Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım5,33-1,66-31,14
Acıpayam Selüloz16,35-1,27-3,98
Adel Kalemcilik25,120,08-24,77
Adese Gayrimenkul1,17-0,85-58,21
Afyon Çimento3,42-2,01-33,07
AGESA Hayat Emeklilik21,644,3426,28
Ak Enerji1,901,60-14,03
Akbank5,25-1,13-22,31
Akçansa14,92-1,65-7,34
Akdeniz Yatırım Hold.1,89-1,05-21,35
Akfen GMYO6,11-9,88134,03
Akın Tekstil30,16-0,66-5,04
Akiş GMYO1,74-2,25-37,69
Akmerkez GMYO36,08-0,50-41,64
Aksa20,14-1,1845,79
Aksa Enerji6,39-2,4471,77
Aksigorta7,05-0,42-15,15
Aksu Enerji16,124,34113,59
Alarko Carrıer293,000,69-19,40
Alarko GMYO22,18-2,20-12,44
Alarko Holding8,410,48-1,31
Albaraka Türk1,67-6,70-13,92
Alcatel Lucent Teletaş24,08-2,75-18,81
Alkim Kağıt14,680,4113,41
Alkim Kimya17,122,2121,53
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,400,00-4,49
Altınyunus Çeşme51,60-2,643,28
Anadolu Efes20,96-0,29-1,88
Anadolu Grubu Holding23,70-1,25-9,28
Anadolu Hayat Emek.10,00-0,5024,45
Anadolu Isuzu18,002,560,00
Anadolu Sigorta6,330,00-12,33
Anel Elektrik2,604,84-17,98
Arçelik32,761,9315,11
ARD Bilişim Teknolojileri44,100,59-8,28
Arena Bilgisayar9,44-0,42-13,41
Armada Bilgisayar49,22-2,440,29
Arsan Tekstil4,35-2,039,13
Arzum Ev Aletleri17,030,24-29,52
Aselsan16,30-0,24-10,68
Ata GMYO3,79-1,56-31,22
Atakule GMYO2,66-3,9713,62
Atlantis Yatırım Holding5,401,31-2,88
Atlas Yat. Ort.1,39-0,71-20,57
ATP Bilgisayar34,300,18
Avrasya GMYO1,89-4,06-27,84
Avrasya Petrol ve Tur.2,42-2,42-24,38
Avrupa Yatırım Holding6,38-2,156,33
Aydem Enerji6,710,15
Ayen Enerji4,92-0,81-9,06
Ayes Çelik Hasır Ve Çit19,002,9868,44
Aygaz16,42-2,6715,74
Bagfaş20,40-3,772,00
Bak Ambalaj19,40-2,32-1,90
Balatacılar Balatacılık9,16-3,6811,17
Bantaş Ambalaj3,29-0,305,22
Banvit64,05-0,3123,17
Başkent Doğalgaz GMYO30,761,18
Baştaş Başkent Çimento9,885,11-43,12
Batı Çimento13,621,04189,17
Batısöke Çimento2,46-3,150,82
Bayrak Taban Sanayi11,002,803,68
Bera Holding9,91-0,50-51,13
Berkosan Yalıtım7,49-0,13-16,03
Beşiktaş Futbol Yat.6,072,1950,25
Beyaz Filo9,17-0,11-9,02
Bilici Yatırım14,58-2,02163,49
Bim Mağazalar61,55-1,20-13,67
Biotrend Çevre ve Enerji26,100,00
Birko Mensucat1,102,80-0,90
Birleşim Mühendislik9,190,99
Birlik Mensucat2,12-0,93-38,73
Bizim Mağazaları12,51-0,87-16,46
BMS Çelik Hasır8,15-2,51
Boğaziçi Beton Sanayi4,33-2,04
Borusan Mannesmann22,74-1,47-18,20
Borusan Yat. Paz.326,00-3,26-28,24
Bosch Fren Sistemleri816,000,68-33,64
Bossa26,70-0,8949,58
Brisa22,622,3516,82
Burçelik22,28-2,025,99
Burçelik Vana21,22-0,56-57,27
Bursa Çimento3,592,87-27,88
Carrefoursa42,28-2,85-41,11
Casa Emtia Petrol124,90-0,7917,83
Ceo Event Medya8,923,7238,72
Coca Cola İçecek79,80-2,4425,65
Cosmos Yat. Holding10,75-1,1933,37
Credıtwest Faktorıng4,77-0,63-18,74
Çan2 Termik14,25-1,52
Çelebi155,800,39-14,64
Çelik Halat6,12-0,65-32,73
Çemaş Döküm1,14-0,87-33,04
Çemtaş13,35-3,40-15,03
Çimbeton201,50-2,56-32,04
Çimentaş27,00-0,22-25,33
Çimsa30,20-1,6369,66
Çuhadaroğlu Metal8,601,4213,05
Dagi Giyim3,25-1,52-4,59
Dagi Yatırım Holding12,20-0,81-5,43
Dardanel2,571,58-51,74
Datagate Bilgisayar13,60-0,73-15,58
