Tahincioğlu 2017 Yılında Büyümeye Devam Edecek - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Tahincioğlu 2017 Yılında Büyümeye Devam Edecek
Tahincioğlu 2017 Yılında Büyümeye Devam Edecek
Eklenme :16 Şubat 2017 17:54
Tahincioğlu 2017 Yılında Büyümeye Devam Edecek
Tahincioğlu, ofis projelerini Nidakule çatısı altında hayata geçiriyor. Levent, Göztepe, Kozyatağı ve Ataşehir’deki tamamlanmış ofis projeleriyle adından söz ettiren Tahincioğlu yeni yatırımlarla büyümesini sürdürüyor. ABD Yeşil Bina Konseyi tarafından verilen LEED Gold sertifikasına aday gösterilen Tahincioğlu ofis projeleri doğayla birlikte çalışmanın mümkün olduğunu da ortaya koyuyor. Bu projeleri hayata geçiren güçlü fikir ise markanın sloganında yatıyor: A+ çalışanlar için A+ ofis hayatı.

A+ ofis olarak inşa edilen Nidakule Ataşehir Batı çevre dostu olarak tasarlanıyor.  İş dünyasının kalbinde yer alan yapının verdiği güven ve rahatlık hissi, teknoloji, mimari, teknik altyapı, konum ve yerleşim gibi farklı kriterlerin aynı potada eritilmesiyle sağlanıyor. Projelerde yer alan spor merkezleri ise sağlıklı bir iş hayatının sembolü olurken, büyük toplantı salonları da başarılı bir iş hayatına önemli bir açılım sağlıyor. Nidakule Ataşehir’deki ofislerin modern şehir mimarisini doğal yaşam ve çalışma alanlarıyla bir araya getirmesi, Tahincioğlu’nun değerine değer katıyor.

Bir diğer proje ise İstanbul Finans Merkezi'nin içinde yer alan Nidakule Finans Merkezi. Proje, çalışma ve dinlenme alanları arasında kurduğu denge ile verimli ve huzurlu bir iş hayatı vadediyor. Gerçek bir A+ projesinin nasıl olması gerektiğine dair yapılan uzun araştırmalar ve planların ardından projelendirilen Nidakule Finans Merkezi, İstanbul’un son 20 yıldır sürekli gelişen, büyüyen ve değer kazanan bölgesi olan ve bugün başlı başına bir şehir olma yolunda ilerleyen Ataşehir’de konumlanıyor. Finans sektörünün düzenleyici kuruluşlarının, tüm devlet bankalarının ve bazı özel sektör bankalarının merkezlerinin 2019 itibarıyla İstanbul Finans Merkezi'ne taşınacakları düşünüldüğünde projenin önemini de ortaya koyuyor. Projenin 2017 yılının dördüncü çeyreğinde bitmesi planlanıyor.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X