Market Derin Dondurucu Kullanıcıları - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi - Güncel Haberler,Son Dakika Haberleri,Konya Haberleri
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Market Derin Dondurucu Kullanıcıları
Market Derin Dondurucu Kullanıcıları
 Market Derin Dondurucu Kullanıcıları
Eklenme :23 Nisan 2018 13:54

Günümüzde çok eski zamanlardan bu yana gelmiş olan buzdolapları evlerde farklı stillerde kullanılmakta mağazalar da ise farklı stillerde kullanılmaktadır. Tüm bu dolapların işlemi her zaman soğutucu olması içindir. Bazıları meşrubat dolabı olarak kullanılarak meşrubatları soğutur bazıları ise Bira Soğutucu         olarak marketlerde veya tekel bayilerinde bira soğutmak için kullanılmaktadır. Bir çok değişik tarzda dolap tüm marketlerde ve süpermarketlerde gıdaların soğuk tutulması ve bozulmaması için tutulmaktadır. Bir çok kişi bu dolaplardan satın almış olduğu et ve süt ürünlerinin taze olduğunu düşünür gerçekten de bu dolaplardan alınan tüm et ve süt ürünleri kenarda beklemiş olan ürünlerden çok daha taze olarak uzun süre saklanabilir. Etin ve süt ürünlerinin bozulması oldukça kolaydır. Hele yaz aylarında kesinlikle çok az bir miktar dış mekânda yani dolap haricinde dursa da et ve süt ürünlerinin hızlı bir şekilde bozulduğu görülmektedir. Market rafları da aynı dolaplarda olduğu gibi ürün satışını daha iyi yapabilmek için en fazla marketlerde bulunmaktadır. Market raflarında olduğu gibi bir çok kişi de market raflarının temizliğine dikkat ederek alışveriş yapmaktadır.

Küçük marketlerde kesinlikle Derin Dondurucu ebatları diğer dolaplara göre daha küçük tutulmalıdır. Süper marketlerin metrekarelerine göre kesinlikle çok daha fazla Soğutucu Dolap çeşidine ihtiyaçları bulunmaktadır. Etlerin ve marketlerde dolap içinde duran süt ürünlerinin bozulmasını daha zor hale getirmek için mutlaka bu dolaplardan kullanılması gerekir. Zira bu ürünlerin bozulması oldukça kolaydır. Hele kış aylarına nazaran yaz aylarında kesinlikle çok daha hızlı bir şekilde az olarak bir miktar dış mekânda yani dolap dışında dursa bile et, tavuk ve süt ürünlerinin hızlı bir şekilde zehirleyici olabilecek kadar bozulduğu görülmektedir. Süper marketlerde Market rafları da aynı dolaplarda olduğu gibi çoğu müşterinin ürün satışını daha iyi yapabilmek için en fazla marketlerde temizliği hususunda dikkati çeken raflardır. Bu raflarda kesinlikle tarihi geçmeyen ürünlerin bulunması gerekmektedir. Market raflarında olduğu gibi bir çok kişi de market raflarının temizliğine dikkat ederek alışveriş yapar.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

06:20

Güneş

07:47

Öğle

12:49

İkindi

15:17

Akşam

17:38

Yatsı

19:00

Öne Çıkan Haberler!X