YÜKSEK TEKNOLOJİLİ İTFAİYE ARAÇLARI - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
YÜKSEK TEKNOLOJİLİ İTFAİYE ARAÇLARI
Eklenme :26 Haziran 2017 09:37
 

 Doğal afetler insanlığın en çaresiz kaldığı olaylar arasında yer almaktadır. Nitekim geçmişe baktığımızda İstanbul depremi bu durumu özetleyen en büyük çaresizlikler arasında yerini alacaktır. Elbette deprem ile birlikte sayılabilecek olan tsunami veya diğer bilumum doğal afetler insanlığı gerçek anlamda çaresiz ve güçsüz kılan doğa olayları olmaktadırlar. Elbette bu yaşanan doğa olaylarına karşı herhangi bir şekilde bir şey söylemek veya bu doğa olaylarının gerçekleşmesini önleyecek olan bir çaba göstermek son derece beyhude olacaktır, fakat insan eli ile çıkan diğer afetlere karşı çaba göstermek ve bunların olmaması adına kararlı bir şekilde hizmet vermek her insanın görevi ve aynı zamanda insanlığın görevi olacaktır. Yangın insanların elinden çıkan ve önlenebilecek olan bir kazadır. ‘volkan.com.tr adresi olarak bünyemizde yer alan fonksiyonel özellikleri son derece yüksek ve teknolojik özellikler açısından da günümüzün teknolojisinin bir adım ilerisinde yer alan itfaiye araçları ile insanlığın elinden çıkmış olan bu afeti durdurmaya yönelik çalışmalarımızı yapmaya devam ediyor ve sizlere hizmetlerimizi sunuyoruz.
 
 İtfaiye araçlarının yangın anında son derece önemli olduğunu söylemeye gerek yok nitekim haberlerde çıkan bazı kareler de yetersiz olan itfaiye araçlarının yangını nasıl durduramadığını defalarca görüyor ve bunu üzülerek izlemek zorunda kalıyoruz. Bünyemizde yer alan itfaiye araçları ise yaşanan bu olayları tamamen karşı bir şekilde hizmetlerini sunuyor ve sitemiz, hız teknoloji ve tazyikli su açısından bilinen tüm itfaiye araçlarının üzerinde bir fonksiyonellik sunan itfaiye araçlarını sizlere sunuyor.
 
  İtfaiye araçlarının teknolojiyi takip edebilmesi ve bu teknoloji doğrultusunda kendisini geliştirebilmesi oldukça önemli bir konu olmaktadır. Nitekim bu gelişmeleri takip etmeyen itfaiye araçları, gittikçe daha da artan yangın sonuçlarına herhangi bir şekilde müdahale edememekte ve bu yangınları can ve mal kayıpları ile izlemek zorunda kalmaktadırlar. Bu nedenle itfaiye araçlarının yüksek teknoloji imkânlarından yararlanmış ve bu imkânlardan nasibini alarak yangınlara çözüm olmayı göze almış araçlar olması gerekmektedir. Bünyemiz de sizlere sunulan itfaiye araçlarını inceleyebilir ve şehir adına en doğru tercihinizi buradan yapabilirsiniz.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X