Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım5,13-1,35-33,72
Acıpayam Selüloz15,92-1,42-6,51
Adel Kalemcilik27,985,19-18,27
Adese Gayrimenkul1,24-0,80-55,71
Afyon Çimento3,530,00-30,92
AGESA Hayat Emeklilik17,760,511,00
Ak Enerji1,75-1,69-20,81
Akbank5,54-0,36-18,02
Akçansa14,10-0,70-12,43
Akdeniz Yatırım Hold.2,479,782,78
Akfen GMYO4,00-1,2353,21
Akın Tekstil32,98-1,383,84
Akiş GMYO1,78-0,56-36,25
Akmerkez GMYO38,68-0,05-37,43
Aksa20,26-0,6946,66
Aksa Enerji14,67-1,5497,18
Aksigorta6,990,29-15,88
Aksu Enerji10,59-1,4040,32
Alarko Carrıer324,100,34-10,84
Alarko GMYO20,90-1,88-17,49
Alarko Holding9,21-1,078,08
Albaraka Türk1,531,32-21,13
Alcatel Lucent Teletaş24,66-1,36-16,86
Alkim Kağıt14,40-1,0311,25
Alkim Kimya14,69-3,104,28
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,92-1,03-12,33
Altınyunus Çeşme52,60-0,855,28
Anadolu Efes21,60-0,641,12
Anadolu Grubu Holding22,80-0,44-12,73
Anadolu Hayat Emek.9,410,6417,11
Anadolu Isuzu15,66-1,51-13,00
Anadolu Sigorta6,190,00-14,27
Anel Elektrik2,64-2,22-16,72
Arçelik31,900,2512,09
ARD Bilişim Teknolojileri50,65-2,605,35
Arena Bilgisayar10,23-3,13-6,17
Armada Bilgisayar52,75-3,127,48
Arsan Tekstil4,38-3,319,89
Arzum Ev Aletleri20,02-5,12-17,15
Aselsan14,71-0,34-19,40
Ata GMYO4,120,24-25,23
Atakule GMYO3,354,0443,09
Atlantis Yatırım Holding4,40-1,12-20,86
Atlas Yat. Ort.1,45-0,68-17,14
ATP Bilgisayar37,326,63
Avrasya GMYO3,10-1,2718,35
Avrasya Petrol ve Tur.2,83-0,35-11,56
Avrupa Yatırım Holding5,89-2,97-1,83
Aydem Enerji6,80-1,31
Ayen Enerji4,91-3,35-9,24
Ayes Çelik Hasır Ve Çit19,06-4,6068,98
Aygaz15,27-0,727,64
Bagfaş18,65-0,64-6,75
Bak Ambalaj20,34-1,262,85
Balatacılar Balatacılık8,80-4,356,80
Bantaş Ambalaj3,61-2,7015,46
Banvit66,50-0,4527,88
Başkent Doğalgaz GMYO24,281,17
Baştaş Başkent Çimento10,509,95-39,55
Batı Çimento12,14-0,65157,75
Batısöke Çimento3,011,3523,36
Bayrak Taban Sanayi8,48-2,30-20,08
Bera Holding9,90-1,88-51,18
Berkosan Yalıtım9,02-2,381,12
Beşiktaş Futbol Yat.6,24-2,1954,46
Beyaz Filo8,68-1,36-13,88
Bilici Yatırım18,351,10231,63
Bim Mağazalar68,250,81-4,27
Biotrend Çevre ve Enerji35,260,51
Birko Mensucat1,14-0,872,70
Birleşim Mühendislik10,10-1,56
Birlik Mensucat2,300,88-33,53
Bizim Mağazaları12,743,07-17,06
BMS Çelik Hasır9,384,22
Boğaziçi Beton Sanayi4,710,21
Borusan Mannesmann23,70-1,17-14,75
Borusan Yat. Paz.434,103,31-4,44
Bosch Fren Sistemleri847,400,40-31,09
Bossa28,80-0,2161,34
Brisa22,04-0,1813,82
Burçelik22,20-0,095,61
Burçelik Vana22,800,88-54,09
Bursa Çimento3,42-0,29-31,29
Carrefoursa44,90-4,95-37,47
Casa Emtia Petrol128,00-5,8120,75
Ceo Event Medya8,260,6128,46
Coca Cola İçecek87,800,5738,25
Cosmos Yat. Holding10,61-2,5731,64
Credıtwest Faktorıng4,32-0,46-26,41
Çan2 Termik12,800,79
Çelebi153,80-1,47-15,74
Çelik Halat6,26-0,95-31,19
Çemaş Döküm1,190,00-30,11
Çemtaş13,14-0,38-16,37
Çimbeton213,90-0,28-27,86
Çimentaş26,90-0,22-25,61
Çimsa26,08-2,4746,52
Çuhadaroğlu Metal8,00-0,875,16
Dagi Giyim3,43-2,830,69
Dagi Yatırım Holding12,52-0,71-2,95
Dardanel2,83-2,08-46,85
Datagate Bilgisayar13,673,48-15,15
