Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım7,591,88-1,94
Acıpayam Selüloz20,88-4,0421,96
Adel Kalemcilik26,44-2,94-22,77
Adese Alışveriş Ticaret3,163,6112,86
Afyon Çimento4,90-2,39-4,11
Ak Enerji2,040,00-7,69
Akbank6,300,00-9,09
Akçansa19,28-1,4816,57
Akdeniz Yatırım Hold.2,13-2,29-11,37
Akfen GMYO4,38-0,23-9,88
Akın Tekstil53,302,3067,82
Akiş GMYO2,38-1,35-14,76
Akmerkez GMYO62,00-1,59-3,71
Aksa15,81-2,418,36
Aksa Enerji11,04-0,2748,39
Aksigorta9,721,464,52
Aksu Enerji6,930,58-8,18
Alarko Carrıer418,00-4,5714,55
Alarko GMYO24,96-2,04-4,59
Alarko Holding11,14-1,4228,94
Albaraka Türk2,25-2,1715,98
Alcatel Lucent Teletaş37,325,6625,83
Alkim Kağıt19,36-1,3842,90
Alkim Kimya19,26-0,5232,49
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,55-2,6716,44
Altınyunus Çeşme88,00-6,3376,14
Anadolu Efes24,682,756,47
Anadolu Grubu Holding29,02-2,8110,30
Anadolu Hayat Emek.10,45-0,7620,53
Anadolu Isuzu21,80-1,0921,11
Anadolu Sigorta8,13-0,127,68
Anel Elektrik3,94-1,2524,29
Arçelik34,440,7613,29
ARD Bilişim Teknolojileri61,851,3928,64
Arena Bilgisayar50,50-1,7546,80
Armada Bilgisayar61,75-2,9125,81
Arsan Tekstil8,271,3513,44
Arzum Ev Aletleri23,76-1,33-3,49
Aselsan17,19-0,17-5,81
Ata GMYO5,61-3,111,81
Atakule GMYO4,18-3,4665,87
Atlantis Yatırım Holding6,25-3,1012,41
Atlas Yat. Ort.1,700,59-2,86
AvivaSA Emeklilik Hayat18,00-2,12-0,12
Avrasya GMYO3,757,1443,17
Avrasya Petrol ve Tur.3,820,5319,37
Avrupa Yatırım Holding6,06-0,981,00
Ayen Enerji8,9110,0064,70
Ayes Çelik Hasır Ve Çit12,522,6210,31
Aygaz16,161,5110,31
Bagfaş25,52-2,6027,60
Bak Ambalaj27,005,4733,66
Balatacılar Balatacılık9,16-6,1511,17
Bantaş Ambalaj5,04-1,187,46
Banvit55,90-0,187,50
Baştaş Başkent Çimento13,99-2,44-19,46
Batı Çimento12,93-1,30174,52
Batısöke Çimento3,26-4,1233,61
Bayrak Taban Sanayi11,75-0,0910,74
Bera Holding25,281,3624,65
Berkosan Yalıtım12,73-2,2342,71
Beşiktaş Futbol Yat.4,073,040,74
Beyaz Filo14,14-1,1238,90
Bilici Yatırım9,41-0,1141,72
Bim Mağazalar68,102,02-7,39
Birko Mensucat1,14-2,562,70
Birlik Mensucat2,64-9,90-23,70
Bizim Mağazaları14,700,34-4,30
Borusan Mannesmann29,94-3,617,70
Borusan Yat. Paz.500,00-7,429,43
Bosch Fren Sistemleri1.151,20-3,58-7,08
Bossa22,20-1,4224,37
Brisa29,42-2,5247,54
Burçelik25,52-1,5421,41
Burçelik Vana36,40-3,55-26,70
Bursa Çimento4,67-3,11-6,18
Carrefoursa59,90-0,99-16,57
Casa Emtia Petrol203,50-10,0091,98
Ceo Event Medya6,65-0,753,42
Coca Cola İçecek70,80-0,708,73
Cosmos Yat. Holding11,62-3,2544,17
Credıtwest Faktorıng5,56-0,89-5,28
Çelebi196,409,977,60
Çelik Halat9,07-1,09-0,30
Çemaş Döküm1,55-5,90-8,96
Çemtaş15,50-2,15-2,52
Çimbeton325,00-3,279,61
Çimentaş44,00-6,3821,68
Çimsa22,46-3,2726,18
Çuhadaroğlu Metal7,52-0,27-2,72
Dagi Giyim8,10-0,370,37
Dagi Yatırım Holding15,139,9617,29
Dardanel31,02-1,52-7,40
