Manyetik Kirpik Ne Demektir? - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Manyetik Kirpik Ne Demektir?
Manyetik Kirpik Ne Demektir?
 Manyetik Kirpik Ne Demektir?
Eklenme :10 Kasım 2017 17:42

Takma kirpik diğer yapıştırıcı ile kullanılan takma kirpiklere göre daha kullanışlı olup daha basit bir yapıya sahiptir. Genel olarak bir sene kullanıma uygun olan bu ürünler daha fazla kullanıldığı takdirde göz sağlığınızı bozmaktadır. Bu yüzden kullanım sürenizi mutlaka önemsemeniz gerekmektedir. Ayrıca mutlaka bu manyetik kirpiklerin temizliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde gözünüz mikrop kapacaktır bu aletlerin temizliği için özellikle kullanılan temizlik solüsyonları vardır. Bu solüsyonlar hem kirpikler için hem de göz makyajlarını temizlemek için kullanılmaktadır. Günümüzde pek çok kadının kullandığı manyetik kirpikler kullanışlı olması ile dikkat çekerken aynı zamanda doğal bir görünümde sunmaktadır. Manyetik kirpiklerin temizliği konusuna devam edecek olursak bu şöyledir:
Manyetik kirpikleri ile verilen kirpik kabına, manyetik kirpik temizleme suyu doldurulur daha sonrasında ise kirpikler içine eklenir ve biraz öyle bekletilir. Göz makyajı temizleme olayına gelecek olursak bir pamuk yardımı ile göz ve çevresine uygulanır içinde özellikler sayesinde pürüzsüz, lekesiz bir makyaj temizleme yapar.

Manyetik Kirpiklerin Özellikleri
Manyetik kirpiklerin en büyük özelliği her hangi kimyasal kullanılmadan uygulanılır bir şekli olmasıdır, kullanımı gayet basittir ayrıca saniyeler içinde takılabilmektedir genel olarak siyah ipek tarzı iplerden yapılmakta olup hafif bir hava taşımaktadır. Ayrıca bu kirpikler dört çeşitten oluşmaktadır. Boyutlarına göre değişiklik gösteren bu kirpikler günlük ve özel günlere göre olan olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Manyetik Kirpiklerin Çeşitleri Nedir?
Manyetik kirpik çeşitleri dörde ayrılmaktadır. Bunlar yoğun, orta yoğun, çok yoğun ve ultra yoğundur. Yoğun kirpikler, genel olarak günlük olarak en çok tercih edilen kirpik çeşididir diğer bir özelliği ise doğal bir görünüm sağlamasıdır. Bir sonraki ise orta yoğun kirpiklerdir bu kirpikler genel olarak uzundur ve günlük kullanımlarda tercih edilirler doğallık isteyenlerin tercih ettiği kirpiklerden bir tanesidir. Manyetik kirpik siparişlerinde 3 adet alımlarda ücretsiz kargo ile gönerilmektedir.

Üçüncü kirpik çeşidi ise çok yoğundur. Bu kirpik modeli genel olarak dikkat çeken bir modeldir genel olarak daha yoğun ve uzun olan bu kirpik ok kirpik formatını yansıtmaktadır. Diğer bir kirpik modeli ise ultra yoğun manyetik kirpiğidir. Bu kirpik genellikle özel günlerde tercih edilmektedir çünkü normal bir güne göre abartıdır. Bir diğer özelliği ise gözü tamamen kapamasıdır ayrıca bu manyetik kirpiklerde çift mıknatıs sistemi bulunmaktadır fakat takıldığında mıknatıslar kesinle gözükmemektedir. Manyetik kirpikler genellikle manyetik kirpik göz temizleme suyu ile satılmakta olup bütçenize uygun fiyatlarla satılmaktadır. B ürün diğerine oranla daha kolay olduğundan dolayı günümüzde daha çok yayılmış bir hale gelmiş durumdadır. Bu ürünü diğer takma kirpiklerden ayıran en büyük özelliği ise kesinlikle kimyasal kullanmak zorunda bırakmamasıdır. Manyetik kirpik suyunuzu mutlaka kullanın çünkü temizleme işlemi yapmadığınız takdir de sizin sağlığınız olumsuz etkilenecektir.
 
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

05:34

Güneş

06:54

Öğle

12:41

İkindi

15:46

Akşam

18:17

Yatsı

19:32

Öne Çıkan Haberler!X