Telolife Kullanarak Genç Kalın! - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Telolife Kullanarak Genç Kalın!
Eklenme :18 Kasım 2017 12:21
Telolife Kullanarak Genç Kalın!
Zamanın geçmesi ile yaş ilerlemesi aynı kapsamda kabul edilen bir düzendir. Biyolojik olarak doğumdan ölüme kadar kişi bir çok cilt değişikliği yaşar. Sürekli yaşlanmaya doğru giden ciltte ilerleyen yaşlarda kırışmalar, sarkmalar, morarmalar ve bir takım renk değişiklikleri oluşur. Yaşlanmaya yönelik etkilere bir de uykusuzluk, sigara içmek, alkol kullanmak, stres ve bir takım hastalıklar eklendiğinde kişinin yaşam kalitesi daha fazla düşer ve bu da hızlı bir şekilde cilde yansır.

İnsan vücudunun en iyi şekilde beslenebilmesi, hastalıklardan korunabilmesi ve enerjisini artabilmesi için bir takım vitamin ve mineralleri alması gerekmektedir. Vitamin ve mineraller vücudumuza besinler sayesinde alınır. Fakat yaşın ilerlemesine bağlı olarak günlük bir şekilde alınması gereken vitamin ve mineraller besinler üzerinden yeterli gelmemektedir. Telolife kapsül içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde hem bağışıklık sistemini koruyucu özeliğe sahiptir hem de ciltteki dokuları yenilemeye yönelik etkileri vardır. Telolife kullananlar ve yorumlarınada bakabilirsiniz

Telolife Hangi Vitamin Ve Mineralleri İçermektedir
Telolife kapsülün içerdiği vitamin ve mineraller Magnezium, Pantothanic Asit, Zinc, L-Arjinin, Korean Ginseng, Solenium, Omega 3, Omega 6, Omega 9, Vitamin C, Vitamin D, Vitamin E, Vitamin B 12, Ginko Biloba, Biotin, Folic Acid, Calcium, Cromium, Potasium, Molybdenum, L-Methionine Alpha Lipoic Acid, Glutamic Acid, Aceltlycarnitine, Marina Lipid Conceneta, Kril Oil ve Serinaid olarak sayılabilir. Bu vitaminlerin günlük olarak alınması insan sağlığı için oldukça faydaladır. 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

05:33

Güneş

06:53

Öğle

12:42

İkindi

15:47

Akşam

18:18

Yatsı

19:33

Öne Çıkan Haberler!X