Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım7,632,14-1,42
Acıpayam Selüloz21,542,8725,82
Adel Kalemcilik27,180,89-20,61
Adese Alışveriş Ticaret2,872,502,50
Afyon Çimento5,244,592,54
Ak Enerji2,252,271,81
Akbank6,512,68-6,06
Akçansa18,824,1513,78
Akdeniz Yatırım Hold.4,94-0,20-4,45
Akfen GMYO4,55-0,66-6,38
Akın Tekstil44,464,8139,99
Akiş GMYO3,440,29-2,55
Akmerkez GMYO64,501,570,17
Aksa14,552,97-0,27
Aksa Enerji9,974,6234,01
Aksigorta9,472,491,83
Aksu Enerji14,622,243,54
Alarko Carrıer473,0010,0029,62
Alarko GMYO25,864,36-1,15
Alarko Holding10,155,8417,48
Albaraka Türk2,11-0,478,76
Alcatel Lucent Teletaş29,580,75-0,27
Alkim Kağıt20,604,9952,05
Alkim Kimya18,801,3529,32
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,272,253,65
Altınyunus Çeşme83,40-9,9866,93
Anadolu Efes25,162,618,54
Anadolu Grubu Holding28,102,556,36
Anadolu Hayat Emek.10,571,4421,91
Anadolu Isuzu20,742,3715,22
Anadolu Sigorta8,29-0,129,80
Anel Elektrik3,121,30-1,58
Arçelik34,243,6912,63
ARD Bilişim Teknolojileri56,553,7617,62
Arena Bilgisayar51,601,1850,00
Armada Bilgisayar64,954,2532,33
Arsan Tekstil8,031,9010,15
Artı Yatırım Holding7,475,0628,79
Arzum Ev Aletleri22,360,72-9,18
Aselsan17,710,57-2,96
Ata GMYO5,803,765,26
Atakule GMYO3,895,1454,37
Atlantis Yatırım Holding7,83-5,3240,83
Atlas Yat. Ort.1,840,005,14
AvivaSA Emeklilik Hayat19,781,969,76
Avrasya GMYO4,005,54-1,48
Avrasya Petrol ve Tur.3,110,32-2,81
Avrupa Yatırım Holding5,71-3,87-4,83
Ayen Enerji5,701,245,36
Ayes Çelik Hasır Ve Çit11,103,26-2,20
Aygaz17,736,8121,02
Bagfaş28,724,2843,60
Bak Ambalaj24,984,5223,66
Balatacılar Balatacılık7,755,73-5,95
Bantaş Ambalaj5,335,7513,65
Banvit52,70-0,571,35
Baştaş Başkent Çimento19,499,8012,20
Batı Çimento9,749,93106,79
Batısöke Çimento3,129,8627,87
Bayrak Taban Sanayi10,151,30-4,34
Bera Holding20,10-0,99-0,89
Berkosan Yalıtım9,824,9110,09
Beşiktaş Futbol Yat.4,010,75-0,74
Beyaz Filo17,669,9673,48
Bilici Yatırım7,030,575,87
Bim Mağazalar74,35-0,071,11
Birko Mensucat1,111,830,00
Birlik Mensucat2,94-2,00-15,03
Bizim Mağazaları15,180,86-1,17
Borusan Mannesmann31,886,2714,68
Borusan Yat. Paz.469,804,492,82
Bosch Fren Sistemleri1.220,601,46-1,48
Bossa21,342,6019,55
Brisa25,283,5226,78
Burçelik25,446,8921,03
Burçelik Vana49,004,52-1,33
Bursa Çimento12,203,571,33
Carrefoursa68,451,18-4,67
Casa Emtia Petrol148,802,6240,38
Ceo Event Medya7,31-0,1413,69
Coca Cola İçecek75,653,6314,97
Cosmos Yat. Holding14,751,2483,00
Credıtwest Faktorıng5,441,12-7,33
Çelebi163,306,04-10,53
Çelik Halat22,002,902,71
Çemaş Döküm2,200,922,33
Çemtaş16,602,664,40
Çimbeton365,509,9923,27
Çimentaş43,704,3020,85
Çimsa22,522,7426,52
Çuhadaroğlu Metal7,923,532,46
Dagi Giyim8,192,371,49
Dagi Yatırım Holding13,350,153,49
