Konhaber Reklam
Reklam
Reklam
konhaber.com » EKONOMI » Haber 17 Mart 2012 - 10:31:24
Emeklilere üst gösterge zammı
İntibak zammını bekleyen emeklinin üst göstergede bulunması, maaşında yapılacak artışı da etkileyecek...

Emeklilere üst gösterge zammı

Emeklilere verilecek intibak zammının ödeme günü yaklaştıkça, artış miktarları da netleşiyor. Uzmanların titiz bir çalışmayla hazırladıkları tablolarda bugün, üst göstergeden emekli olan vatandaşların yeni maaşları yer alıyor. Ortalama 170 lira zam alacak olan üst gösterge emeklilerinin artışları, kademe ve derecelerine göre de farklılık gösteriyor.

Takvim.


YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.


Bu haber toplam 6889 defa okundu.
YORUMLAR
EKONOMI KATEGORİSİNDEN DİĞER HABERLER
New York borsası yükseldi, Nasdaq rekor kırdı New York borsası yükseldi, Nasdaq rekor kırdı

S&P 500 ve Dow Jones endeksleri yükseldi, Nasdaq endeksi tarihin en yüksek seviyesini gördü

5. Türkiye Ev Tekstili ve Tasarım Yarışması ödül töreni 5. Türkiye Ev Tekstili ve Tasarım Yarışması ödül töreni

TİM Başkan Vekili Kocasert: "Sürekli üzerinde durduğumuz ve altını çizdiğimiz başlıklardan bir tanesi, ülkemizin cari açık sorunundan belki de daha büyük, daha önemli sorunu inovasyon açığıdır" BTSO ve UTİB Yönetim Kurulu Başkanı Burkay: "Bu faaliyetleri biz sürdürülebilir kıldığımız taktirde, Bursa, bugün dünyada özenerek baktığımız o moda merkezlerinden bir tanesi niçin olmasın? Bütün gayretimiz bunun için"

Başbakan Yardımcısı Babacan: Başbakan Yardımcısı Babacan:

"Güven ve istikrar ortamı olmayınca, Allah korusun, dışarıdan ne kadar para bulursanız bulun, Merkez Bankası ne kadar para basarsa bassın, büyüme, istihdam ve refahın artması da mümkün değil"

6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu 6. Dünya Enerji Düzenleme Forumu

Avustralya Enerji Piyasası Operatörü İcra Direktörü Swift: "Esnek sistemler sayesinde İngilitere'de rüzgar esmiyor ve elektrik üretilemiyorsa, Norveç'ten elektrik ihtiyacını kolaylıkla temin edebilecek" "Esnek hizmetlerin yeterince ilgi görmemesi halinde enerji verimli kullanılamayacak, şebeke ve enerji hatlarında değişikler istenilen hızda ve kalitede yapamayacak ve elektrik üretiminde istenen yatırımlar kolayca gerçekleştirilemeyecek" Fransız Enerji Düzenleme Komisyonundan Başkan Danışmanı De Suzzoni: "Enerji piyasasındaki değişiklikler ve rekabet tüketicilere fiyat indirimi ve operatörünü seçme şansı tanıyor, daha ucuz elektriği kullanma imkanı sunuyor"

Denizli Ticaret Borsası Denizli Ticaret Borsası

İthal mısırın kilogramı 0,75 liradan işlem gördü

Doğrudan yatırımlar seçim sonrası daha da artacak" Doğrudan yatırımlar seçim sonrası daha da artacak"

WAIPA ve THY Yönetim Kurulu Başkanı Aycı: "Ben doğrudan yatırımların seçim sonrası daha da artacağını söylemek isterim" "Türkiye'nin siyasi risk priminin düşeceğini, yatırımcıların güvenlerinin artacağını, Türkiye'deki portföylerini daha da artıracaklarını düşünüyorum. Çünkü siyasi istikrar ile ilgili soru sorabilecekleri bir konu kalmayacak" "Enerji yatırımlarının artırılmasında elimizde çok mega proje var, Afşin-Elbistan gibi. Spekülasyon olmasın diye söyleyemeyeceğim bazı görüşmeler içindeyiz"

© 2006-2014 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
Tel: 444 0 155 | Faks: (0332) 350 43 04
konhaber.com bir anmeg kuruluşudur.
sanalbasin.com üyesidir     Tasarim ve programlama : Temel Bilişim