Konferans Koltuğu Fiyatları - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Konferans Koltuğu Fiyatları
Konferans Koltuğu Fiyatları
 Konferans Koltuğu Fiyatları
Eklenme :31 Temmuz 2017 16:19

Konferanslarda istenen faydanın sağlanması için salon düzenlemesi çok önemlidir. Konferansa katılanlar rahat etmeli ve anlatılan konulara tam olarak odaklanabilmelidir. Salonda iyi bir ses düzeni, ısı ve ses yalıtımı olmalı, koltuklar katılımcıları rahatsız etmemelidir. Koltuklar standartlara uygun şekilde yerleştirilmeli ve her katılımcı kürsüyü rahatlıkla görebilmelidir. Modern bir konferans salonu için belli bir harcama yapmak gerekir. Harcamaların önemli bir kısmını ise konferans koltukları için yapılır. Tabi her kurum ve kuruluş en az harcamayla en kaliteli salonu yaratmaya çalışır. Bunun için de malzeme alımında ciddi bir fiyat araştırması yapar.

Piyasada çok farklı fiyatlarla konferans koltukları bulunmaktadır. İmalat ve malzeme kalitesi yanında firmaların uyguladığı kar oranları da fiyatları değiştirmektedir. Bu nedenle konferans koltuğu almadan önce iyi bir fiyat araştırması ve fiyat karşılaştırması yapılmalıdır. Tabi konferans salonuna uygun koltuk tercihi yapmak da gerekir. Bir okul konferans salonuyla bir otelin konferans salonuna aynı koltuk alınmayacaktır. Okul konferans salonları için daha çok ahşap malzemeden yapılmış koltuklar uygun olurken, profesyonel hizmet veren salonlarda lüks ve kaliteli malzemelerle yapılmış koltuklar kullanılır.

Koltuk imalatında kullanılan malzemeler ve koltuk modelleri de koltuk fiyatlarının belirlenmesinde etkili olmaktadır. Konferans koltuğu fiyatları araştırılırken malzeme kalitesi ve imalat kalitesi de karşılaştırılmalıdır. Panelkon olarak kaliteli, konforlu, modern tasarımlı konferans koltuklarını uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarak sektörde farklılık yaratıyoruz. Her bütçeye uygun farklı renk ve modelde en zengin konferans koltuğu çeşidini firmamızda bulacaksınız. Ancak fiyatı ne olursa olsun ürünlerimizin hepsinde en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Kumaş ya da deri kaplamalı modellerimiz, açık ya da kapalı kollu modellerimiz, yazı tablalı ve bardaklı modellerimiz uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Koltuk modellerini ve koltuk fiyatlarını firmamızın web sitesinde görebilir ve diğer firmaların ürünleriyle karşılaştırabilirsiniz. Ancak www.konferanskoltugu.com sitemizdeki fiyatlar birim fiyatlardır. Sipariş adedine göre fiyat farklılıkları da olacaktır. Sipariş adedine göre fiyat teklifi almak için müşteri temsilcimizle iletişim kurmalısınız. İl içi siparişlerde nakliye ve montaj için ek ücret almıyoruz. İl dışı için ise nakliye ve montaj ücreti de fiyatlara eklenmektedir. 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X