Anasayfa Güncel Ekonomi Spor 3.Sayfa Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

Seydişehir'de 'Meşveret Günleri' yeniden başlıyor

15.08.2022 11:10:00
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın 2019 yılında başlattığı, pandemi dolayısıyla ara verdiği “Meşveret Günleri” yeniden başlıyor.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, her hafta Perşembe günleri makamında 09.00 17.00 saatleri arasında düzenleyeceği meşveret günlerinde halkın sorunlarını dinleyecek, fikir alış verişinde bulunacak, öneri, tavsiye, fikir ve projelerini sunmak isteyen hemşehrileri ile buluşacak.

Başkan Tutal’ın 2019 yılında başlatmış olduğu ve birçok hemşehrisi ile buluştuğu salgın sürecinde ise ara verdiği uygulamada her hafta Perşembe günü yapılacak ve vatandaşları, dinlemeye devam edecek. Hasbihal ve Meşveret Günleri programları ile vatandaşlarla yüz yüze
görüşen ve sorunlarını dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Tutal, hemşehrilerinin kalbine dokunmaya ve sorunlarına çözüm olmaya devam ediyor.

Başkan Tutal; "Vatandaşlarımızın sorunlarını bire bir dinleyip yerinde çözümler üretmek için onlarla sık sık bir araya geliyoruz. Bir önceki görev dönemimizde vatandaşlarımızın bulunduğu mahalleye giderek Hasbihal toplantılarımızla vatandaşlarımızın talep ve isteklerini yerinde almıştık. Bu dönemimizde ise vatandaşlarımızı biz misafir ederek Meşveret günlerinde kendilerini dinliyorduk. Fakat pandemi nedeni ile ara vermiştik. Hemşehrilerimizi kaldığımız yerden dinlemeye devam edeceğiz. Fikir, görüş ve önerilerini alarak, talep ve isteklerini yerine
getireceğiz. Her şeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımızın için gece gündüz çalışacağız. Tüm vatandaşlarımızı başlatacağımız Meşveret Günlerine bekliyorum. Tüm hemşehrilerime kapılarımız sonuna kadar açık" ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER