,30
Polisan Holding3,910,511,30
Politeknik Metal568,603,5739,36
Prizma Press Matbaacılık6,02-1,799,85
QNB Finans Fin. Kir.125,000,81-0,24
QNB Finansbank67,300,22-4,34
Ral Yatırım Holding4,522,261,80
Ray Sigorta15,51-1,770,39
Reysaş GMYO5,59-0,182,57
Reysaş Lojistik8,67-0,80-6,17
Rhea Girişim3,630,55-2,42
Rodrigo Tekstil15,15-1,3010,50
Royal Halı3,35-2,90-2,62
RTA Laboratuvarları27,72-2,19-8,45
Sabancı Holding11,411,51-0,44
Safkar Ege Soğutmacılık10,47-0,57-3,77
Sanel Mühendislik3,490,582,05
Sanifoam Sünger17,44-3,1128,24
Sanko Pazarlama9,54-0,731,60
Saray Matbaacılık10,010,5014,14
Sarkuysan10,123,9014,48
Sasa Polyester25,903,0228,09
Say Yenilenebilir Enerji9,406,2110,46
Sekuro Plastik20,229,9544,84
Selçuk Ecza Deposu12,851,02-5,86
Selçuk Gıda4,66-3,92-6,43
Senkron Güvenlik30,00-7,2914,24
Serve Film Prodüksiyon15,00-3,23-6,25
Servet GMYO109,00-0,0939,03
Seyitler Kimya36,500,6145,47
Silverline Endüstri7,64-9,91-11,16
Sinpaş GMYO5,522,4132,06
Smartiks Yazılım8,843,03-0,23
Sodaş Sodyum Sanayii37,96-4,2942,31
Söktaş4,930,20-3,14
Sönmez Filament82,001,4916,81
Sönmez Pamuklu28,54-2,1318,92
Sumaş Suni Tahta82,400,4960,78
Şeker Fin. Kir.7,12-0,2811,25
Şekerbank1,58-0,634,64
Şişe Cam8,102,0210,81
Şok Marketler14,453,4414,50
T. Halk Bankası5,61-0,530,90
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası34,505,6311,08
T.S.K.B.1,985,3211,24
T.Tuborg18,451,152,10
Taç Tarım Ürünleri15,00-5,6042,45
Tat Gıda11,070,91-6,66
TAV Havalimanları24,38-0,4914,46
Taze Kuru Gıda316,906,7046,51
Tek-Art Turizm2,334,4815,35
Tekfen Holding18,66-0,2713,78
Teknosa İç ve Dış Ticaret13,62-1,806,57
Temapol Polimer Plastik15,735,0836,78
TGS Dış Ticaret28,26-10,00122,34
Tofaş Oto. Fab.39,001,7214,98
Torunlar GMYO4,253,668,97
Trabzon Liman36,98-2,6815,13
Trabzonspor Sportif2,56-0,394,92
Trend GMYO9,989,91-20,60
TSKB GMYO5,110,20-11,13
Tuğçelik8,10-0,490,25
Tukaş9,36-0,53-3,41
Turcas Petrol4,890,620,82
Turkcell16,76-1,064,10
Tümosan Motor ve Traktör18,200,5029,35
Tüpraş108,800,370,74
Türk Hava Yolları13,26-1,272,71
Türk Prysmian Kablo13,682,7013,06
Türk Telekom8,67-1,481,52
Türk Traktör187,103,032,41
Türker Proje Gayrimenkul184,8010,0063,68
Türkiye Sigorta7,100,287,58
Ufuk Yatırım19,969,9748,96
Ulaşlar Turizm Yat.4,07-0,73-4,01
Ulusoy Elektrik50,904,43-0,88
Ulusoy Un Sanayi14,219,9823,57
Umpaş Holding2,34-10,00-10,34
Uşak Seramik2,340,860,00
Utopya Turizm42,42-1,359,33
Uzertaş Boya87,00-0,1153,71
Ülker Bisküvi24,203,954,58
Vakıf Fin. Kir.6,009,8940,85
Vakıf GMYO3,650,000,83
Vakıf Yat. Ort.7,67-1,794,21
Vakıflar Bankası4,72-1,460,21
Vakko Tekstil6,43-1,38-1,38
Vanet Gıda7,79-1,390,78
Verusa Holding47,020,384,26
Verusaturk Girisim17,529,9833,94
Vestel24,761,0617,57
Vestel Beyaz Eşya43,003,615,19
Viking Kağıt8,221,86-8,67
Yapı Kredi Koray GMYO4,772,807,19
Yapı ve Kredi Bank.3,19-1,243,57
Yaprak Süt ve Besi Çift.153,309,97111,74
Yataş15,57-0,197,75
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,18-2,34-5,00
Yeni Gimat GMYO13,031,244,83
Yeşil GMYO2,07-4,6150,00
Yeşil Yapı2,67-4,9845,11
Yeşil Yatırım Holding212,50-4,62122,86
Yibitaş İnşaat Malzeme17.099,901,799,61
Yonga Mobilya38,32-3,2327,73
Yükselen Çelik5,22-0,76-0,23
Yünsa15,804,987,78
Zorlu Enerji3,050,3310,11

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English