Son Dakika Haberler

Bu haberi daha sonra okumak için kaydedebilir ve sağ üst köşedeki butona basarak haberi okuyabilirsiniz!

CHP’nin ‘KHK Mağdurları Buluşması’ Konya’da protesto edildi

CHP’nin “KHK Mağdurları ile Buluşuyoruz” adı altında il il düzenlediği FETÖ ve PKK’yı kurtarma buluşmalarına karşı Türkiye Gençlik Birliği’nden yine tepki geldi. Daha önce Diyarbakır’da yapılan buluşmaya karşı buluşmanın yapıldığı salonun önüne giden TGB, bu sefer de Konya’da yapılan toplantıya tepki gösterdi.

CHP’nin 15 Temmuz sonrası adalet yürüyüşü ile başlattığı FETÖ ve PKK’ya özgürlük kampanyası devam ediyor. Daha önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ ve PKK iltisakı sebebiyle ihraç edilen 104 bin kamu görevlisine yeniden görevlerine dönme sözü vermişti. CHP şimdi de 35 ilde “KHK Mağdurları ile Buluşuyoruz” etkinlikleri başlattı. FETÖ'cü Emre Uslu'nun “KHK'lılar geri dönmeden ülke normalleşmez” ifadeleri CHP'nin KHK kampanyasının FETÖ'ye nasıl hizmet ettiğini göstermiş oldu. TGB, KHK Mağdurları adı altında FETÖ ve PKK’yı kurtarmaya çalışanların Türkiye’nin dört bir yanında karşılarında Türk Gençliğini bulacağını ilan etmişti.

Bugün Konya’da yapılan KHK Mağdurları Buluşması adı altında FETÖ ve PKK’yı devlete yerleştirme planları yapanlar karşıları 7nda TGB’lileri buldular. Etkinliğin düzenlendiği yerin önüne giderek açıklama yapan TGB’liler “Konya’da FETÖ ve PKK’yı Kurtarma Planlarına Geçit Yok!” dedi. TGB’liler açıklamada Şenay Aybüke Yalçın, Ömer Halisdemir ve Eren Bülbül’ün fotoğraflarının yanında “Dikkat bu salonda PKK ve FETÖ’nün sözcülüğü yapılmaktadır” yazılı dövizler taşıdı.

Cihangir İslam Ve Abdüllatif Şener’e Protesto
Etkinliğe konuşmacı olarak katılan CHP milletvekilleri de protesto edildi. TGB’liler CHP İstanbul Milletvekili Cihangir İslam ve CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener’i salonun girişinde protesto etti. Milletvekilleri toplantı salonuna girerken TGB’lilerden ‘’Hain FETÖ İşbirlikçi CHP’’ sloganları yükseldi.
“FETÖ ve PKK’yı kurtaramayacaksınız!”
Etkinliğin yapıldığı yerin önünde açıklamayı yapan TGB Konya İl Başkanı Mustafa Koz, bugün Türkiye’nin FETÖ ve PKK’ya karşı verdiği mücadeleye değinerek bu buluşmaların Amerika’ya hizmet ettiğini vurguladı ve şunları söyledi:

“Bugün, milletimizin ve devletimizin yek-vücut halinde savaştığı PKK ve FETÖ’yü kurtarmaya çalışanlara ders vermek için buradayız. Amerikan planlarına alet olanları ifşa etmek için buradayız. PKK’nın ve FETÖ’nün kökünü kazıyacağımızı ilan etmek için buradayız. Türkiye bugün dünyanın en büyük teröristi ABD ile kıran kırana bir savaş içerisindedir. Türk ordusu savaşmaktadır. Türk polisi savaşmaktadır. Türk yargısı savaşmaktadır. Bu savaş FETÖ’yü bitirmektedir. PKK’yı bitirmektedir. PKK’yı ve FETÖ’yü aklamaya çalışanlar buradan duysunlar. İstediğiniz kadar toplantılar yapın, istediğiniz kadar planlar yapın, PKK’yı ve FETÖ’yü kurtaramayacaksınız.”

“CHP FETÖ’yü yeniden iktidar yapmak istiyor”
KHK’lar ile ihraç edilenleri tekrardan görevlerine iade edeceğini açıklayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun bu beyanının, FETÖ’yü ve Amerika’yı tekrardan iktidar yapma çabası içinde olduğunu ifade eden Mustafa Koz, “Bugün Cumhuriyet Halk Partisi, burada ve birçok yerde yapmaya çalıştığı KHK buluşmalarıyla FETÖ’yü kurtarmaya çalışmaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bizzat ifade etmiştir: FETÖ’den ihraç edilen 100 bin KHK’lıyı yeniden ihraç edildikleri yere yerleştireceğini söylemiştir. İşte bu bir program beyanıdır. Devlet kademelerinden temizlenen Amerikan Gladyosunu yeniden devlet içerisine sokma beyanıdır. Bu toplantılar da FETÖ’yü kurtarma programının ifadesidir. Cumhuriyet Halk Partisi Biden’dan aldığı işaretle FETÖ’yü yeniden iktidar yapmaya çalışmaktadır. PKK’yı kurtarmaya çalışmaktadır. Ancak bilsinler ki Türkiye’de artık Biden’ın iktidar belirleme şansı kalmamıştır. Amerikancı programların iktidara gelme şansı kalmamıştır. FETÖ ve PKK’nın hapislerden çıkma şansı kalmamıştır.” dedi.

