Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım5,03-0,79-35,01
Acıpayam Selüloz15,520,65-8,86
Adel Kalemcilik27,42-2,35-19,91
Adese Gayrimenkul1,15-5,74-58,93
Afyon Çimento3,440,29-32,68
AGESA Hayat Emeklilik18,342,754,30
Ak Enerji1,770,00-19,91
Akbank5,481,86-18,91
Akçansa13,850,95-13,99
Akdeniz Yatırım Hold.2,71-4,2412,77
Akfen GMYO4,25-2,3062,78
Akın Tekstil32,280,441,64
Akiş GMYO1,73-0,57-38,04
Akmerkez GMYO37,420,70-39,47
Aksa20,701,4749,84
Aksa Enerji14,150,5790,19
Aksigorta6,780,30-18,40
Aksu Enerji11,422,0651,31
Alarko Carrıer304,90-0,36-16,12
Alarko GMYO20,96-0,29-17,25
Alarko Holding8,900,454,44
Albaraka Türk1,500,67-22,68
Alcatel Lucent Teletaş23,50-0,93-20,77
Alkim Kağıt13,97-0,437,93
Alkim Kimya14,871,575,56
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,83-3,17-16,44
Altınyunus Çeşme51,70-1,433,48
Anadolu Efes20,440,49-4,31
Anadolu Grubu Holding22,601,71-13,49
Anadolu Hayat Emek.9,43-0,5317,35
Anadolu Isuzu15,351,32-14,72
Anadolu Sigorta6,081,33-15,79
Anel Elektrik2,581,18-18,61
Arçelik31,940,5012,23
ARD Bilişim Teknolojileri47,62-0,17-0,96
Arena Bilgisayar9,57-1,03-12,22
Armada Bilgisayar52,300,586,56
Arsan Tekstil4,363,079,38
Arzum Ev Aletleri19,52-0,61-19,22
Aselsan14,901,15-18,36
Ata GMYO3,83-3,04-30,49
Atakule GMYO3,28-3,8140,10
Atlantis Yatırım Holding4,732,83-14,93
Atlas Yat. Ort.1,43-0,69-18,29
ATP Bilgisayar35,42-0,78
Avrasya GMYO2,24-9,31-14,48
Avrasya Petrol ve Tur.2,63-0,75-17,81
Avrupa Yatırım Holding5,700,35-5,00
Aydem Enerji6,57-0,15
Ayen Enerji4,732,16-12,57
Ayes Çelik Hasır Ve Çit18,860,3267,20
Aygaz14,900,275,03
Bagfaş18,00-0,06-10,00
Bak Ambalaj20,002,771,13
Balatacılar Balatacılık10,38-0,1925,97
Bantaş Ambalaj3,521,1512,58
Banvit66,900,9828,65
Başkent Doğalgaz GMYO26,303,95
Baştaş Başkent Çimento10,106,43-41,85
Batı Çimento11,42-1,21142,46
Batısöke Çimento3,001,3522,95
Bayrak Taban Sanayi8,390,36-20,92
Bera Holding10,479,98-48,37
Berkosan Yalıtım8,28-0,72-7,17
Beşiktaş Futbol Yat.6,28-7,2455,45
Beyaz Filo8,49-0,24-15,77
Bilici Yatırım17,50-0,28216,27
Bim Mağazalar68,051,04-4,55
Biotrend Çevre ve Enerji35,00-0,46
Birko Mensucat1,081,89-2,70
Birleşim Mühendislik9,99-1,19
Birlik Mensucat2,120,00-38,73
Bizim Mağazaları12,20-0,81-20,57
BMS Çelik Hasır8,391,57
Boğaziçi Beton Sanayi4,812,12
Borusan Mannesmann22,46-0,18-19,21
Borusan Yat. Paz.359,90-0,17-20,77
Bosch Fren Sistemleri831,90-0,12-32,35
Bossa27,461,4053,84
Brisa21,640,7411,76
Burçelik22,809,938,47
Burçelik Vana23,366,18-52,96
Bursa Çimento3,351,82-32,70
Carrefoursa43,84-2,62-38,94
Casa Emtia Petrol130,002,7722,64
Ceo Event Medya8,726,7335,61
Coca Cola İçecek83,05-0,4230,77
Cosmos Yat. Holding10,02-1,2824,32
Credıtwest Faktorıng4,190,00-28,62
Çan2 Termik12,40-1,20
Çelebi156,60-0,25-14,20
Çelik Halat6,060,66-33,39
Çemaş Döküm1,15-0,86-32,46
Çemtaş12,781,11-18,66
Çimbeton214,002,88-27,82
Çimentaş25,98-0,08-28,15
Çimsa26,64-0,3049,66
Çuhadaroğlu Metal7,60-0,26-0,10
Dagi Giyim3,41-1,730,11
Dagi Yatırım Holding12,300,41-4,65
Dardanel2,681,13-49,67
Datagate Bilgisayar12,83-0,23-20,36
