Anasayfa Güncel Ekonomi Spor Siyaset Eğitim Yaşam Dünya Kültür-Sanat Sağlık Teknoloji Bunları Biliyor musunuz?

Hızlı ve Öfkeli Fragmanıyla Heyecanlandırıyor

06.07.2021 21:48:00
Son yılların sinema perdesinin en hızlı serilerinden birisine dönüştü Hızlı ve Öfkeli. İlk filminin yaşattığı etki öyle bir hızlı noktaya ulaştı ki, şu sıralar herkes Hızlı ve Öfkeli 9 filminin gelmesi bekleniyor. Pandemiden dolayı yayın tarihi bu yıla sarkan seri, yine ünlü yönetmen Justin Lin’in yönetmenliğinde hazırlandı. Özellikle de filmin şu zamana dek ulaşmış olduğu noktadan pek çok açıdan dikkat çekici bir yapı kuruluğu da söylenebilir. Bu noktada da başarılı bir şekilde sizler yeni maceraya ulaşarak, ileri seviye bir zevkle görsel şiirselliğin de keyfini çıkarmış olacaksınız bu seri sayesinde. Etkili ve sorunsuz bir anlatıya da sahip olan Hızlı ve Öfkeli 9 filminin geçtiğimiz günlerde de yeni bir fragmanı yayınlandı.
Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı kısa süre içerisinde milyonlar tarafından izlenirken, yeni gelen maceranın aynı tempoda kaliteyi sürdüreceği söyleniyor. Öyle ki 5 milyardan fazla bir gişe hasılatı edinen filmin genel yapısı da zaten eğlenceli, keyifli ve her zaman daha da etkin bir yapıda da güvenilir bir şekilde ilerleyiş göstermiş olacaktır. Vin Diesel’in yine başrol olarak yer aldığı filmin biraz da en dikkat çekici yanlarından biri de Charlize Theron gibi bir ismin de varlığını gösteriyor oluşu. Bu da anlatılan izlencenin gerçekten de muhteşem bir nokta oluşumu çıkacak karşınıza.


Hızlı ve Öfkeli 9 izle filminin içeriği de dikkat çekici. Aslında bu düzende de zaten Vin Diesel’in hayat verdiği Dom Torretto karakteri, oğlu ve sevdiği kadınla birlikte gözlerden uzak bir hayat yaşama tercihi yapmıştır. Fakat buna karşın huzurlu çevrelerinin ötesinde tehlikenin de hep pusuda beklediğini de söyleyebiliriz. Bu defa ise tehlike Dom’u en sevdiklerini kurtarma gibi bir durumu varsa geçmişinde yaşadıklarına karşı kendisine dair bir yüzleşme haline de geçiş sağlamalıdır. Ekibin şu zamana dek karşılaştığı en önemli suikastçı ve sürücünün ve aynı zamanda da Dom’un terk ettiği kardeşine karşı müthiş bir mücadele de kendisini göstermiş olacak.
Her açıdan dikkat çekici bir anlatıya sahip oluşu da sizi birçok açıdan sizler değişik bir izlenimi de değerlendirmiş olacaksınız. İzledikçe de sağlama alacağınız bir anlatı ile sizler her zaman güzel bir macera düzenine de dahil olabilirsiniz. Hızlı arabalar, muhteşem bir çekişme ve yine de son ana dek izleyici için harika bir etkileşim oluşturulması da sizi pek çok açıdan güvenilir bir seyirlikle buluşturur. Seyirliği tanıdık bir macera üzerinden ilerlemesi de aslında bu filmi özel kılıyor. Gerçekten de spin- offlara kadar uzanan ve sağlam bir aşamaya göre değişik alanlar oluşturan filmin birkaç yeni macerayla da devam etme olasılığının çok memnun edici kalacağını söylemek isteriz.
Sonuç olarak da 20 senelik muazzam bir maceranın etkili bir izlence ile sizler daima verimli ve daima başarılı bir izlence de sizi pek çok açıdan memnun edici bir konuma da taşır. Bu sebepten de şimdiden nasıl bir film olacağını da az çok tahmin edebiliyorsunuzdur umarım. Başarılı bir anlatımı son ana dek aynı tempoda da sürdürecek olan Hızlı ve Öfkeli 9 için hepinize şimdiden güzel bir seyirlik olmasını ve sitemiz  Filmizletv.pw  adresine bekleriz. Keza maceranın ne zaman, nereden ve ne şekilde çıkıp geleceği hiç ama hiç belli olmaz.
 

DİĞER HABERLER