Uydunet ile Daha Hızlı İnternet - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Uydunet ile Daha Hızlı İnternet
Eklenme :29 Haziran 2017 12:54


Uydunet ile Daha Hızlı İnternet

Ülkemizde internet kullanım oranları oldukça yüksek. Bu durum internet hız kalitesine olan taleplerin her geçen gün artmasının da sebebidir. İnternet kullanıcıların birçoğu daha hızlı bir internet altyapısını istiyor. Aslında ülkemizde sunulan internet altyapısı diğer ülkelerle karşılaştırıldığı zaman iyi durumdadır. Ancak talebin her geçen gün daha fazla olması nedeniyle yetersizlik de meydana geliyor. Özellikle adil kullanım kotasını aşanlar için düşük hızda internet kullanmak işkenceye dönüşebiliyor. Yapılması gereken adil kotadan kurtulmak olsa da, bu şu aralar mümkün olmadığı için daha hızlı internet çözümlerinden faydalanmak en doğru strateji olabilir.
Uydunet ile daha hızlı bir internet mümkün mü?
Türksat tarafından kurulan bir markayı ifade eden Uydunet, hızlı bir internet sunmak için çalışıyor. Fiber altyapı sayesinde çok daha hızlı bir internet kullanımını mümkün kılan uydunet altyapı itibariyle henüz tüm ülkede mevcut olmasa da, mevcut olduğu illerde kullanılarak kaliteli internet hizmetinden kişilerin uygun fiyata yararlanmasını sağlıyor. Sınırlı ve sınırsız paketleri bulunan uydunet, 10 mbps hızını aşan tarifeleriyle ev ve işyerlerinde interneti çok fazla kullanan kişiler için ideal bir internet deneyimi yaşatıyor.
Uydunet ile sağlanılan kablo tv hizmeti de var. İki hizmetle birlikte hem hızlı bir internet hem de iyi bir televizyon deneyimi yaşamak mümkün oluyor. Fiber altyapıyla sağlanılan yayıncılık sayesinde daha kaliteli ses ve görüntü sağlandığı gibi kesintisiz bir yayın da mümkün oluyor. Hızlı internetle birlikte kablo tv hizmetinden de faydalanıldığında çok daha uygun fiyatlar ortaya çıkıyor. İki hizmete başvuru yapabilmek için yetkili bayilere gidilmesi lazımdır. Ayrıca online siteler üzerinden de başvuru yapmak mümkündür. Ancak yetkili siteler üzerinden bunun yapılması gerekir.
Hızlı internet ne sağlar?
İnternet hızının çok hızlı olmasının neler sağlayacağını her yavaş internet kullanıcı bilir. Ancak burada net olmak adına tekrar yazalım. Film, video, müzik ve benzeri dosyaların indirilmesi veya yüklenmesi çok daha hızlı gerçekleşir. Böylece zamandan tasarruf sağlanılabilir. Donma ve kasma olmadan film ve videolar en yüksek çözünürlükte izlenebilir.
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X