Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım5,08-0,97-34,37
Acıpayam Selüloz16,030,00-5,86
Adel Kalemcilik24,980,16-25,18
Adese Gayrimenkul1,180,85-57,86
Afyon Çimento3,440,88-32,68
AGESA Hayat Emeklilik21,12-3,9123,25
Ak Enerji1,86-1,06-15,84
Akbank5,320,38-21,28
Akçansa15,04-0,40-6,60
Akdeniz Yatırım Hold.1,89-3,08-21,35
Akfen GMYO5,19-2,2698,79
Akın Tekstil30,78-2,22-3,09
Akiş GMYO1,751,74-37,33
Akmerkez GMYO36,400,00-41,12
Aksa21,661,8856,79
Aksa Enerji7,093,6590,59
Aksigorta7,213,74-13,23
Aksu Enerji17,550,29132,54
Alarko Carrıer285,000,00-21,60
Alarko GMYO22,602,73-10,78
Alarko Holding8,930,684,79
Albaraka Türk1,811,12-6,70
Alcatel Lucent Teletaş24,78-0,08-16,45
Alkim Kağıt15,152,5717,05
Alkim Kimya17,05-0,2321,03
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,442,13-1,76
Altınyunus Çeşme52,500,385,08
Anadolu Efes21,401,040,18
Anadolu Grubu Holding24,541,66-6,07
Anadolu Hayat Emek.9,22-3,6614,74
Anadolu Isuzu18,000,900,00
Anadolu Sigorta5,93-2,63-17,87
Anatolia Tanı Ve Biyoteknoloji24,74

Anel Elektrik2,81-2,09-11,36
Arçelik33,562,0717,93
ARD Bilişim Teknolojileri43,740,88-9,03
Arena Bilgisayar9,07-0,77-16,81
Armada Bilgisayar48,52-0,45-1,14
Arsan Tekstil4,481,8212,40
Arzum Ev Aletleri16,90-0,35-30,06
Aselsan16,611,90-8,99
Ata GMYO4,228,48-23,41
Atakule GMYO2,68-0,7414,48
Atlantis Yatırım Holding5,701,792,52
Atlas Yat. Ort.1,35-0,74-22,86
ATP Bilgisayar35,06-2,29
Avrasya GMYO1,84-1,60-29,75
Avrasya Petrol ve Tur.2,36-0,42-26,25
Avrupa Yatırım Holding6,46-4,867,67
Aydem Enerji6,70-2,33
Ayen Enerji5,384,47-0,55
Ayes Çelik Hasır Ve Çit19,000,3268,44
Aygaz18,594,1531,04
Bagfaş20,60-1,813,00
Bak Ambalaj19,14-0,10-3,22
Balatacılar Balatacılık8,82-0,237,04
Bantaş Ambalaj3,19-0,622,03
Banvit64,150,1623,37
Başkent Doğalgaz GMYO34,200,29
Baştaş Başkent Çimento9,590,00-44,79
Batı Çimento15,57-0,83230,57
Batısöke Çimento2,571,185,33
Bayrak Taban Sanayi8,31-2,46-21,68
Bera Holding9,94-1,09-50,99
Berkosan Yalıtım7,762,78-13,00
Beşiktaş Futbol Yat.5,720,5341,58
Beyaz Filo9,000,45-10,71
Bilici Yatırım14,051,30153,92
Bim Mağazalar61,901,64-13,18
Biotrend Çevre ve Enerji26,52-1,78
Birko Mensucat1,040,00-6,31
Birleşim Mühendislik9,443,06
Birlik Mensucat2,02-0,98-41,62
Bizim Mağazaları12,624,64-15,72
BMS Çelik Hasır7,96-1,00
Boğaziçi Beton Sanayi4,42-1,78
Borusan Mannesmann22,980,52-17,34
Borusan Yat. Paz.326,20-1,00-28,19
Bosch Fren Sistemleri807,00-0,12-34,37
Bossa27,061,4251,60
Brisa23,644,6022,09
Burçelik21,88-1,004,09
Burçelik Vana21,080,86-57,55
Bursa Çimento3,822,41-23,26
Carrefoursa40,640,15-43,40
Casa Emtia Petrol121,60-0,2514,72
Ceo Event Medya8,35-1,8829,86
Coca Cola İçecek80,002,3725,97
Cosmos Yat. Holding10,62-0,7531,76
Credıtwest Faktorıng4,74-0,63-19,25
Çan2 Termik14,56-1,09
Çelebi150,80-1,63-17,38
Çelik Halat6,271,13-31,08
Çemaş Döküm1,13-1,74-33,63
Çemtaş13,68-2,01-12,93
Çimbeton203,00-0,88-31,53
Çimentaş26,06-0,84-27,93
Çimsa30,200,1369,66
Çuhadaroğlu Metal8,472,9211,34
Dagi Giyim3,061,66-10,17
Dagi Yatırım Holding11,93-1,65-7,52
Dardanel2,611,56-50,99
Datagate Bilgisayar12,752,16-20,86
Demısaş Döküm8,566,0732,19
Denge Holding1,41-1,40-53,58
Deniz GMYO1,601,91-13,14
Derimod8,80-1,01-9,65
Derlüks Yatırım Holding5,101,59-42,18
Desa Deri7,89-0,50-18,99
Despec Bilgisayar9,13-0,22-30,09
Deva Holding23,60-1,09-1,91
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,11-0,183,11
Diriteks Diriliş Tekstil4,10-1,919,92
Ditaş Doğan18,10-0,4439,17
DO-CO857,901,5036,17
Doğan Burda37,4010,0066,67
Doğan Holding2,560,00-14,61
Doğtaş Kelebek Mobilya2,171,40-6,82
Doğusan4,30-1,83-1,83
Doğuş GMYO8,98-0,449,91
Doğuş Otomotiv31,944,1723,21
Döktaş Dökümcülük24,300,25-20,64
Duran Doğan Basım16,032,1752,81
Dyo Boya9,75-0,51-13,31
Eczacıbaşı İlaç5,800,52-19,47
Eczacıbaşı Yatırım35,54-0,1732,03
E-Data Teknoloji9,37-3,00
Edip Gayrimenkul3,929,8018,07
Ege Endüstri1.220,002,60-26,72
Ege Gübre178,900,3924,71
Ege Profil28,660,70-23,87
Ege Seramik15,130,6756,58
Egeplast24,646,67-26,01
Ekiz Kimya6,02-0,33-15,57
Emek Elektrik2,87-0,350,51
Eminiş Ambalaj18,80-1,05-48,97
Emlak Konut GMYO1,941,04-8,26
Enerjisa Enerji11,12-1,07-3,56
Enka İnşaat10,504,4849,11
Erbosan85,800,06111,57
Ereğli Demir Çelik18,853,3443,49
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,220,00
Ersu Gıda4,57-9,86-7,49
Escar Turizm Taşımacılık21,780,37
Escort Teknoloji5,100,79-22,37
Esenboğa Elektrik27,46-1,0844,33
Etiler Gıda5,08-0,2027,64
Euro Kapital Yat. Ort.4,51-3,2218,08
Euro Trend Yat. Ort.3,31-1,49-6,45
Euro Yat. Ort.3,67-2,39-17,37
Euro Yatırım Holding1,87-1,06-34,15
Europap Tezol Kağıt13,80-1,08
Fade Gıda8,60-9,9565,33
Fenerbahçe Futbol31,200,265,55
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,33-0,43-20,96
F-M İzmit Piston103,501,57-15,58
Fonet Bilgi Teknolojileri12,470,97-4,30
Ford Otosan188,606,6754,41
Formet Metal Ve Cam1,25-0,79-49,05
Frigo Pak Gıda21,18-1,850,95
Galata Wind Enerji4,33-1,81
Galatasaray Sportif3,35-0,89-17,28
Garanti Bankası8,99-1,32-11,44
Garanti Faktoring13,80-7,3823,99
Garanti Yat. Ort.2,37-0,42-26,30
Gedik Y. Men. Değ.6,66-0,3012,38
Gediz Ambalaj15,92-1,9718,81
Gelecek Varlık Yönetimi15,01

