Profesyonel Hukuk Otomasyonu Hizmetleri - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Profesyonel Hukuk Otomasyonu Hizmetleri
Profesyonel Hukuk Otomasyonu Hizmetleri
Profesyonel Hukuk Otomasyonu Hizmetleri
Eklenme :14 Mart 2017 10:27

Profesyonel Hukuk Otomasyonu Hizmetleri

Hukuk otomasyonu sistemleri, sektörel zorlukların üstesinden gelebilmenize yardımcı olacaklardır. Bu sistemler davalı, davacı , şahit bilgileri kayıtları , icra takibi , günlük ve haftalık borç takipleri gibi modüllerden oluşmaktadırlar. Borç alacak takipleri de bu sistemler sayesinde kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedirler. Davalı ve davacı bilgilerini kayıt ederek sizlere defter oluşturan bu programlar ücretli ve ücretsiz olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Ücretsiz hukuk otomasyonu programlarından faydalanarak gerekli verimliliğe ulaşabilmeniz mümkün olmayacaktır. Bu sebeple ücretli hukuk otomasyon programlarından yararlanmanız daha akıllıca olacaktır. Hazırlık dosyaları oluşturmak gibi uzun saatler boyunca sürebilecek işlemleriniz bu programlar sayesinde birkaç dakika içerisinde tamamlanabilmektedir. Davalı ve davacıların dosya , resim , geçmiş eşlemeleri program tarafından yapılabilmektedir.

Hukuk bürosu otomasyonu smart law programı tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu uygulama ile dünyanın her yerinde büronuza ulaşabilmeniz ve davalarınızın takibini yapabilmeniz mümkün olacaktır. Geniş ve kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen raporlar program tarafından kolaylıkla hazırlanabilmektedir. İleriye dönük hukuki çalışmalar da bu program ile gün ve saat açısından planlanabilirler. Bu programlar, titizlikle hazırlanan kolay kullanımlı arayüzü ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme kullanım kolaylığı gibi avantajlar sunmaktadırlar. Müvekkillere tanınan çok seviyeli erişim hakları ile  bilgi güvenliği garantilenmiş olur. Sistem yöneticisi  her kullanıcıya  modül ve menü erişim haklarını tanıyabilir. Kayıtların kim tarafından değiştirildiği ise sistemden öğrenilebilecek konulardan biridir.

Büro Yönetim Otomasyonları

Smart law hizmetleri ile dünyanın her bölgesinden büronuza ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Büronuzdaki faaliyetler, düzenlemeler ve önemli gelişmeler bu program tipi tarafından sizlere bildirilecektir. Office programları ile doğrudan ilişkisi olan smart law, sizlerin geleceğe yönelik planlamaları konusunda da etkili bir rol üstlenmektedir. Kullanım kolaylığı sayesinde büro yönetimi amaçlı olarak en sık tercih edilen program smart law programıdır .Yetkili oturum, her kullanıcıya geniş modül ve menü hakları tanıyabilmektedir. Kayıtların kimler tarafından değiştirildiği ise bildirim olarak sistemde görülecektir. Büro yönetimi sırasında yetkili sistem görev atamaları yapabilmektedir. Görev ve personel atamaları yalnızca yetkili sistem tarafından gerçekleştirilebilir. Sisteme farklı bir kullanıcının giriş yapması durumunda sistem kendini kapayacaktır. 

YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X