Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım6,79-3,82-12,27
Acıpayam Selüloz20,26-3,4318,34
Adel Kalemcilik25,38-2,98-25,86
Adese Alışveriş Ticaret2,850,351,79
Afyon Çimento4,90-0,41-4,11
Ak Enerji1,96-3,92-11,31
Akbank6,182,83-10,82
Akçansa19,124,7715,60
Akdeniz Yatırım Hold.2,09-2,34-13,03
Akfen GMYO4,39-1,13-9,67
Akın Tekstil50,10-5,0257,75
Akiş GMYO3,04-2,25-13,88
Akmerkez GMYO61,55-1,44-4,41
Aksa16,345,6911,99
Aksa Enerji11,284,4451,61
Aksigorta9,450,431,61
Aksu Enerji6,88-1,15-8,84
Alarko Carrıer420,30-2,2615,18
Alarko GMYO24,34-2,64-6,96
Alarko Holding10,720,0924,07
Albaraka Türk2,21-3,4913,92
Alcatel Lucent Teletaş34,96-1,4717,87
Alkim Kağıt18,54-2,1636,85
Alkim Kimya18,090,2224,44
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,684,6922,37
Altınyunus Çeşme93,007,0886,15
Anadolu Efes23,30-2,590,52
Anadolu Grubu Holding28,74-0,909,23
Anadolu Hayat Emek.10,120,4016,72
Anadolu Isuzu20,96-1,7816,44
Anadolu Sigorta8,151,497,95
Anel Elektrik3,80-5,4719,87
Arçelik33,02-0,308,62
ARD Bilişim Teknolojileri57,45-0,6919,49
Arena Bilgisayar50,05-0,9945,49
Armada Bilgisayar61,00-2,0924,29
Arsan Tekstil7,85-1,517,68
Artı Yatırım Holding5,502,80-5,17
Arzum Ev Aletleri23,700,94-3,74
Aselsan17,09-1,78-6,36
Ata GMYO5,65-4,562,54
Atakule GMYO4,474,4477,38
Atlantis Yatırım Holding7,083,5127,34
Atlas Yat. Ort.1,65-1,79-5,71
AvivaSA Emeklilik Hayat17,80-2,36-1,23
Avrasya GMYO3,03-3,8115,68
Avrasya Petrol ve Tur.3,36-4,005,00
Avrupa Yatırım Holding5,98-2,76-0,33
Ayen Enerji8,789,8962,29
Ayes Çelik Hasır Ve Çit11,520,171,50
Aygaz16,40-0,3011,95
Bagfaş24,60-3,2323,00
Bak Ambalaj24,28-3,8020,20
Balatacılar Balatacılık10,299,9424,88
Bantaş Ambalaj4,86-2,613,62
Banvit55,05-2,395,87
Baştaş Başkent Çimento14,003,78-19,40
Batı Çimento12,17-4,92158,39
Batısöke Çimento3,20-4,4831,15
Bayrak Taban Sanayi11,24-2,775,94
Bera Holding22,88-4,6712,82
Berkosan Yalıtım12,27-8,5037,56
Beşiktaş Futbol Yat.3,931,55-2,72
Beyaz Filo14,17-2,6839,19
Bilici Yatırım8,429,9226,81
Bim Mağazalar65,30-0,15-11,20
Birko Mensucat1,152,683,60
Birlik Mensucat3,055,17-11,85
Bizim Mağazaları13,99-1,62-8,92
Borusan Mannesmann29,74-1,136,98
Borusan Yat. Paz.500,101,349,46
Bosch Fren Sistemleri1.130,60-1,64-8,74
Bossa20,30-1,5513,73
Brisa30,706,9753,96
Burçelik26,285,2925,02
Burçelik Vana37,549,96-24,41
Bursa Çimento4,550,22-8,59
Carrefoursa58,30-2,91-18,80
Casa Emtia Petrol215,309,96103,11
Ceo Event Medya6,43-3,600,00
Coca Cola İçecek72,300,4911,03
Cosmos Yat. Holding11,924,5647,89
Credıtwest Faktorıng5,42-2,69-7,67
Çelebi170,400,18-6,64
Çelik Halat9,060,67-0,41
Çemaş Döküm2,11-0,47-1,86
Çemtaş15,20-1,36-4,41
Çimbeton315,00-2,786,24
Çimentaş43,00-2,2718,92
Çimsa22,605,0226,97
Çuhadaroğlu Metal7,32-3,05-5,30
Dagi Giyim7,70-1,79-4,58
Dagi Yatırım Holding13,34-5,123,41
Dardanel32,724,67-2,33