Datagate Bilgisayar16,20-0,800,56
Demısaş Döküm7,58-3,3214,67
Denge Holding8,88-2,4262,04
Deniz GMYO6,85-2,14100,29
Derimod11,47-3,1217,76
Derlüks Deri8,860,340,45
Desa Deri12,07-4,1323,92
Despec Bilgisayar12,93-0,46-1,00
Deva Holding31,02-1,1528,50
Dinamik Isı Makina Yalıtım17,05-1,1657,14
Diriteks Diriliş Tekstil6,70-3,3279,62
Ditaş Doğan16,39-1,8625,80
DO-CO604,000,00-4,13
Doğan Burda19,85-0,75-11,54
Doğan Holding3,23-4,155,21
Doğtaş Kelebek Mobilya2,806,0620,23
Doğusan5,544,7326,48
Doğuş GMYO10,948,9633,90
Doğuş Otomotiv32,20-1,8312,04
Döktaş Dökümcülük32,36-0,745,68
Duran Doğan Basım11,77-2,7312,20
Dyo Boya15,979,9940,58
Eczacıbaşı İlaç7,430,95-0,40
Eczacıbaşı Yatırım57,50-0,69107,28
Edip Gayrimenkul4,220,9627,11
Ege Endüstri1.548,30-4,43-10,36
Ege Gübre219,80-3,8151,38
Ege Profil38,04-4,90-0,52
Ege Seramik13,972,1235,76
Egeplast49,2810,0047,99
Ekiz Kimya7,30-8,752,38
Emek Elektrik2,05-5,09-28,20
Eminiş Ambalaj28,64-9,99-22,26
Emlak Konut GMYO2,422,9813,08
Enerjisa Enerji11,48-1,88-8,23
Enka İnşaat7,350,68-0,27
Erbosan67,455,2364,51
Ereğli Demir Çelik15,100,001,14
Ersu Gıda5,116,903,44
Escort Teknoloji7,661,4616,59
Esenboğa Elektrik39,722,48108,72
Etiler Gıda6,01-2,1251,01
Euro Kapital Yat. Ort.3,64-1,36-5,45
Euro Trend Yat. Ort.3,58-2,72-0,56
Euro Yat. Ort.4,29-1,83-4,88
Euro Yatırım Holding3,51-1,1323,59
Fade Gıda10,421,5668,34
Fenerbahçe Futbol31,482,086,50
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,78-0,886,44
F-M İzmit Piston171,60-4,6738,05
Fonet Bilgi Teknolojileri14,35-1,7110,13
Ford Otosan192,600,0052,86
Formet Celik Kapi Sanayi4,07-1,93-14,32
Frigo Pak Gıda29,701,8541,56
Galatasaray Sportif4,283,385,68
Garanti Bankası9,20-0,76-11,28
Garanti Faktoring12,88-1,6815,72
Garanti Yat. Ort.3,28-0,301,55
Gedik Y. Men. Değ.25,14-4,0599,52
Gediz Ambalaj38,720,7344,48
Gentaş5,47-1,08-7,91
Gersan Elektrik7,26-3,2018,24
Global Men. Değ.7,90-4,2431,45
Global Yat. Holding5,390,9415,17
Good-Year9,22-0,9710,29
Göltaş Çimento68,005,3464,81
Gözde Girişim7,219,91-9,65
GSD Denizcilik6,611,6931,15
GSD Holding2,51-0,400,00
Gübre Fabrik.80,20-1,47-6,80
Güler Yat. Holding10,470,67-3,68
Halk GMYO3,320,913,43
Hatay Tekstil25,662,1583,94
Hedef Girişim4,03-2,6617,61
Hektaş29,94-2,0957,00
HUB Girişim18,06-1,85-0,77
Hürriyet Gzt.2,35-0,8411,90
ICBC Turkey Bank6,440,63-0,92
İdealist Danışmanlık42,50-3,37215,75
İdealist GMYO12,100,0077,94
İhlas Ev Aletleri1,70-1,73-9,57
İhlas Gayrimenkul1,22-0,81-2,40
İhlas Gazetecilik3,09-1,90-23,89
İhlas Holding0,91-1,09-18,94
İhlas Yayın Holding0,99-2,94-13,16
İndeks Bilgisayar25,202,1931,73
Info Yatırım7,09-2,219,92
İntema54,004,4535,34
Inveo Yatırım Holding143,60-6,63224,74
İpek Doğal Enerji13,71-3,594,82
İskenderun Demir Çelik11,90-0,3417,71

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Türkçe العربية English