Demısaş Döküm6,60-1,351,92
Denge Holding1,601,91-47,32
Deniz GMYO2,164,3517,26
Derimod9,95-1,492,16
Derlüks Yatırım Holding4,642,20-47,39
Desa Deri8,86-0,89-9,03
Despec Bilgisayar11,83-3,82-9,42
Deva Holding21,88-0,18-9,05
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,19-0,183,85
Diriteks Diriliş Tekstil5,30-5,0242,09
Ditaş Doğan17,14-2,3431,79
DO-CO708,60-0,1712,48
Doğan Burda21,94-0,27-2,23
Doğan Holding2,490,81-16,95
Doğtaş Kelebek Mobilya2,370,851,76
Doğusan5,16-0,3917,81
Doğuş GMYO9,27-1,3813,46
Doğuş Otomotiv34,921,3334,70
Döktaş Dökümcülük29,700,00-3,00
Duran Doğan Basım13,720,4430,79
Dyo Boya10,00-0,10-11,09
Eczacıbaşı İlaç5,951,19-17,38
Eczacıbaşı Yatırım38,021,3941,24
E-Data Teknoloji11,13-1,50
Edip Gayrimenkul3,52-5,126,02
Ege Endüstri1.142,300,51-31,39
Ege Gübre153,001,266,65
Ege Profil26,820,45-29,86
Ege Seramik12,471,3829,06
Egeplast27,882,27-16,28
Ekiz Kimya6,26-1,42-12,20
Emek Elektrik2,450,41-14,19
Eminiş Ambalaj19,995,21-45,74
Emlak Konut GMYO1,791,13-15,35
Enerjisa Enerji10,510,29-8,85
Enka İnşaat10,120,6043,71
Erbosan103,80-3,44155,95
Ereğli Demir Çelik16,905,2328,65
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,85

Ersu Gıda3,63-3,97-26,52
Escar Turizm Taşımacılık19,32-0,92
Escort Teknoloji5,861,91-10,81
Esenboğa Elektrik33,182,5374,39
Etiler Gıda5,19-1,1430,40
Euro Kapital Yat. Ort.5,84-6,8652,90
Euro Trend Yat. Ort.3,36-0,30-5,04
Euro Yat. Ort.3,15-3,37-29,08
Euro Yatırım Holding2,17-2,25-23,59
Europap Tezol Kağıt17,302,67
Fade Gıda8,25-0,6058,60
Fenerbahçe Futbol32,243,139,07
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,440,83-17,23
F-M İzmit Piston105,201,15-14,19
Fonet Bilgi Teknolojileri11,44-1,46-12,20
Ford Otosan162,301,3732,88
Formet Metal Ve Cam1,220,83-50,27
Frigo Pak Gıda19,869,97-5,34
Galata Wind Enerji3,54-0,56
Galatasaray Sportif3,402,10-16,05
Garanti Bankası9,483,27-6,61
Garanti Faktoring11,26-2,091,17
Garanti Yat. Ort.2,180,00-32,21
Gedik Y. Men. Değ.6,75-0,3013,90
Gediz Ambalaj16,73-1,1824,85
Gen İlaç13,36-0,74
Gentaş3,042,01-32,64
Gersan Elektrik5,270,38-14,17
Girişim Elektrik Sanayi24,30-0,41
Global Men. Değ.6,212,643,33
Global Yat. Holding2,070,98-41,08
Good-Year7,662,13-3,87
Göltaş Çimento36,42-0,05-11,27
Gözde Girişim5,703,45-28,57
GSD Denizcilik2,892,4818,68
GSD Holding2,302,22-8,37
Gübre Fabrik.48,801,71-43,29
Güler Yat. Holding2,44-0,41-29,53
Halk GMYO2,42-0,82-20,60
Hatay Tekstil16,30-0,6719,54
Hedef Girişim2,743,018,52
Hektaş8,141,5052,37
HUB Girişim10,42-3,25-42,75
Hürriyet Gzt.2,402,5614,29
ICBC Turkey Bank5,590,36-14,00
İdeal Finansal Teknolojiler50,002,63271,47
İdealist GMYO2,40-1,231,14
İhlas Ev Aletleri0,960,00-48,47
İhlas Gayrimenkul0,891,14-28,80
İhlas Gazetecilik1,00-0,99-59,41
İhlas Holding0,570,00-49,23
İhlas Yayın Holding0,810,00-28,95
İndeks Bilgisayar6,120,6631,73
Info Yatırım3,70-0,80-20,78
İntema33,74-0,59-15,44
Inveo Yatırım Holding94,10-0,16112,80
İpek Doğal Enerji11,450,88-12,46
İskenderun Demir Çelik11,745,2929,92

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English