Konhaber Reklam
Reklam
Reklam
konhaber.com » GUNCEL » Haber 12 Kasım 2012 - 15:21:05
Örnek çevre duyarlılığı
Selçuklu Belediyesi, çevre duyarlılığı açısından örnek bir davranışa imza attı. Yapımına geçtiğimiz günlerde başlanan Kongre Merkezi inşaat alanı içerisinde bulunan yaklaşık 50 ağaç, halen yapımı devam eden Kelebekler Vadisi’ne taşındı.

Örnek çevre duyarlılığı

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN

Selçuklu Belediyesi, projeleri hayata geçirirken çevrenin korunmasına özen gösteriyor. Kelebekler Vadisi’nin yapımına hızla devam eden Selçuklu Belediyesi, geçtiğimiz günlerde Konya’ya ve Selçuklu’ya değer katacak olan Kongre Merkezi’nin inşaat çalışmalarına başladı. Bu alanda yer alan ağaçlar, belediye ekipleri tarafından ağaç sökme makinesiyle yerlerinden alınarak Kelebekler Vadisi Park alanına taşındı.

Belediye yetkilileri, toplumda çevre duyarlılığının oluşması için daha önce pek çok çevreci projeyi hayata geçiren ve ödül sahibi olan Selçuklu Belediyesi’nin oksijen kaynağı olan ağaçların yaşatılması noktasında da duyarlı davrandığına dikkat çektiler.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 3593 defa okundu.
YORUMLAR
GUNCEL KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
ABD heyeti Mısır'da ABD heyeti Mısır'da

Resmi temaslar için Kahire'de bulunan ABD Kongresi heyeti, parlamento binasını gezdi

Batı Balkan Ülkeleri Konferansı Batı Balkan Ülkeleri Konferansı

Berlin'de düzenlenen konferansın sonuç bildirgesinden: ??Batı Balkanlar'ın tüm ülkeleri üyelik şartlarını yerine getirmeleri durumunda AB?ye katılma imkanına sahip olacaklar. Almanya, Batı Balkanlar'ın geleceğinin barışçıl, istikrarlı, hukuk devleti ve demokratik olması konusunda kendi sorumluluğunun farkında ve bölgeyi bu yolda destekleyemeye devam edecektir?? ?Tüm katılımcılar, iyi komşuluk ilişkileri ve bölgedeki istikrarın artması için ikili sorunlarını mümkün olduğunca hızlı bir şekilde çözmeyi gereklilik olarak görüyorlar?? ??Sırbistan ve Kosova başbakanları, ilişkilerinde normalleşme sürecine dinamizm getirme kararlılığını yeniden pekiştirdi??

Filistinli yaralıların Türkiye'ye getirilmesi Filistinli yaralıların Türkiye'ye getirilmesi

İsrail'in Gazze'ye saldırılarında yaralanan ve uçakla Afyonkarahisar'a getirilen 33 Filistinliden 4'ü sevk edildikleri Ankara'da tedavi altına alındı

Ukrayna'daki gelişmeler Ukrayna'daki gelişmeler

BM Güvenlik Konseyi, Rusya'nın Ukrayna'yı işgal ettiği iddiaları üzerine ''acil toplantı''da bir araya geldi BMGK toplantısında, ABD ve İngiltere'nin başını çektiği batılı ülkeler, askeri güçlerini derhal Ukrayna'dan çekmesi çağrısında bulundukları Rusya'yı ''işgal''den dolayı sert şekilde kınadı ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Power: ''Ciddi müzakerelere ihtiyaç var fakat Rusya'nın yalana son vermesi ve çatışmayı körüklemeyi kesmesi gerekiyor''

ABD Başkanı Obama: ABD Başkanı Obama:

"IŞİD'i uzun vadede zayıflatabilmemiz için bölgesel bir strateji inşa etmeliyiz" Obama, IŞİD'e karşı koalisyon oluşturma çabası kapsamında Dışişleri Bakanı Kerry'yi bölgeye göndereceğini, Pentagon'dan da bir dizi seçenek hazırlamalarını istediğini bildirdi Obama, bölge ülkelerinin de IŞİD gibi radikal gruplara karşı ''ikircikli olmaya'' son vermesi gerektiği uyarısında bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın göreve başlaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın göreve başlaması

Filistinliler, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın göreve başlamasını sevinçle karşıladı

© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim