Genç Kardeşim - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Konya Haberleri,Son Dakika Haberler
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam

Genç Kardeşim

Fatma Tunçer Öncü
  • Fatma Tunçer Öncü

  • 06.06.2018 12:13

Hedeftesin…

Belki de ilk kez oy kullanacak, ilk defa ülke yönetiminde söz sahibi olacaksın.

Kırılma ama kandırılman çok kolay görünüyor!

Çünkü yeni değildir süslü sözlerle merhamet abidesi gönüllerin kandırılması, yeni değildir insanlık adına büyük laflar edenlerin dişlerinden, kendi milletlerinin parçalarının ayıklanması… Yeni değildir batının hümanizm söylemleriyle insanlığın kanını akıtması ve maalesef yeni değildir bu milletin sadece içinden olanlarla yıkılması.

SANA ÖZGÜRLÜK DİYECEKLER

Özgürlük her insanın temel hakkıdır diyecekler. 20 yıl önce annenin kovulduğu, korkudan titreyerek girmeye çalıştığı kampüslerde özgürlük naraları atacaklar. "Dikta yönetimi var bu ülkede” diyecekler. Özgürlük öyle sihirli bir kelimedir ki! sihirbazların elinde ateşe dönüşür ve genelde onlar sadece muktedir olma özgürlüklerini kaybettiklerinde senin başına üşüşür.

SANA HALKLARIN KARDEŞLİĞİ DİYECEKLER

Bu söylem yıllardır Kürtlerle terör örgütünü aynı safta birleştiren hegemonyanın sözüdür. Kendi çocukları kolejlerde okurken başkalarının çocuklarını dağa gönderen her türlü tecavüze açık hale getiren siyaset baronlarının süslü söylemleridir bu…

SANA EKONOMİDEN BAHSEDECEKLER

Elbette her insan belli bir hayat standardının üzerinde yaşamayı hak eder de onlara… Ama ekonomi üzerinde oynanan oyunları da gör… Yıllardır bu memleketin her şeyini sömürüp hiçbir şey üretmeyen ağa babalarına sorsunlar” bu ülkedeki bütün otomobil fabrikaları neden üretim değil de montaj yapıyor” diye…

SANA AFRİN'DE NE İŞİMİZ VAR DİYECEKLER

15 Temmuz'da sınırların neden açıldığını sor onlara! Ve öncesinde patlayan bombaları… Hayfa körfezinden petrol taşıma amacı güdenlere, Amerika'nın orada ne işi var diye sormayanlara de ki, eğer o savaş Afrin'de olmasaydı, Hatay'da olacaktı.

RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜLKEYİ KARANLIĞA SÜRÜKLÜYOR, BATI ONDAN RAHATSIZ OLUYOR DİYECEKLER

Onlara de ki eğer Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı, bu gün mehdilerinin iç çamaşırından medet uman komutanlarının ve onlardan emir alan bir Cumhurbaşkanımız olacaktı.

SANA KONTROLLÜ DARBE DİYECEKLER

işte onu diyenin yüzüne bakma bir daha… Meydanlarda paramparça olmuş insan bedenlerini düşün. İşgal edilmiş vatanını düşün ve 24 Haziran günü gereğini yap.

YORUMLAR

NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

05:24

Güneş

06:45

Öğle

13:02

İkindi

16:28

Akşam

19:10

Yatsı

20:26

Öne Çıkan Haberler!X