LOGAN FİLMİ - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
LOGAN FİLMİ
LOGAN FİLMİ
Eklenme :26 Şubat 2017 22:25
                                         LOGAN FİLMİ
Her zaman kahramanlar kazanmaz. Dünyadaki tüm kötülerin birleşerek isyan ettikleri ve büyük bir savaşı başlattıkları paralel bir evrendeyiz. Kötüler kazanıyor ve kahramanlar diye bir şey kalmıyor. Belli bölgeleri belli kötü adamlar ele geçiriyor ve yeni düzen kuruluyor. Aradan tam elli yol geçiyor. Sağ kalan biraz kahraman kuytu köşede sessiz sedasız hayatlarını sürdürmektedir. Hikâye tam olarak burada başlıyor. Bu kişi ailesi ile beraber bir çiftlik evinde yaşıyordur. Fakat bir sorun var ki gelmiş geçmiş en kötü kiracılar kendilerine denk oluyordu. Kişinin torunları olan çocuklar geciken kirayı vermezler ise ailesini evden atacaklarını söylemektedir. Tabi cesetleri söyleyen kuşu kara kara düşünürken cevabı ayağına gelir. Kimden mi? Onu filmde öğrenirsiniz.

Kör olmuş ve saklanmış kahramanlardan biri evden çıkartmak isteyen kişiye bir teklif sunar ve eğer yapacağı teslimatta kendisine yol arkadaşlığı yapar ise yüklü bir para vaat eder. Kişi de çaresiz bir şekilde kabul eder ve efsane yol macerası burada başlar. Film aynen böyledir.
Yaratıcılarının elinden çıkan seri zamanında büyük övgüler toplamıştır. Fakat sinemaya uyarlanış konusunda sıkıntılarda vardır. Mesela bir kişinin hakları fox’da olmadığı için filmde olmayacaktır. Buna çare ayarlansa bile film ana evreninde geçemez. Siz in hiç üzülmenize gerek yok film çok güzeldir. Gelecekte geçen bu film artık yaşlanmış ve yorulmuş, süper yetenekleri erozyona uğramaya başlamış kahramanı anlatır. Alzheimer’in etkisiyle iyice unutkanlaşan kişi Meksika sınırına çok yakın bir yerde gizlice saklanmaktadır. Kahraman tüm dünyadan kaçmaya çalışsa bile bir gün onları bulan küçük bir kız bu huzuru bozacaktır. Nitekim kendisi gibi mutant olan kızı, peşindeki karanlık güçlerden korunması gerekecektir.

Bu bir film serinizin devamı olarak vizyona girmektedir. Bu film aynı zamanda kişinin canlandırdığı son film olma özelliğine sahiptir. Bu adam çok harika biridir. Mesela gerçekte çok yaşlı olsa bile filmde çok gençtir. Flimde geçen müziklerde çok güzel ve eşsizdir. Bu sinema filmine gitmelisiniz çok beğenecek hatta hayran kalıp keşke son filmi olmasaydı diyeceksiniz.
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

04:24

Güneş

05:54

Öğle

12:54

İkindi

16:38

Akşam

19:42

Yatsı

21:06

KONYA için hava durumu
parçalı bulutlu
22 °C
parçalı bulutlu
Nem:%32
Ruzgar:22 km/s
Basinc: 883 hPa
Öne Çıkan Haberler!X