Son Dakika Haberler

Böcek İlaçlama

Hamam böceği, kalorifer böceği, fare, pire, akrep, bit, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, kertenkele, karınca, akar (mite), halı böceği, tespih böceği, örümcek vb. canlılar, yaşam alanlarımıza dahil olarak uzun vadede ciddi problemlerin oluşmasına neden olan zararlı canlılardır. Genellikle beslenme ve barınma ihtiyaçlarını karşılayabilmek için evlerimize ya da iş yerlerimize yerleşmekte olan bu canlılar, etrafa yaymış oldukları bakterilerle ölümle dahi sonuçlanan hastalıkların oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Bu nedenle yaşam alanlarımızdan bu haşere ve kemirgenlerin çok fazla zaman kaybetmeden temizlenmesi gerekmektedir. Böcek ilaçlama firmaları, bu problemlerin çözümü için çeşitli ilaçlama yöntemi geliştirmiş ve uzman ekipleri ile birlikte faaliyet gösteren önemli kuruluşlardır. Bizler de Tez İlaçlama olarak, güvenilir ilaçlarımız ve alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerinde 7/24 profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız.


Böcek İlaçlama Yöntemleri
Böcek ilaçlamalarında genellikle problem teşkil eden haşere ya da kemirgenin yapısal özellikleri göz önünde bulundurularak bir ilaçlama periyodu oluşturulmaktadır. Bazı haşereler, üreme yapıları ve olgunlaşma süreçleri nedeniyle belirli aralıklarla düzenli olarak ilaçlamaya maruz bırakılmakta ve bu şekilde kalıcı sonuçlara ulaşılması hedeflenmektedir. Bazı haşereler sıvı ilaçlama yöntemleri ile imha edilirken, bazıları ise jel ilaçlama yöntemleri ile ortadan kaldırılmaktadır. Kemirgenler için özel olarak tasarlanmış olan fare istasyonları ise genellikle fare problemlerinin kısa sürede ortadan kaldırılması için tercih edilmekte olan ilaçlama tekniklerinden biridir.

Ev, iş yeri, okul, hastane, otel, fabrika, cafe ve restoran gibi insan trafiğinin oldukça yoğun olduğu yaşam alanlarında meydana gelen böcek ve fare problemlerinin ortadan kaldırılması için destek almak istediğiniz böcek ilaçlama firmalarının sahte olup olmadığıyla ilgili bir ön araştırmada bulunmanız gerekmektedir. Böylelikle maruz kalabileceğiniz herhangi sahte bir hizmetin önüne geçebilir ve oluşacak tehlikeli durumları ortadan kaldırabilirsiniz. Güvenilir böcek ilaçlama firmaları, yaşam alanlarınızda meydana gelen haşere ve fare problemlerini ortadan kaldırırken aynı zamanda sağlığınızı da güven altına almayı hedeflemektedir.

Tez İlaçlama olarak, insan sağlığını olumsuz etkilemeyen ilaçlarımız ve profesyonel ilaçlama ekiplerimiz ile birlikte güvenilir böcek ilaçlama hizmetleri sağlamaktayız. Geniş, dar, açık ya da kapalı her türlü yaşam alanında meydana gelen böcek, fare ilaçlama ve haşere problemlerinin ortadan kaldırılması için yedi gün yirmi dört saat hizmet sağlamakta ve kısa sürede kalıcı çözümlere ulaşarak hem sağlığınızı hem de yaşam alanlarınızı güven altına almaktayız.

Böcek İlaçlama Fiyatları
Böcek ilaçlama fiyatları, ilaçlama uygulanan mekanların metrekare cinsinden genişliği, kullanılan ilaç miktarı ve zararlı canlıların yapısal özelliklerine göre şekillenen ilaçlama tekrarları göz önünde bulundurularak firmamız tarafından belirlenmektedir. Tez İlaçlama olarak sağlamakta olduğumuz güvenilir ve ekonomik böcek ilaçlama hizmetlerimizden faydalanmak için müşteri temsilciliğimizle iletişime geçebilir, 7/24 randevu talebi oluşturabilirsiniz.
 

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • Begendim
 • Begenmedim
 • Gülen Surat
 • Kalpli Göz
 • Kızgın
 • Şokta
 • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sıradaki Haber