Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)217.750,00
7,10
İş Bankası (B)38.900,00-1,53-3,95
İş Bankası (C)7,07-0,281,00
İş Bankası (Kur.)381.999,00
0,53
İş Fin.Kir.3,85-0,52-0,26
İş Girişim19,180,261,21
İş GMYO2,521,61-0,79
İş Y. Men. Değ.17,500,81-0,91
İş Yat. Ort.3,54-0,560,57
İşbir Holding4.454,909,7562,59
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,17-1,682,63
İttifak Holding2,21-1,34-0,90
İz Hayvancılık Tarım18,990,695,50
İzmir Demir Çelik10,70-0,37-0,65
İzmir Fırça6,09-3,039,53
Jantsa Jant Sanayi564,506,4170,18
Kafein Yazılım20,60-1,44-3,65
Kaplamin36,005,266,51
Kardemir (A)6,300,325,88
Kardemir (B)5,97-0,5013,28
Kardemir (D)6,410,7910,90
Karel Elektronik24,641,486,85
Karsan Otomotiv3,862,6618,77
Karsu Tekstil9,089,276,20
Kartonsan92,10-4,06-3,61
Katmerciler Ekipman3,240,005,19
Kent Gıda362,006,661,80
Kerevitaş Gıda6,58-1,050,00
Kervan Gıda15,830,7019,74
Kervansaray Yat. Holding1,250,00-0,79
Kiler GMYO2,52-0,790,40
Klimasan Klima18,50-6,999,02
Koç Holding22,120,554,73
Konfrut Gıda17,503,063,55
Kontrolmatik Teknoloji Enerji29,04-3,2022,64
Konya Çimento1.421,8010,0025,82
Kordsa Teknik Tekstil18,053,0816,08
Koza Altın110,50-3,2414,27
Koza Madencilik16,27-1,575,04
Körfez GMYO5,98-1,163,10
Kristal Kola3,47-4,14-11,48
Kron Telekomünikasyon47,205,3628,12
Kuştur Kuşadası Turizm189,309,9920,34
Kuyumcukent Gayrimenkul2,41-3,984,78
Kütahya Porselen55,60-9,9610,21
Lider Faktoring3,27-2,10-4,11
Link Bilgisayar29,90-3,17-6,20
Logo Yazılım137,000,669,16
Lokman Hekim Sağlık13,736,7727,69
Lüks Kadife33,76-3,8216,82
Makina Takım3,07-1,92-9,97
Marka Yatırım Holding6,280,32-2,33
Marmaris Altınyunus172,209,9655,00
Marshall335,006,359,23
Martı GMYO3,050,6610,91
Martı Otel2,446,5514,55
Mavi Giyim53,50-0,652,49
Mazhar Zorlu Holding35,02-4,0511,25
Mega Polietilen8,360,369,14
Menderes Tekstil3,120,320,97
Merit Turizm108,309,9529,39
Merko Gıda8,65-1,590,12
Metemtur Otelcilik23,00-4,014,07
Metro Holding2,12-1,401,92
Metro Petrol ve Tesisleri3,03-0,984,84
Metro Yatırım Ortaklığı2,35-1,260,86
Migros Ticaret44,30-1,123,50
Milpa4,81-2,434,57
Mistral GMYO5,493,2016,56
MLP Sağlık22,60-0,5313,74
MMC San. Ve Tic. Yat.4,71-3,482,39
Mondi Tire Kutsan7,52-3,22-1,05
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret37,06-2,223,98
Net Holding3,522,922,62
Netaş Telekom.27,84-2,66-0,85
Niğbaş Niğde Beton43,200,47-16,92
Nuh Çimento47,28-2,15-3,98
Nurol GMYO8,22-2,3812,76
Odaş Elektrik3,82-3,29-2,05
Olmuksan-IP8,22-0,60-30,63
Orge Enerji Elektrik7,682,134,07
Orma Orman Mahsulleri20,469,9438,99
Osmanlı Menkul31,42-2,061,35
Ostim Endüstriyel Yat4,03-0,98-1,23
Otokar410,90-6,1929,05
Oyak Çimento8,62-2,93-1,82
Oyak Yat. Ort.9,66-1,4338,99
Oylum Sınai Yatırımlar4,88-4,873,61
Özak GMYO5,040,00-1,18
Özbal Çelik Boru6,42-4,32-1,98
Özderici GMYO2,37-4,446,76
Özerden Plastik8,60-1,04-4,44
Pamukova Elektrik20,502,50-3,85
Panora GMYO6,28-1,101,45
Papilon Savunma21,82-3,19-4,13
Park Elek.Madencilik5,30-1,67-1,30
Parsan24,94-2,812,63
Pegasus78,856,125,70
Peker GMYO2,46-1,99-5,75
Penguen Gıda5,22-2,433,37
Pera GMYO2,24-3,861,82
Pergamon Dış Ticaret33,025,7067,53
Petkim5,08-1,932,01
Petrokent Turizm979,0010,008,01
Pınar Et Ve Un23,702,511,80
Pınar Su9,249,6124,36
Pınar Süt24,665,206,85
Plastikkart17,020,4117,79