Demısaş Döküm6,890,006,40
Denge Holding1,60-4,19-47,32
Deniz GMYO2,140,0016,17
Derimod9,860,311,23
Derlüks Yatırım Holding4,60-4,96-47,85
Desa Deri9,09-2,15-6,67
Despec Bilgisayar12,41-0,40-4,98
Deva Holding23,30-1,02-3,15
Dinamik Isı Makina Yalıtım11,89-0,6710,35
Diriteks Diriliş Tekstil5,27-9,9141,29
Ditaş Doğan17,85-1,6537,25
DO-CO655,800,004,10
Doğan Burda22,80-1,041,60
Doğan Holding2,54-1,17-15,28
Doğtaş Kelebek Mobilya2,274,61-2,53
Doğusan5,42-1,6323,74
Doğuş GMYO9,140,3311,87
Doğuş Otomotiv34,900,4034,63
Döktaş Dökümcülük31,000,651,24
Duran Doğan Basım14,84-2,0541,47
Dyo Boya10,39-1,70-7,62
Eczacıbaşı İlaç6,02-0,33-16,41
Eczacıbaşı Yatırım40,00-1,3348,59
E-Data Teknoloji11,63-3,24
Edip Gayrimenkul3,46-1,704,22
Ege Endüstri1.186,00-1,26-28,76
Ege Gübre159,30-1,1211,04
Ege Profil28,20-1,61-26,26
Ege Seramik13,03-2,1834,85
Egeplast25,002,46-24,92
Ekiz Kimya6,19-3,43-13,18
Emek Elektrik2,53-1,56-11,39
Eminiş Ambalaj19,78-1,10-46,31
Emlak Konut GMYO1,830,00-13,46
Enerjisa Enerji10,79-1,28-6,42
Enka İnşaat10,520,1949,39
Erbosan119,70-3,00195,16
Ereğli Demir Çelik17,11-1,5530,25
Ersu Gıda3,52-1,40-28,74
Escar Turizm Taşımacılık20,18-1,56
Escort Teknoloji5,68-0,35-13,55
Esenboğa Elektrik34,484,8081,22
Etiler Gıda5,43-0,9136,43
Euro Kapital Yat. Ort.6,700,0075,42
Euro Trend Yat. Ort.3,39-0,29-4,19
Euro Yat. Ort.3,31-1,19-25,47
Euro Yatırım Holding2,33-5,67-17,96
Europap Tezol Kağıt16,779,97
Fade Gıda8,412,0661,68
Fenerbahçe Futbol32,60-0,3710,28
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,47-1,20-16,21
F-M İzmit Piston108,80-1,00-11,25
Fonet Bilgi Teknolojileri12,29-1,76-5,68
Ford Otosan167,300,5436,98
Formet Metal Ve Cam1,24-1,59-49,45
Frigo Pak Gıda19,869,97-5,34
Galata Wind Enerji3,640,28
Galatasaray Sportif3,59-0,83-11,36
Garanti Bankası9,500,74-6,41
Garanti Faktoring9,3510,00-15,99
Garanti Yat. Ort.2,201,38-31,59
Gedik Y. Men. Değ.7,14-0,8320,48
Gediz Ambalaj16,99-1,6826,79
Gen İlaç13,90-2,87
Gentaş3,07-1,29-31,98
Gersan Elektrik5,54-4,32-9,77
Girişim Elektrik Sanayi24,04-2,51
Global Men. Değ.6,14-0,972,16
Global Yat. Holding2,11-3,21-39,94
Good-Year7,812,63-1,99
Göltaş Çimento38,66-2,52-5,81
Gözde Girişim5,67-1,73-28,95
GSD Denizcilik3,02-1,9524,02
GSD Holding2,28-0,44-9,16
Gübre Fabrik.49,10-0,45-42,94
Güler Yat. Holding2,41-2,43-30,40
Halk GMYO2,522,86-17,32
Hatay Tekstil16,55-1,4321,37
Hedef Girişim2,79-0,7110,50
Hektaş8,20-2,5053,49
HUB Girişim10,40-2,26-42,86
Hürriyet Gzt.2,230,906,19
ICBC Turkey Bank5,792,66-10,92
İdeal Finansal Teknolojiler50,350,40274,07
İdealist GMYO2,57-2,658,30
İhlas Ev Aletleri0,99-1,00-46,86
İhlas Gayrimenkul0,90-2,17-28,00
İhlas Gazetecilik1,16-9,38-52,91
İhlas Holding0,56-1,75-50,12
İhlas Yayın Holding0,791,28-30,70
İndeks Bilgisayar6,10-1,2931,30
Info Yatırım3,87-0,77-17,14
İntema35,48-1,44-11,08
Inveo Yatırım Holding98,45-1,65122,64
İpek Doğal Enerji11,77-2,81-10,02
İskenderun Demir Çelik11,93-1,8132,03

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Kalp
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English