Son Dakika Haberler

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:


Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım9,63-1,73417,74
Acıpayam Selüloz16,95-2,53168,42
Adel Kalemcilik21,26-2,9235,41
Adese Alışveriş Ticaret2,97-1,66107,94
Afyon Çimento4,32-4,4289,62
Ak Enerji2,17-2,6999,08
Akbank6,02-5,64-25,77
Akçansa14,79-2,5752,56
Akdeniz Yatırım Hold.6,03-3,37185,78
Akfen GMYO4,201,203,70
Akın Tekstil24,80-2,8279,84
Akiş GMYO3,52-4,6112,37
Akmerkez GMYO55,30-0,18146,82
Aksa10,690,5652,64
Aksa Enerji7,00-1,6984,21
Aksigorta7,43-3,3837,14
Aksu Enerji13,12-4,16-11,77
Alarko Carrıer212,40-10,00255,63
Alarko GMYO19,695,8033,96
Alarko Holding6,32-1,107,58
Albaraka Türk1,70-0,5811,11
Alcatel Lucent Teletaş27,50-1,79128,41
Alkim Kağıt13,03-0,61140,42
Alkim Kimya13,65-2,57120,09
Altınyağ Madencilik ve Enerji2,440,83495,12
Altınyunus Çeşme46,30-1,61363,46
Anadolu Efes20,94-6,85-1,59
Anadolu Grubu Holding20,74-2,9917,91
Anadolu Hayat Emek.7,85-3,6829,00
Anadolu Isuzu15,61-4,2928,27
Anadolu Sigorta7,180,9872,87
Anel Elektrik3,20-5,3381,52
Arçelik27,26-4,7530,81
ARD Bilişim Teknolojileri34,00-4,33
Arena Bilgisayar33,32-5,07357,38
Armada Bilgisayar49,280,45200,67
Arsan Tekstil6,77-3,2989,11
Artı Yatırım Holding6,0510,00646,91
Aselsan17,29-4,4266,08
Ata GMYO4,843,426,84
Atakule GMYO2,46-3,9128,13
Atlantis Yatırım Holding4,301,18330,00
Atlas Yat. Ort.1,771,1483,12
AvivaSA Emeklilik Hayat14,10-3,095,18
Avrasya GMYO3,80-2,56151,66
Avrasya Petrol ve Tur.3,05-5,5767,58
Avrupa Yatırım Holding5,02-0,79225,97
Ayen Enerji5,40-3,2355,62
Ayes Çelik Hasır Ve Çit10,302,49370,32
Aygaz12,20-4,840,45
Bagfaş19,41-5,4115,40
Bak Ambalaj18,90-3,91159,45
Balatacılar Balatacılık7,92-10,00538,71
Bantaş Ambalaj5,56-4,79120,63
Banvit29,200,6957,24
Baştaş Başkent Çimento12,639,92387,64
Batı Çimento4,30-2,2729,91
Batısöke Çimento2,33-5,2877,86
Bayrak Taban Sanayi9,529,93
Bera Holding13,289,39244,94
Berkosan Yalıtım6,20-3,13126,28
Beşiktaş Futbol Yat.3,282,5033,88
Beyaz Filo8,77-5,39180,21
Bilici Yatırım6,04-1,15110,71
Bim Mağazalar70,000,2151,49
Birko Mensucat1,17-8,59277,42
Birlik Mensucat2,675,53134,21
Bizim Mağazaları16,956,4753,07
Bomonti Elektrik28,50-0,702126,56
Borusan Mannesmann16,200,6841,48
Borusan Yat. Paz.206,50-7,36244,66
Bosch Fren Sistemleri1.176,00-6,59308,65
Bossa12,47-3,3354,71
Brisa18,72-0,5399,60
Burçelik21,76-2,42274,53
Burçelik Vana59,40-4,88511,74
Bursa Çimento8,93-1,54123,06
Carrefoursa113,609,97329,53
Casa Emtia Petrol78,95-9,98740,79
Ceo Event Medya6,46-7,9876,40
Coca Cola İçecek56,05-7,0548,05
Cosmos Yat. Holding7,95-1,24289,71
Credıtwest Faktorıng5,481,4890,28
Çelebi92,20-4,46-7,20
Çelik Halat21,620,56232,62
Çemaş Döküm2,23-5,1177,90
Çemtaş14,61-5,4479,73
Çimbeton162,30-7,47293,36
Çimentaş32,80-3,53118,67
Çimsa14,84-6,0863,44
Çuhadaroğlu Metal6,60-4,21106,90
Dagi Giyim8,39-4,22235,60
Dagi Yatırım Holding13,30-2,92488,50
Dardanel25,361,44569,13
Datagate Bilgisayar15,13-3,5793,73
Demısaş Döküm6,07-1,3074,43