Polisan Holding3,92-1,511,55
Politeknik Metal437,409,987,21
Prizma Press Matbaacılık5,65-1,223,10
QNB Finans Fin. Kir.118,801,11-5,19
QNB Finansbank67,70-0,15-3,77
Ral Yatırım Holding4,47-2,190,68
Ray Sigorta16,924,199,51
Reysaş GMYO5,482,240,55
Reysaş Lojistik8,52-0,35-7,79
Rhea Girişim3,65-4,95-1,88
Rodrigo Tekstil14,99-4,289,34
Royal Halı3,261,87-5,23
RTA Laboratuvarları29,16-2,54-3,70
Sabancı Holding11,51-1,290,44
Safkar Ege Soğutmacılık11,41-6,784,87
Sanel Mühendislik3,54-0,843,51
Sanifoam Sünger16,803,0723,53
Sanko Pazarlama8,91-2,52-5,11
Saray Matbaacılık9,700,1010,60
Sarkuysan9,36-4,685,88
Sasa Polyester23,24-0,9414,94
Say Yenilenebilir Enerji8,561,540,59
Sekuro Plastik15,90-3,0513,90
Selçuk Ecza Deposu13,06-2,54-4,32
Selçuk Gıda5,250,775,42
Senkron Güvenlik24,34-9,99-7,31
Serve Film Prodüksiyon14,88-0,80-7,00
Servet GMYO107,500,4737,12
Seyitler Kimya31,423,0225,22
Silverline Endüstri10,04-4,6516,74
Sinpaş GMYO5,261,9425,84
Smartiks Yazılım8,72-0,11-1,58
Sodaş Sodyum Sanayii32,009,9719,97
Söktaş4,76-1,45-6,48
Sönmez Filament77,452,1110,33
Sönmez Pamuklu28,52-2,4618,83
Sumaş Suni Tahta76,05-9,9548,39
Şeker Fin. Kir.6,62-2,653,44
Şekerbank1,642,508,61
Şişe Cam7,73-3,135,75
Şok Marketler13,87-1,639,90
T. Halk Bankası5,700,182,52
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası27,20-2,51-12,43
T.S.K.B.1,87-1,585,06
T.Tuborg17,81-2,09-1,44
Taç Tarım Ürünleri14,09-0,4233,81
Tat Gıda11,21-1,15-5,48
TAV Havalimanları22,742,526,76
Taze Kuru Gıda302,5010,0039,85
Tek-Art Turizm2,22-2,209,90
Tekfen Holding18,68-1,0613,90
Teknosa İç ve Dış Ticaret13,74-2,217,51
Temapol Polimer Plastik12,08-3,215,04
TGS Dış Ticaret25,406,4599,84
Tofaş Oto. Fab.37,82-0,4711,50
Torunlar GMYO4,152,226,41
Trabzon Liman35,52-5,0810,59
Trabzonspor Sportif2,590,396,15
Trend GMYO9,871,54-21,48
TSKB GMYO5,13-2,29-10,78
Tuğçelik7,74-1,65-4,21
Tukaş9,51-1,04-1,86
Turcas Petrol4,85-2,020,00
Turkcell16,85-1,754,66
Tümosan Motor ve Traktör15,800,6412,30
Tüpraş110,001,291,85
Türk Hava Yolları13,26-0,152,71
Türk Prysmian Kablo12,90-1,536,61
Türk Telekom8,65-1,481,29
Türk Traktör183,00-3,680,16
Türker Proje Gayrimenkul141,60-2,3425,42
Türkiye Sigorta6,91-1,144,70
Ufuk Yatırım14,252,676,34
Ulaşlar Turizm Yat.4,293,371,18
Ulusoy Elektrik49,80-0,08-3,02
Ulusoy Un Sanayi12,02-1,154,52
Umpaş Holding3,11-9,8619,16
Uşak Seramik2,34-1,680,00
Utopya Turizm44,18-1,8213,87
Uzertaş Boya86,75-9,9653,27
Ülker Bisküvi23,38-1,521,04
Vakıf Fin. Kir.4,56-0,657,04
Vakıf GMYO3,65-1,080,83
Vakıf Yat. Ort.7,54-0,922,45
Vakıflar Bankası4,86-0,823,18
Vakko Tekstil6,28-1,72-3,68
Vanet Gıda7,680,39-0,65
Verusa Holding47,800,345,99
Verusaturk Girisim14,379,959,86
Vestel25,163,9719,47
Vestel Beyaz Eşya40,54-2,31-0,83
Viking Kağıt8,19-7,25-9,00
Yapı Kredi Koray GMYO4,71-0,635,84
Yapı ve Kredi Bank.3,22-0,924,55
Yaprak Süt ve Besi Çift.117,809,9962,71
Yataş15,27-0,205,67
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş4,19-2,10-4,77
Yeni Gimat GMYO12,76-0,622,65
Yeşil GMYO1,647,8918,84
Yeşil Yapı2,224,7220,65
Yeşil Yatırım Holding167,509,9875,67
Yibitaş İnşaat Malzeme16.001,60-1,832,57
Yonga Mobilya34,649,9715,47
Yükselen Çelik5,15-4,81-1,56
Yünsa15,000,542,32
Zorlu Enerji3,00-1,648,30

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English