Tamam Anne ile Tahtadan Araba ve Fiyatları - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Tamam Anne ile Tahtadan Araba ve Fiyatları
Tamam Anne ile Tahtadan Araba ve Fiyatları
Eklenme :27 Nisan 2017 17:05
Tamam Anne ile Tahtadan Araba ve Fiyatları
18 ay ve üzerinde çocuklara hitap eden oyuncak türü olan tahta arabalar ile çocuklar daha eğlenceli zaman geçirecek. Tahtadan araba ile çocuklar daha güvenli oyuncak modelleri ile hayal dünyalarını geliştirecek ve el becerisi kazanacaklar. Oyuncakların çocukların gelişim hayatları üzerindeki rolleri oldukça fazladır. Zeka güçlerini geliştirdiği gibi hayal dünyalarına da olumlu katkılar sağlarlar. Sivri uçlu maddeler içermediği için çocuğa zarar vermez ve kaliteli boyalar ile renklendirilmesi sağlandığı için sağlığını da olumsuz etkilemez.

Eğitici Tahtadan Araba Modelleri
Çocuklar için oyuncak seçimi yaparken yaşlarına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Tahtadan araba fiyatları, kampanyalı seçenekleriyle ve ekonomik fiyatlarıyla sizlere sunulur. Çocuğun yaşına uygun bir oyuncak seçimi yaparak özgüven duygusunu da yükseltirsiniz. Çocuklarınız için oyuncak seçimi yaparken kaliteli olmasının yanı sıra kanserojen maddesi içermemesine dikkat ediniz. Kalitesiniz malzemelerden üretilen oyuncaklar çocuk sağlığını da olumsuz şekilde etkiler.

Oyuncak Tahtadan Araba Modelleri
Çocukların oyuncaklarının kaliteli olmasının yanı sıra kullanılan boyaların da çocukların sağlığına zarar vermemesi gerekir. Bambu ağaçtan üretilen ahşap araba modelleri ile çocuklarınız kendisine yeni hayal dünyası yaratacak. Tahtadan araba ile çocuklarınız oynarken herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Oldukça güvenli oyuncak modelleridir. Eğlenceli ve şık tasarımlardan oluşan araba modellerinin renkleri de birbirinden farklıdır. Gelişim çağındaki çocukların oynayacağı şekilde tasarlanmış modellerdir.

Tamam Anne ile her yaş grubuna özel oyuncak tasarımlarını farklı kategori başlıkları altında detaylı resimlerinden bakarak inceleyebilirsiniz. http://www.tamamanne.com.tr/Ahsap-Arabalar,LA_269-2.html ile gelişim çağındaki çocuklarınıza özel ve güvenli oyuncak modelleri ile sürprizler yapabilirsiniz. Sağlıklı malzemelerden üretilen tüm oyuncaklar ile çocuklarınıza güvenli oyuncak modellerini hediye ederek, sağlıklarının olumsuz şekilde etkilenmesini de önlersiniz. Oyuncak tasarımlarının hepsi Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Oyuncak Yönetmeliği’ne uygun olup CE uygunluğuna da sahiptir. AB uyum yasaları çerçevesinde yayınlanan yönetmeliklere uygun olan oyuncak modelleri AB oyuncak standardı 88/378/EEC direktifine uygundur. Kaliteli tasarımlar ve farklı figürlerden oluşan oyuncak modelleri her yaş grubuna uygun kategorilerdedir. İstediğiniz modeli sipariş ederek, kısa sürede adresinize güvenli kargo sistemi ile getirtebilirsiniz.
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

04:24

Güneş

05:54

Öğle

12:54

İkindi

16:38

Akşam

19:42

Yatsı

21:06

KONYA için hava durumu
parçalı bulutlu
22 °C
parçalı bulutlu
Nem:%32
Ruzgar:22 km/s
Basinc: 883 hPa
Öne Çıkan Haberler!X