Anasayfa Güncel Ekonomi Spor Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Kültür-Sanat Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

“KONTV, bölgemizi uluslararası alanda da duyuruyor”

17.06.2021 16:55:00
Milletin kanalı KONTV, 29’uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda Mevlana Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri İhsan Bostancı KONTV’yi ziyaret etti.
KONTV Başkanvekili Nurettin Kılıç, KONTV Genel Müdürü Muhammed Kepenek ve KONTV Genel Yayın Yönetmeni Yaşar TOY ile görüşen Bostancı, KONTV'nin medyadaki yeri ve önemini şu cümlelerle anlattı:
KONTV bölgemiz için olduğu kadar ülkemiz için de önemli kıymetlerden birisi. Hem bölgemizin tanıtılması hem de hem bölgemizdeki yapılan çalışmaların ülke genelinde farkındalığın oluşması açısından çok önemli vazife yürütüyor.  Tabii Mevlana Kalkınma Ajansı olarak da bizim öncelikli görevlerimizden birisi görev sahamızda bulunan Konya ve Karaman illeri… Bu illerin gelişimi, tanıtılması ve kalkınması bizim en önemli vazifelerimizden biri…  Bu noktada KONTV bölgenin turizm, sanayi ve kültürel değerlerin tanıtımı noktasında çok önemli bir vazife yürütmekte. Ulusal ölçekte yarışan televizyonumuz inşallah uluslararası ölçekte de çok daha etkin olarak bölgemizin tanıtımında ve varlığını duyurmada devam edecektir. Ben, bu vesileyle 29 yıllık verilen emekler için çok teşekkür ediyorum ve nice 29 yıllara diyorum. 

DİĞER HABERLER