Anasayfa Güncel Ekonomi Spor 3.Sayfa Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’dan, KONTV’ye veda ziyareti

07.07.2022 12:37:00
Hâkimler Savcılar Kurulu’nun Kararnamesi ile Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Ramazan Solmaz, KONTV’ye veda ziyaretinde bulundu. Başsavcı Solmaz, “Konya bizim için değerli, unutulmaz bir 4 yıl. Konya inanç ve kültür başkenti. Hz. Mevlana’dan Hz. Şems’e kadar baktığınızda o kadar büyük değerler var ki bunu görebiliyorsunuz. Her şey için Konya halkına çok teşekkür ediyorum” dedi
Hâkimler Savcılar Kurulu’nun Adli ve İdari Yargı 2022 Yılı Kararnamesi ile Konya Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan Bursa Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Ramazan Solmaz, KONTV’ye veda ziyaretinde bulundu. Başsavcı Ramazan Solmaz’ı, Anadolu Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer makamında ağırladı.
KONTV mikrofonuna konuşan Başsavcı Ramazan Solmaz, Konya bizim için değerli, unutulmaz bir 4 yıl. Ben çocukluğumdan bu yana hep Konya ile ilgili güzel şeyler duymuşumdur. Konya bizim için hep değerliydi. Nasip oldu 4 yıl burada hizmet ettik, çalıştığımız süre zarfı içerisinde Konya kapasitesini de görmüş olduk. Konya inanç ve kültür başkenti. Hz. Mevlanadan Hz. Şemse kadar baktığınızda o kadar büyük değerler var ki bunu görebiliyorsunuz. Buranın sahipleri var, hem yer altında hem de yer üstünde. Manevi anlamda ben bunu gördüm. Binlerce yıllık tarihiyle ben dünya ya hem de Türkiye ye örnek bir şehir. Konya halkına çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Anadolu Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Özer, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

 
 

DİĞER HABERLER