Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım7,62-0,52-1,55
Acıpayam Selüloz23,845,9639,25
Adel Kalemcilik28,522,59-16,69
Adese Alışveriş Ticaret2,710,37-3,21
Afyon Çimento5,37-3,425,09
Ak Enerji2,341,305,88
Akbank6,92-1,28-0,14
Akçansa19,100,7915,48
Akdeniz Yatırım Hold.5,16-0,19-0,19
Akfen GMYO4,85-1,22-0,21
Akın Tekstil43,447,2636,78
Akiş GMYO3,601,691,98
Akmerkez GMYO70,354,539,25
Aksa14,560,76-0,21
Aksa Enerji8,673,9616,53
Aksigorta10,041,017,96
Aksu Enerji15,501,119,77
Alarko Carrıer470,00-2,6928,80
Alarko GMYO26,405,180,92
Alarko Holding10,40-0,1920,37
Albaraka Türk2,063,526,19
Alcatel Lucent Teletaş30,50-1,042,83
Alkim Kağıt17,031,6125,70
Alkim Kimya19,051,0131,04
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,280,004,11
Altınyunus Çeşme75,609,9651,32
Anadolu Efes28,34-0,4222,26
Anadolu Grubu Holding30,301,8114,69
Anadolu Hayat Emek.11,502,1332,64
Anadolu Isuzu21,56-0,9219,78
Anadolu Sigorta8,302,099,93
Anel Elektrik3,203,560,95
Arçelik34,84-0,5714,61
ARD Bilişim Teknolojileri57,300,5319,18
Arena Bilgisayar56,10-1,4163,08
Armada Bilgisayar69,250,3641,10
Arsan Tekstil8,161,2411,93
Artı Yatırım Holding8,46-10,0045,86
Arzum Ev Aletleri22,400,00-9,02
Aselsan18,19-1,20-0,33
Ata GMYO6,03-0,669,44
Atakule GMYO3,899,8954,37
Atlantis Yatırım Holding8,10-10,0045,68
Atlas Yat. Ort.1,78-0,561,71
AvivaSA Emeklilik Hayat19,080,795,87
Avrasya GMYO3,62-0,55-10,84
Avrasya Petrol ve Tur.3,23-0,620,94
Avrupa Yatırım Holding7,779,4429,50
Ayen Enerji5,611,633,70
Ayes Çelik Hasır Ve Çit11,157,11-1,76
Aygaz18,574,3326,76
Bagfaş28,429,9842,10
Bak Ambalaj22,26-1,6810,20
Balatacılar Balatacılık7,99-1,72-3,03
Bantaş Ambalaj4,924,904,90
Banvit51,50-0,39-0,96
Baştaş Başkent Çimento16,67-1,94-4,03
Batı Çimento5,851,5624,20
Batısöke Çimento2,44-1,210,00
Bayrak Taban Sanayi10,760,371,41
Bera Holding20,50-1,351,08
Berkosan Yalıtım9,97-3,0211,77
Beşiktaş Futbol Yat.4,12-1,201,98
Beyaz Filo14,049,9537,92
Bilici Yatırım7,15-0,977,68
Bim Mağazalar75,401,482,54
Birko Mensucat1,176,365,41
Birlik Mensucat2,87-2,71-17,05
Bizim Mağazaları16,194,725,40
Borusan Mannesmann34,660,6424,68
Borusan Yat. Paz.510,003,0311,62
Bosch Fren Sistemleri1.296,50-0,804,65
Bossa22,189,9124,26
Brisa26,582,3933,30
Burçelik25,560,3121,60
Burçelik Vana53,35-1,397,43
Bursa Çimento12,342,152,49
Carrefoursa70,10-0,78-2,37
Casa Emtia Petrol150,006,3841,51
Ceo Event Medya7,154,2311,20
Coca Cola İçecek77,75-0,7718,16
Cosmos Yat. Holding15,129,9687,59
Credıtwest Faktorıng5,68-1,90-3,24
Çelebi177,800,74-2,59
Çelik Halat21,506,440,37
Çemaş Döküm2,190,461,86
Çemtaş17,212,758,23
Çimbeton431,50-6,0145,53
Çimentaş49,06-9,9835,67
Çimsa19,922,7911,91
Çuhadaroğlu Metal8,410,128,80
Dagi Giyim8,240,492,11
Dagi Yatırım Holding14,35-2,9111,24
Dardanel30,50-1,61-8,96
Datagate Bilgisayar18,950,2617,63
Demısaş Döküm6,552,66-0,91
Denge Holding6,13-5,5511,86
Deniz GMYO4,609,7934,50
Derimod10,803,7510,88
Derlüks Deri9,652,229,41
Desa Deri10,08-1,083,49
Despec Bilgisayar13,94-1,556,74
Deva Holding25,58-0,235,97
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,690,0816,96
Diriteks Diriliş Tekstil4,42-2,0018,50
Ditaş Doğan37,209,9913,83
DO-CO557,40-1,06-11,52
Doğan Burda22,601,440,71
Doğan Holding3,881,0426,38
Doğtaş Kelebek Mobilya2,777,7818,94
Doğusan5,114,2916,67
Doğuş GMYO9,923,3321,42
Doğuş Otomotiv34,209,9719,00
Döktaş Dökümcülük32,26-0,555,36
Duran Doğan Basım11,20-2,276,77
Dyo Boya12,785,2712,50
Eczacıbaşı İlaç7,560,131,34
Eczacıbaşı Yatırım38,381,2738,36
Edip Gayrimenkul3,240,31-2,41
Ege Endüstri1.795,000,523,92
Ege Gübre229,100,0957,78
Ege Profil44,580,1316,58
Ege Seramik13,260,5328,86
Egeplast39,820,0019,58
Ekiz Kimya8,275,0815,99
Emek Elektrik4,96-0,80-16,22
Eminiş Ambalaj42,00-9,4014,01
Emlak Konut GMYO2,460,4114,95
Enerjisa Enerji12,37-1,36-1,12
Enka İnşaat8,32-0,2412,89
Erbosan47,98-1,0717,02
Ereğli Demir Çelik15,700,195,16
Ersu Gıda5,303,317,29
Escort Teknoloji6,75-1,032,74
Esenboğa Elektrik23,90-0,7525,59
Etiler Gıda4,301,188,04
Euro Kapital Yat. Ort.3,85-1,030,00
Euro Trend Yat. Ort.3,591,70-0,28
Euro Yat. Ort.4,972,6910,20
Euro Yatırım Holding3,620,8427,46
Fade Gıda6,18-0,16-0,16
Fenerbahçe Futbol39,10-5,2832,27
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,165,9212,40
F-M İzmit Piston194,209,9756,23
Fonet Bilgi Teknolojileri13,255,751,69
Ford Otosan166,20-1,1931,90
Formet Çelik Kapı4,78-1,650,63
Frigo Pak Gıda22,00-0,994,86
Galatasaray Sportif3,900,52-3,70
Garanti Bankası10,05-0,79-3,09
Garanti Faktoring12,00-0,747,82
Garanti Yat. Ort.3,520,008,98
Gedik Y. Men. Değ.14,50-1,0215,08
Gediz Ambalaj36,502,1836,19
Gentaş5,70-1,72-4,04
Gersan Elektrik7,8110,0027,20
Global Men. Değ.6,731,5111,98
Global Yat. Holding5,445,0216,24
Good-Year9,041,018,13
Göltaş Çimento45,48-2,4510,23
Gözde Girişim7,12-1,11-10,78
GSD Denizcilik5,59-4,2810,91
GSD Holding2,43-0,41-3,19
Gübre Fabrik.71,10-1,11-17,37
Güler Yat. Holding10,12-0,88-6,90
Halk GMYO3,520,579,66
Hatay Tekstil19,701,9141,22
Hedef Girişim3,695,437,69
Hektaş27,804,9145,78
HUB Girişim18,88-0,473,74
Hürriyet Gzt.2,372,6012,86
ICBC Turkey Bank6,59-0,901,38
İdealist Danışmanlık14,483,137,58
İdealist GMYO8,32-2,1222,35
İhlas Ev Aletleri1,881,080,00
İhlas Gayrimenkul1,452,1116,00
İhlas Gazetecilik3,910,77-3,69
İhlas Holding1,313,975,65
İhlas Yayın Holding1,170,862,63
İndeks Bilgisayar20,62-1,727,79
Info Yatırım7,087,609,77
İntema66,5510,0066,79
Inveo Yatırım Holding103,609,98134,28
İpek Doğal Enerji13,32-0,751,83
İskenderun Demir Çelik11,680,0015,53

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English