Dardanel31,003,33-7,46
Datagate Bilgisayar17,290,827,32
Demısaş Döküm6,642,310,45
Denge Holding5,920,348,03
Deniz GMYO4,607,7334,50
Derimod10,670,389,55
Derlüks Deri9,544,958,16
Desa Deri10,210,004,83
Despec Bilgisayar13,262,391,53
Deva Holding27,506,2613,92
Dinamik Isı Makina Yalıtım14,205,5030,88
Diriteks Diriliş Tekstil6,153,0264,88
Ditaş Doğan36,943,4713,04
DO-CO506,103,92-19,67
Doğan Burda21,501,13-4,19
Doğan Holding3,720,8121,17
Doğtaş Kelebek Mobilya2,811,0820,66
Doğusan4,963,1213,24
Doğuş GMYO9,121,3311,63
Doğuş Otomotiv34,203,9519,00
Döktaş Dökümcülük34,740,9913,46
Duran Doğan Basım11,041,475,24
Dyo Boya12,531,4610,30
Eczacıbaşı İlaç7,946,866,43
Eczacıbaşı Yatırım34,883,5025,74
Edip Gayrimenkul3,252,52-2,11
Ege Endüstri1.662,802,07-3,74
Ege Gübre220,709,9752,00
Ege Profil39,003,451,99
Ege Seramik13,341,0629,64
Egeplast36,929,9510,87
Ekiz Kimya8,14-3,1014,17
Emek Elektrik5,121,59-13,51
Eminiş Ambalaj35,349,96-4,07
Emlak Konut GMYO2,370,8510,75
Enerjisa Enerji12,001,52-4,08
Enka İnşaat7,780,785,56
Erbosan47,722,2716,39
Ereğli Demir Çelik14,691,31-1,61
Ersu Gıda4,950,200,20
Escort Teknoloji7,483,1713,85
Esenboğa Elektrik27,987,1247,03
Etiler Gıda4,370,469,80
Euro Kapital Yat. Ort.3,770,53-2,08
Euro Trend Yat. Ort.3,800,805,56
Euro Yat. Ort.5,28-4,8617,07
Euro Yatırım Holding3,611,4027,11
Fade Gıda7,5910,0022,62
Fenerbahçe Futbol37,300,8726,18
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,255,0713,81
F-M İzmit Piston188,809,9651,89
Fonet Bilgi Teknolojileri14,154,898,60
Ford Otosan155,503,6023,41
Formet Çelik Kapı4,491,35-5,47
Frigo Pak Gıda22,742,908,39
Galatasaray Sportif3,681,10-9,14
Garanti Bankası9,393,07-9,45
Garanti Faktoring11,963,827,46
Garanti Yat. Ort.3,442,086,50
Gedik Y. Men. Değ.19,40-9,1853,97
Gediz Ambalaj34,241,9027,76
Gentaş5,560,91-6,40
Gersan Elektrik7,501,6322,15
Global Men. Değ.8,22-1,0836,77
Global Yat. Holding5,454,2116,45
Good-Year8,503,031,67
Göltaş Çimento49,946,3021,04
Gözde Girişim6,832,25-14,41
GSD Denizcilik5,575,4910,52
GSD Holding2,371,28-5,58
Gübre Fabrik.69,109,94-19,70
Güler Yat. Holding11,171,182,76
Halk GMYO3,928,2922,12
Hatay Tekstil21,425,2153,55
Hedef Girişim3,942,6014,99
Hektaş27,526,1744,31
HUB Girişim17,940,67-1,43
Hürriyet Gzt.2,470,8217,62
ICBC Turkey Bank7,223,4411,08
İdealist Danışmanlık14,793,869,88
İdealist GMYO8,532,0325,44
İhlas Ev Aletleri1,85-0,54-1,60
İhlas Gayrimenkul1,390,7211,20
İhlas Gazetecilik3,860,78-4,93
İhlas Holding1,231,65-0,81
İhlas Yayın Holding1,120,90-1,75
İndeks Bilgisayar19,553,662,20
Info Yatırım6,985,928,22
İntema65,00-0,0862,91
Inveo Yatırım Holding133,70-9,97202,35
İpek Doğal Enerji12,822,56-1,99
İskenderun Demir Çelik11,442,6013,16

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English