Denge Holding5,801,75323,36
Deniz GMYO3,24-1,5253,98
Derimod9,81-2,0037,39
Derlüks Deri9,75-3,56140,99
Desa Deri7,911,8074,23
Despec Bilgisayar11,69-3,23175,71
Deva Holding25,405,92184,51
Dinamik Isı Makina Yalıtım10,07-1,08
Diriteks Diriliş Tekstil4,504,65476,92
Ditaş Doğan32,600,87242,61
DO-CO469,80-3,83-16,70
Doğan Burda22,501,81270,68
Doğan Holding2,40-1,6433,67
Doğtaş Kelebek Mobilya2,58-4,0956,36
Doğusan3,50-3,8568,27
Doğuş GMYO9,52-5,65110,15
Doğuş Otomotiv26,70-4,44180,46
Döktaş Dökümcülük32,12-3,661,50
Duran Doğan Basım23,58-4,7767,95
Dyo Boya10,64-4,32117,14
Eczacıbaşı İlaç7,163,4796,13
Eczacıbaşı Yatırım21,000,00118,01
Edip Gayrimenkul2,94-2,97111,51
Ege Endüstri1.512,00-7,24168,77
Ege Gübre131,30-5,34166,35
Ege Profil25,72-3,96114,87
Ege Seramik9,08-6,68146,84
Egeplast17,804,4642,40
Ekiz Kimya8,010,001213,11
Emek Elektrik3,553,80123,27
Eminiş Ambalaj22,00-4,351347,37
Emlak Konut GMYO2,16-0,4649,20
Enerjisa Enerji10,801,8960,33
Enka İnşaat7,100,7127,20
Erbosan31,18-9,9924,82
Ereğli Demir Çelik11,00-6,8624,88
Ersu Gıda5,393,06160,39
Escort Teknoloji6,28-6,27351,80
Esenboğa Elektrik17,00-3,13
Etiler Gıda4,551,34289,69
Euro Kapital Yat. Ort.3,6310,00126,34
Euro Trend Yat. Ort.3,71-1,33210,77
Euro Yat. Ort.5,449,90383,23
Euro Yatırım Holding2,860,0090,67
Fade Gıda6,384,59
Fenerbahçe Futbol33,06-5,38128,47
Flap Kongre Toplantı Hiz.7,22-3,2257,99
F-M İzmit Piston124,30-4,53162,44
Fonet Bilgi Teknolojileri11,30-0,3546,94
Ford Otosan107,80-9,9463,05
Formet Çelik Kapı4,28-2,7342,67
Frigo Pak Gıda24,30-9,93246,87
Galatasaray Sportif3,77-0,5385,71
Garanti Bankası8,75-4,68-21,45
Garanti Faktoring10,87-1,90180,88
Garanti Yat. Ort.3,00-3,54200,96
Gedik Y. Men. Değ.9,16-0,76191,26
Gediz Ambalaj19,75-5,05192,16
Gentaş4,90-4,67137,63
Gersan Elektrik6,03-3,5289,03
Global Men. Değ.4,83-1,23156,91
Global Yat. Holding4,57-4,79-6,16
Good-Year7,50-1,9685,19
Göltaş Çimento27,30-9,5453,46
Gözde Girişim6,661,6829,57
GSD Denizcilik4,92-0,4092,19
GSD Holding2,18-4,3946,31
Gübre Fabrik.51,70-0,96471,90
Güler Yat. Holding15,201,95648,77
Halk GMYO3,11-9,86167,04
Hatay Tekstil12,80-4,9090,08
Hedef Girişim5,95-2,46149,34
Hektaş12,59-2,7856,98
HUB Girişim16,65-2,0677,34
Hürriyet Gzt.2,21-1,7893,86
ICBC Turkey Bank6,55-1,6524,29
İdealist Danışmanlık10,16-5,05206,02
İdealist GMYO6,21-2,05102,94
İhlas Ev Aletleri1,84-1,60-41,21
İhlas Gayrimenkul1,28-1,5424,36
İhlas Gazetecilik4,36-2,02-3,96
İhlas Holding1,162,6527,47
İhlas Yayın Holding1,17-0,8540,35
İndeks Bilgisayar15,80-2,7768,45
Info Yatırım4,86-2,61153,81
İntema19,44-3,09109,94
Inveo Yatırım Holding27,60-2,95258,91
İpek Doğal Enerji11,53-2,7049,35
İskenderun Demir Çelik8,18-4,554,67

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)


Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • Begendim
  • Begenmedim
  • Gülen Surat
  • Kalpli Göz
  • Kızgın
  • Şokta
  • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Kapat x
Türkçe العربية English