Datagate Bilgisayar16,163,520,31
Demısaş Döküm7,40-6,0911,95
Denge Holding8,25-2,9450,55
Deniz GMYO6,374,4386,26
Derimod11,85-6,5521,66
Derlüks Deri8,77-2,34-0,57
Desa Deri12,00-3,2323,20
Despec Bilgisayar12,44-3,42-4,75
Deva Holding30,421,4726,01
Dinamik Isı Makina Yalıtım16,50-2,3752,07
Diriteks Diriliş Tekstil7,412,6398,66
Ditaş Doğan16,50-1,0826,65
DO-CO579,000,70-8,10
Doğan Burda19,89-1,73-11,36
Doğan Holding3,192,573,91
Doğtaş Kelebek Mobilya2,40-2,443,05
Doğusan5,299,9820,78
Doğuş GMYO9,110,5511,51
Doğuş Otomotiv31,54-6,699,74
Döktaş Dökümcülük31,62-1,193,27
Duran Doğan Basım11,990,0814,30
Dyo Boya13,311,9917,17
Eczacıbaşı İlaç7,26-0,27-2,68
Eczacıbaşı Yatırım53,000,5791,06
Edip Gayrimenkul3,805,2614,46
Ege Endüstri1.529,201,20-11,47
Ege Gübre204,30-1,2640,70
Ege Profil39,004,841,99
Ege Seramik12,49-3,0321,38
Egeplast38,009,8914,11
Ekiz Kimya8,419,9317,95
Emek Elektrik2,269,74-20,85
Eminiş Ambalaj27,80-9,97-24,54
Emlak Konut GMYO2,311,767,94
Enerjisa Enerji11,15-2,02-10,87
Enka İnşaat7,281,11-1,22
Erbosan59,35-1,4144,76
Ereğli Demir Çelik14,863,05-0,47
Ersu Gıda4,45-1,98-9,92
Escort Teknoloji7,14-1,798,68
Esenboğa Elektrik34,50-2,2181,29
Etiler Gıda6,050,8352,01
Euro Kapital Yat. Ort.3,590,28-6,75
Euro Trend Yat. Ort.3,680,002,22
Euro Yat. Ort.4,26-2,52-5,54
Euro Yatırım Holding3,423,3220,42
Fade Gıda10,31-1,4366,56
Fenerbahçe Futbol29,16-0,14-1,35
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,48-0,771,73
F-M İzmit Piston167,90-1,7035,08
Fonet Bilgi Teknolojileri13,70-2,005,14
Ford Otosan178,00-3,2641,27
Formet Celik Kapi Sanayi4,152,47-12,63
Frigo Pak Gıda27,000,0028,69
Galatasaray Sportif4,090,000,99
Garanti Bankası9,081,45-12,44
Garanti Faktoring12,39-8,2211,32
Garanti Yat. Ort.3,15-0,94-2,48
Gedik Y. Men. Değ.24,26-3,3592,54
Gediz Ambalaj35,08-2,5630,90
Gentaş5,34-3,26-10,10
Gersan Elektrik6,90-1,0012,38
Global Men. Değ.6,96-3,8715,81
Global Yat. Holding5,22-3,3311,54
Good-Year9,925,4218,66
Göltaş Çimento59,20-3,9043,48
Gözde Girişim6,39-1,24-19,92
GSD Denizcilik6,09-3,7920,83
GSD Holding2,430,83-3,19
Gübre Fabrik.73,90-0,27-14,12
Güler Yat. Holding10,320,98-5,06
Halk GMYO3,21-0,930,00
Hatay Tekstil23,46-2,0168,17
Hedef Girişim3,97-1,4915,86
Hektaş28,40-4,8348,93
HUB Girişim16,02-1,84-11,98
Hürriyet Gzt.2,42-2,8115,24
ICBC Turkey Bank6,29-0,63-3,23
İdealist Danışmanlık38,749,99187,82
İdealist GMYO11,080,0962,94
İhlas Ev Aletleri1,66-1,78-11,70
İhlas Gayrimenkul1,20-0,83-4,00
İhlas Gazetecilik3,190,00-21,43
İhlas Holding0,89-1,11-20,73
İhlas Yayın Holding0,97-3,00-14,91
İndeks Bilgisayar23,025,0220,33
Info Yatırım7,02-0,578,84
İntema50,95-7,2827,69
Inveo Yatırım Holding133,00-8,28200,77
İpek Doğal Enerji13,89-4,996,19
İskenderun Demir Çelik11,703,3615,73

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Türkçe العربية English