Anasayfa Güncel Ekonomi Spor Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Kültür-Sanat Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

Ünlü Menajer Hikmet Sönmez Sokak Hayvanlarını Bu Bayram Da Unutmadı!

24.07.2021 14:36:00

 

Ünlü menajer Hikmet Sönmez aslen İstanbul doğumlu, 25 yaşında en genç ünlü iş adamlarından bir tanesidir. El attığı her iş ile adından bir hayli söz ettirmeyi başaran ünlü iş adamı sosyal medya uzmanlığı konusunda adeta bir numara olmaya devam ediyor. Her ne kadar daha çok genç yaşlarda olsa bile işine olan düşkünlüğü ve her geçen gün daha çok kendini geliştirme istekleri olmasından dolayı kısa sürede iyi yerlere gelmeyi başarmıştır. Şu an Beyond Protocol Türkiye marketing menajeri olarak çalışmalarına devam ederken bu güne kadar birçok ünlü media kuruluşu ile birçok ünlü ismin de menajerliklerini üstlenmiştir. Başta Acun Media gibi köklü bir kuruluşun yanı sıra Efe Enterprice gibi birçok ünlü media kuruluş ile beraber ünlü isimlerin de menajerliklerini üstlenmiştir. Şu an Beyond Protocol Türkiye marketing menajeri olarak çalışmalarına devam ederken bu alanda ihtiyacı olan herkese sosyal medya danışmanlıkları vermeye devam ediyor.


Ünlü iş adamı Hikmet Sönmez sadece sosyal medya uzmanlıkları ile değil bir yandan da yürekleri ısıtan güzel kalbi ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Bu bayram da sokak hayvanlarını unutmayan ünlü iş adamı maddi manevi her an sokak hayvanlarının yanlarında yer alıyor.
 

Sokak hayvanlarının bir numaralı dostu…

Ünlü iş adamı Hikmet Sönmez her ay kazancının belirli bir kısmını sokak hayvanları için harcamaya devam ediyor. Onların maddi ve manevi tüm ihtiyaçlarında yanlarında yer alırken beslenmelerinden barınmalarına bakımlarından tedavilerine kadar akla gelen her ihtiyaçlarında yanlarında oluyor. Bu kadar sıcak ve içleri ısıtan hareketi ile kalpleri ısıtmayı devam ediyor.
Bu güne kadar yaptığı her işi ile adından söz ettiren ünlü iş adamı Hikmet Sönmez bir de sokak hayvanlarına olan düşkünlüğü ile ön planda oluyor. Bu sayede hem işinde ne kadar başarılı bir isim olduğunu kanıtlarken hem de sokak hayvanları ile ne kadar kaliteli işleri ortaya çıkarabildiğinin en güzel kanıtı oluyor. Bu bayram da yine kalpleri ısıtmayı başardı.
 

DİĞER HABERLER