Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)338.785,00
104,30
İş Bankası (B)40.870,00-1,2835,42
İş Bankası (C)6,51-4,261,56
İş Bankası (Kur.)315.994,90
50,47
İş Fin.Kir.3,64-3,45-4,21
İş Girişim15,69-1,94312,89
İş GMYO2,08-2,3518,18
İş Y. Men. Değ.12,90-0,31220,36
İş Yat. Ort.3,20-3,9098,59
İşbir Holding2.909,90-6,13576,72
Işıklar Enerji Yapı Hol.1,170,0088,71
İttifak Holding2,27-3,8174,10
İz Hayvancılık Tarım14,98-0,99472,52
İzmir Demir Çelik20,663,30152,26
İzmir Fırça5,754,55219,44
Jantsa Jant Sanayi222,00-5,13317,39
Kafein Yazılım17,48-2,8957,39
Kaplamin23,20-6,75318,02
Kardemir (A)5,09-3,6092,08
Kardemir (B)4,49-4,6770,08
Kardemir (D)4,90-5,0484,21
Karel Elektronik16,74-2,2815,21
Karsan Otomotiv2,90-3,9783,54
Karsu Tekstil6,44-3,7498,77
Kartonsan2.576,70-5,62566,95
Katmerciler Ekipman3,03-3,5098,21
Kent Gıda500,002,882053,17
Kerevitaş Gıda7,374,10126,07
Kervansaray Yat. Holding1,26-9,35129,09
Kiler GMYO2,42-5,47126,39
Klimasan Klima19,34-6,66-8,83
Koç Holding17,64-5,57-11,84
Konfrut Gıda17,777,05127,24
Kontrolmatik Teknoloji Enerji16,53-2,07
Konya Çimento969,10-9,78257,21
Kordsa Teknik Tekstil14,40-2,7713,24
Koza Altın74,45-3,000,54
Koza Madencilik12,67-3,8026,32
Körfez GMYO5,92-7,50147,70
Kristal Kola2,954,2495,36
Kron Telekomünikasyon25,98-2,62104,25
Kuştur Kuşadası Turizm149,10-9,64535,14
Kuyumcukent Gayrimenkul2,405,26114,04
Kütahya Porselen36,12-4,95445,62
Lider Faktoring3,06-2,5566,76
Link Bilgisayar46,20-2,86156,83
Logo Yazılım112,201,0884,54
Lokman Hekim Sağlık12,369,96115,50
Lüks Kadife28,40-2,41228,70
Makina Takım2,65-4,3340,96
Marka Yatırım Holding7,253,57514,41
Marmaris Altınyunus90,10-6,7326,90
Marshall317,10-4,77567,02
Martı GMYO2,92-6,11189,11
Martı Otel2,24-6,67146,15
Mavi Giyim46,00-4,56-20,55
Mazhar Zorlu Holding17,60-1,9545,57
Mega Polietilen10,49-1,87726,99
Menderes Tekstil3,13-0,32138,93
Merit Turizm69,90-1,89259,57
Merko Gıda12,612,441100,95
Metemtur Otelcilik12,51-1,11602,81
Metro Holding2,180,9357,97
Metro Petrol ve Tesisleri3,05-3,7955,61
Metro Yatırım Ortaklığı2,47-6,08-53,68
Migros Ticaret42,183,0374,15
Milpa4,28-6,3595,43
Mistral GMYO4,19-1,18123,28
MLP Sağlık21,149,9332,13
MMC San. Ve Tic. Yat.5,900,17417,54
Mondi Tire Kutsan6,34-2,7653,14
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret34,60-4,58172,01
Net Holding3,07-3,7618,08
Netaş Telekom.19,28-2,1347,63
Niğbaş Niğde Beton71,400,561051,61
Nuh Çimento40,16-1,91265,59
Nurol GMYO7,02-4,2396,64
Odaş Elektrik3,41-1,16135,87
Olmuksan-IP7,30-5,68185,05
Orge Enerji Elektrik7,20-2,7045,16
Orma Orman Mahsulleri12,11-7,84338,77
Osmanlı Menkul20,32-2,31387,14
Ostim Endüstriyel Yat4,100,24144,05
Otokar217,10-4,3647,65
Oyak Çimento8,05-2,1946,43
Oyak Yat. Ort.6,29-0,16172,45
Oylum Sınai Yatırımlar5,454,8176,44
Özak GMYO4,23-1,6364,59
Özbal Çelik Boru6,70-4,29315,67
Özderici GMYO2,17-3,5638,22
Özerden Plastik8,57-2,72275,88
Panora GMYO6,40-5,7414,25
Papilon Savunma20,00-3,75159,53
Park Elek.Madencilik5,03-3,8264,92
Parsan22,60-3,5833,41
Pegasus57,20-7,29-33,80
Peker GMYO2,25-0,88148,79
Penguen Gıda5,676,18519,41
Pera GMYO2,44-6,15159,57
Pergamon Dış Ticaret15,810,76104,32
Petkim4,19-0,9531,97
Petrokent Turizm855,00-10,00567,45
Pınar Et Ve Un25,544,93180,99
Pınar Su7,925,18241,38
Pınar Süt23,447,3385,89
Plastikkart11,360,4422,55
Polisan Holding3,73-3,8723,61
Politeknik Metal322,20-10,00323,55
