Anasayfa Güncel Ekonomi Spor 3.Sayfa Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’dan Kurban Bayramı mesajı

07.07.2022 14:30:00
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Tüm İslam âleminin bayramını tebrik eden Başkan Hasan Kılca; “Kardeşliğin, yardımseverliğin ve paylaşma duygusunun pekiştiği bayramın şehrimize, ülkemize ve İslam alemine barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum” dedi.
Mesajında Kurban Bayramı’nın İslam âlemi başta olmak üzere tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; bayramların, insanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olduğunu söyledi. 
Başkan Hasan Kılca’nın Kurban Bayramı kutlama mesajı şu şekilde;  

“Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye ulaştığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz. Bayramlar; bizi biz yapan temel değerlerimiz ve zenginliklerimizdir. Dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun yaşandığı bayram günlerini eş, dost ve akrabalarımızla yaşamak, yardıma muhtaç vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir. Kurban Bayramı’nı en güzel biçimde değerlendirerek gönlümüzü iyiliklere, güzelliklere ve hayırlara açmalı, hayatımızda hoşgörüyü egemen kılarak birlik ve dirliğimizi daha da güçlendirmeliyiz. Karatay Belediyesi olarak hemşehrilerimizin Kurban Bayramı’nı rahat, güvenli ve huzur içinde geçirmeleri amacıyla gerekli tüm önlemleri almış bulunmaktayız. Bayram boyunca ilgili tüm ekiplerimiz hemşehrilerimizin hizmetinde olmaya devam edeceklerdir. 

Bu vesileyle, Kurban Bayramı’mızı en içten duygularımla kutluyor; bayramın Konya’mıza, ülkemize ve İslâm âlemine barış, sağlık, huzur ile mutluluklar getirmesi temennisiyle mutlu ve huzurlu bayramlar diliyorum.” 

DİĞER HABERLER