Demısaş Döküm6,820,005,32
Denge Holding1,46-2,67-51,93
Deniz GMYO1,65-1,79-10,43
Derimod9,591,59-1,54
Derlüks Yatırım Holding4,89-4,12-44,56
Desa Deri7,80-1,64-19,92
Despec Bilgisayar9,03-1,31-30,86
Deva Holding23,10-2,61-3,98
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,90-1,361,16
Diriteks Diriliş Tekstil4,720,0026,54
Ditaş Doğan16,18-1,5224,40
DO-CO816,001,7729,52
Doğan Burda34,16-9,9652,23
Doğan Holding2,55-1,54-14,95
Doğtaş Kelebek Mobilya2,161,41-7,25
Doğusan4,37-2,67-0,23
Doğuş GMYO9,480,2116,03
Doğuş Otomotiv29,88-2,6715,26
Döktaş Dökümcülük28,10-2,23-8,23
Duran Doğan Basım14,90-0,2742,04
Dyo Boya10,04-0,69-10,73
Eczacıbaşı İlaç5,74-0,86-20,30
Eczacıbaşı Yatırım35,78-1,4932,92
E-Data Teknoloji10,00-2,44
Edip Gayrimenkul3,851,0515,96
Ege Endüstri1.180,003,15-29,12
Ege Gübre171,10-0,2919,27
Ege Profil28,041,23-26,67
Ege Seramik14,872,6253,89
Egeplast23,12-1,62-30,57
Ekiz Kimya6,39-4,20-10,38
Emek Elektrik2,933,532,62
Eminiş Ambalaj18,990,48-48,45
Emlak Konut GMYO1,82-0,55-13,93
Enerjisa Enerji10,47-0,57-9,20
Enka İnşaat10,300,1046,27
Erbosan93,554,58130,68
Ereğli Demir Çelik17,38-1,4232,30
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,23-0,31
Ersu Gıda4,722,61-4,45
Escar Turizm Taşımacılık22,002,33
Escort Teknoloji5,20-1,70-20,85
Esenboğa Elektrik28,24-1,9448,43
Etiler Gıda5,403,6535,68
Euro Kapital Yat. Ort.4,84-3,3926,72
Euro Trend Yat. Ort.3,38-1,17-4,47
Euro Yat. Ort.3,80-0,78-14,44
Euro Yatırım Holding1,93-2,03-32,04
Europap Tezol Kağıt14,06-1,82
Fade Gıda8,07-0,8655,14
Fenerbahçe Futbol30,80-0,584,19
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,320,87-21,30
F-M İzmit Piston102,900,68-16,07
Fonet Bilgi Teknolojileri12,260,49-5,91
Ford Otosan177,609,9745,41
Formet Metal Ve Cam1,26-0,79-48,64
Frigo Pak Gıda20,22-3,90-3,62
Galata Wind Enerji4,02-2,90
Galatasaray Sportif3,35-1,18-17,28
Garanti Bankası9,38-1,26-7,59
Garanti Faktoring14,014,7125,88
Garanti Yat. Ort.2,450,00-23,82
Gedik Y. Men. Değ.6,63-0,9011,88
Gediz Ambalaj15,780,5717,76
Gen İlaç13,15-1,35
Gentaş3,070,00-31,98
Gersan Elektrik5,381,70-12,38
Girişim Elektrik Sanayi22,90-3,62
Global Men. Değ.5,97-1,97-0,67
Global Yat. Holding1,87-2,09-46,77
Good-Year8,082,801,40
Göltaş Çimento36,88-0,75-10,15
Gözde Girişim5,70-0,35-28,57
GSD Denizcilik4,361,4079,04
GSD Holding2,810,3611,95
Gübre Fabrik.49,780,24-42,15
Güler Yat. Holding2,40-2,44-30,69
Halk GMYO2,28-1,30-25,20
Hatay Tekstil15,89-2,7516,53
Hedef Girişim2,681,136,15
Hektaş8,15-1,0952,56
HUB Girişim10,051,93-44,78
Hürriyet Gzt.2,10-0,940,00
ICBC Turkey Bank5,32-2,03-18,15
İdeal Finansal Teknolojiler45,66-0,04239,23
İdealist GMYO2,21-3,07-6,87
İhlas Ev Aletleri0,94-1,05-49,55
İhlas Gayrimenkul0,83-1,19-33,60
İhlas Gazetecilik0,88-4,35-64,28
İhlas Holding0,54-1,82-51,90
İhlas Yayın Holding0,78-1,27-31,58
İndeks Bilgisayar6,460,1639,04
Info Yatırım4,143,50-11,36
İntema33,42-0,30-16,24
Inveo Yatırım Holding95,60-0,36116,19
İpek Doğal Enerji12,47-0,48-4,66
İskenderun Demir Çelik11,87-1,4931,36

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English