Gen İlaç12,88-0,16
Gentaş3,142,28-30,43
Gersan Elektrik5,33-0,74-13,19
Girişim Elektrik Sanayi22,14-1,16
Global Men. Değ.6,00-2,28-0,17
Global Yat. Holding1,87-1,58-46,77
Good-Year8,742,709,69
Göltaş Çimento37,220,81-9,32
Gözde Girişim5,74-1,03-28,07
GSD Denizcilik4,620,0089,72
GSD Holding2,731,498,76
Gübre Fabrik.58,902,35-31,55
Güler Yat. Holding2,520,00-27,22
Halk GMYO2,629,62-14,04
Hatay Tekstil15,98-0,5017,19
Hedef Girişim2,791,8210,50
Hektaş8,19-0,3653,30
HUB Girişim10,294,04-43,46
Hürriyet Gzt.2,220,915,71
ICBC Turkey Bank5,23-0,19-19,54
İdeal Finansal Teknolojiler43,50-1,36223,18
İdealist GMYO2,22-0,89-6,45
İhlas Ev Aletleri0,93-1,06-50,08
İhlas Gayrimenkul0,851,19-32,00
İhlas Gazetecilik0,86-1,15-65,09
İhlas Holding0,561,82-50,12
İhlas Yayın Holding0,891,14-21,93
İndeks Bilgisayar6,48-0,7739,47
Info Yatırım4,622,21-1,08
İntema33,48-2,05-16,09
Inveo Yatırım Holding28,68-4,1498,17
İpek Doğal Enerji12,972,53-0,84
İskenderun Demir Çelik12,974,5143,54

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English