“Türk gençliği kirli planlarınıza izin vermeyecek”
FETÖ ve ABD ile işbirliği içinde gerçekleştirilmeye çalışılan hiçbir plana geçit vermeyeceklerini ilan eden Koz, etkinliği düzenleyenlere seslenerek “Kaderiniz, dünyanın her yerinde hezimete uğrayan ABD’nin kaderiyle ortaktır. Türk gençliği FETÖ’yü ve PKK’yı hapislerden kurtarma planlarınıza izin vermeyecek. Nereye gitseniz orada karşınıza çıkacağız. Türkiye’de KHK’lılarla buluşma adı altında, mağduriyetleri giderme adı altında FETÖ’yü yeniden diriltemeyeceksiniz.” dedi.

TGB’liler açıklama sırasında “Kahrolsun PKK, FETÖ”, “Atatürk Gençliği Görev Başında” sloganları ile açıklamayı tamamladı.

Açıklama metninin tamamı şu şekilde:

''Değerli basın emekçileri, kıymetli vatanseverler,
Bugün, milletimizin ve devletimizin yek-vücut halinde savaştığı PKK ve FETÖ’yü kurtarmaya çalışanlara ders vermek için buradayız. Amerikan planlarına alet olanları ifşa etmek için buradayız. PKK’nın ve FETÖ’nün kökünü kazıyacağımızı ilan etmek için buradayız.

Türkiye bugün dünyanın en büyük teröristi ABD ile kıran kırana bir savaş içerisindedir. Türk ordusu savaşmaktadır. Türk polisi savaşmaktadır. Türk yargısı savaşmaktadır. Bu savaş FETÖ’yü bitirmektedir. PKK’yı bitirmektedir.

PKK’yı ve FETÖ’yü aklamaya çalışanlar buradan duysunlar. İstediğiniz kadar toplantılar yapın, istediğiniz kadar planlar yapın, PKK’yı ve FETÖ’yü kurtaramayacaksınız.

Türkiye, 2014’te Silivri duvarlarının yıkılmasıyla birlikte FETÖ’ye karşı amansız bir mücadele vermeye başlamıştır. ABD tarafından 40 yıldır devlet içerisine yerleştirilen FETÖ mensuplarını bir bir temizliyoruz. 15 Temmuz’da bu emperyalizm aparatlarının başlattığı darbe girişimini Türk ordusunun ve Türk milletinin birlikteliğiyle bastırdık. Türk yargısı, devlet içerisine yerleştirilen 100 bin FETÖ elemanını devlet kademelerinden temizledi.

Bugün Cumhuriyet Halk Partisi, burada ve birçok yerde yapmaya çalıştığı KHK buluşmalarıyla FETÖ’yü kurtarmaya çalışmaktadır. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bizzat ifade etmiştir: FETÖ’den ihraç edilen 100 bin KHK’lıyı yeniden ihraç edildikleri yere yerleştireceğini söylemiştir. İşte bu bir program beyanıdır. Devlet kademelerinden temizlenen Amerikan Gladyosu'nu yeniden devlet içerisine sokma beyanıdır. Bu toplantılar da FETÖ’yü kurtarma programının ifadesidir.

Cumhuriyet Halk Partisi Biden’dan aldığı işaretle FETÖ’yü yeniden iktidar yapmaya çalışmaktadır. PKK’yı kurtarmaya çalışmaktadır. Ancak bilsinler ki Türkiye’de artık Biden’ın iktidar belirleme şansı kalmamıştır. Amerikancı programların iktidara gelme şansı kalmamıştır. FETÖ ve PKK’nın hapislerden çıkma şansı kalmamıştır.

Buradan Anemon Otel önünden, otel içerideki sözde akillere sesleniyoruz: Kaderiniz, dünyanın her yerinde hezimete uğrayan ABD’nin kaderiyle ortaktır. Türk gençliği FETÖ’yü ve PKK’yı hapislerden kurtarma planlarınıza izin vermeyecek. Nereye gitseniz orada karşınıza çıkacağız. Türkiye’de KHK’lılarla buluşma adı altında, mağduriyetleri giderme adı altında FETÖ’yü yeniden diriltemeyeceksiniz. Atatürk gençliği görev başında.''

Yasal Uyarı:

Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Mirajans Medya İletişim Reklam Haber ve Prodüksiyon A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü veya bir kısmı özel izin alınmadan kullanılamaz.

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver!

 • 12
 • 5
 • 27
 • 8
 • 4
 • 6
 • 1
 • 1
 • Begendim
 • Kalp
 • Begenmedim
 • Gülen Surat
 • Kalpli Göz
 • Kızgın
 • Şokta
 • Üzgün

Yorumlar

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • AC
  ali çoban
  1 yıl önce

  bunlarda ayrı çakal.hesapları başka konuştukları başka.ilçe başkanları kart tefeciliği yapar il başkanları sözlü tacizle itham edilir.şimdide khk duyarı kasıyorlar

  • Cevapla
  • Begen (9)
  • Begenme (7)
 • M
  mert
  1 yıl önce

  Millet ittifakı gelecek merak etmeyin.

  • Cevapla
  • Begen (20)
  • Begenme (9)
 • A
  Ahmed
  1 yıl önce

  Chp'den zerre hazzetmediğim gibi ondan daha çok Perinçek ve tayfasından hazzetmem.

  • Cevapla
  • Begen (13)
  • Begenme (6)
 • evladı fatihan
  1 yıl önce

  bu gençler 28 şubatta da başörtüsüne hayır diye yürüdülerdi

  • Cevapla
  • Begen (12)
  • Begenme (4)
 • FY
  fatih yavuz
  1 yıl önce

  doğu perinçek in gençleri toplanmış maşallah. siyasi çevresi olanları , parası olanları salıp benim dedemin binbir emekle okuttugu gariban dayımı tutuklayanlar yatacak yeriniz yok. Perinçekle el ele kol kola sarmaş dolaş olanlar yatacak yeriniz yok.

  • Cevapla
  • Begen (12)
  • Begenme (3)
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. KONHABER yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
Türkçe العربية English