Prizma Press Matbaacılık5,702,8932,56
QNB Finans Fin. Kir.142,40-9,9910,30
QNB Finansbank78,70-9,95109,87
Ral Yatırım Holding4,88-6,1585,94
Ray Sigorta24,20-0,90607,60
Reysaş GMYO4,78-2,254,14
Reysaş Lojistik10,100,60130,59
Rhea Girişim3,430,29188,24
Rodrigo Tekstil18,729,99934,25
Royal Halı3,990,00191,24
RTA Laboratuvarları45,322,491853,45
Sabancı Holding9,64-3,505,71
Safkar Ege Soğutmacılık15,259,95599,54
Sanel Mühendislik3,40-3,6815,88
Sanifoam Sünger12,97-6,08159,40
Sanko Pazarlama7,30-1,620,19
Saray Matbaacılık7,801,30503,35
Sarkuysan6,95-0,57118,73
Sasa Polyester16,31-4,34111,00
Say Yenilenebilir Enerji8,08-1,94260,71
Sekuro Plastik11,22-4,83109,33
Selçuk Ecza Deposu12,5410,00110,23
Selçuk Gıda4,00-1,23271,15
Senkron Güvenlik5,249,8591,94
Serve Film Prodüksiyon16,01-4,70906,92
Servet GMYO56,60-2,41565,88
Seyitler Kimya20,569,95202,80
Silverline Endüstri4,18-2,5693,52
Sinpaş GMYO3,79-3,81226,72
Smartiks Yazılım7,50-2,22-23,55
Sodaş Sodyum Sanayii23,00-4,80497,99
Söktaş4,99-1,19193,44
Sönmez Filament40,028,16720,08
Sönmez Pamuklu15,800,96221,14
Sumaş Suni Tahta40,96-1,30317,41
Şeker Fin. Kir.4,534,14-5,23
Şekerbank1,45-2,0333,00
Şişe Cam6,80-1,1633,59
Şok Marketler12,564,6716,73
T. Halk Bankası5,35-1,29-9,48
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası63,00-9,4244,50
T.S.K.B.2,29-4,9889,26
T.Tuborg17,00-2,3042,86
Taç Tarım Ürünleri10,911,49249,68
Tat Gıda11,401,7987,38
TAV Havalimanları18,99-4,81-30,09
Taze Kuru Gıda268,00-3,943601,66
Tek-Art Turizm2,042,5161,90
Tekfen Holding14,55-3,96-19,57
Teknosa İç ve Dış Ticaret12,139,97188,81
Temapol Polimer Plastik10,04-1,5792,34
TGS Dış Ticaret9,10-1,7394,86
Tofaş Oto. Fab.28,50-2,2022,31
Torunlar GMYO3,62-3,9831,64
Trabzon Liman32,36-5,98208,96
Trabzonspor Sportif4,24-3,6497,21
Trend GMYO14,929,79578,18
TSKB GMYO3,66-2,92283,25
Tuğçelik7,03-1,9577,97
Tukaş11,885,13-3,81
Turcas Petrol4,88-2,7982,77
Turkcell14,80-3,599,82
Tümosan Motor ve Traktör10,22-5,1159,44
Tüpraş90,95-3,40-28,27
Türk Hava Yolları11,40-4,44-21,16
Türk Prysmian Kablo13,20-3,30411,53
Türk Telekom7,680,136,44
Türk Traktör137,00-2,84158,93
Türker Proje Gayrimenkul88,20-2,81110,00
Türkiye Sigorta5,55-3,98154,84
Ufuk Yatırım12,244,26374,42
Ulaşlar Turizm Yat.3,67-2,13293,83
Ulusoy Elektrik47,86-1,7279,92
Ulusoy Un Sanayi12,314,15222,25
Umpaş Holding0,71
14,52
Uşak Seramik2,26-5,0486,24
Utopya Turizm25,762,38423,58
Uzertaş Boya32,429,971360,36
Ülker Bisküvi22,20-0,27-0,72
Vakıf Fin. Kir.3,77-3,0878,04
Vakıf GMYO3,67-5,41112,02
Vakıf Yat. Ort.7,65-2,05320,06
Vakıflar Bankası4,54-4,62-17,60
Vakko Tekstil5,90-4,0729,96
Vanet Gıda9,003,45529,37
Verusa Holding43,42-2,82134,06
Verusaturk Girisim9,54-1,7581,41
Vestel20,00-3,2958,48
Vestel Beyaz Eşya34,36-3,3762,86
Viking Kağıt6,433,38243,85
Yapı Kredi Koray GMYO4,62-2,9490,91
Yapı ve Kredi Bank.2,86-4,3515,32
Yaprak Süt ve Besi Çift.36,00-2,70475,44
Yataş11,73-1,9259,81
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,72-4,62131,06
Yeni Gimat GMYO12,56-0,324,92
Yeşil GMYO1,17-2,5082,81
Yeşil Yapı1,33-4,32101,52
Yeşil Yatırım Holding70,00-9,39523,33
Yibitaş İnşaat Malzeme16.506,10-1,16460,48
Yonga Mobilya30,00-3,10224,94
Yükselen Çelik6,84-2,84123,16
Yünsa13,00-3,4229,12
Zorlu Enerji2,66-2,5663,19

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Son)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English