Klima Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Klima Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Klima Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Eklenme :20 Kasım 2017 12:24
Genel anlamda tercih edildiği mevsim yazlar olan bu beyaz eşya serinlemek için artık kullanımı oldukça popülerdir. Bunaltıcı yaz sıcaklarında serinlemek için bir çok alanda kullanılan bu klimalar alınırken dikkat edilmesi gerekenler olduğu gibi kullanırken de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Örnek vermek gerekirse ani hava değişikliğine sebebiyet veren bu klimalar halk arasında klima çarpması olarak adlandırılan hastalığa sebebiyet verebilir. Bu nedenle klimanın üflediği havaya karşıdan karşıya direk maruz kalmamamız gerekir. Ayrıca serinlemek içinde birden direk olarak derecesi çok düşüğe indirilmemeli ve çok soğuk üflememesi için dikkat etmeliyiz. Ve kullanımında dikkat edilmesi gerekenleri klimayı monta eden servisten öğrenmelisiniz. İklimsa dünya çapında markalaşmış klima markalarından bir tanesidir. Bu konuda sizi gerekli bilgilendirmeyi verecek olan bayisi olan aydemir soğutma aynı zamanda yetkili servis konusunda da oldukça güvenilir ve uzmandır. Klima kullanımında en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğeri olan bakımı ve onarımı ise yetkili servislerce yapılmalı ve temiz olmalıdır. İklimsa yetkili servis hususunda da kendisini kanıtlamış ve kullanıcılarının memnuniyetini kazanmıştır.

Yazın serinleyelim derken hastalanmak istemiyorsanız tamda ihtiyacınız olan bir klima almalısınız. Kuracağınız klimanın kurulacak alana uygun güçte olup olmadığını, havayı temizleye bilip bilmediğini, aynı zamanda sahip olduğu özelliklerle sizi memnun edip edemeyeceğini araştırmalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Genel olarak evlerde kullanılan duvar tipi klimalar gelişen teknolojiyle her geçen gün yeni bir özellik kazanmakta ve her geçen gün daha kullanışlı olmasını sağlamaktadır. İyonizer teknolojisi olarak günümüze gelen ve klimalarda bulunmaya başlayan bu özellik havada ki bakterileri temizleme ve filtreleme özelliğine sahip. Böylelikle hem serinlerken hem de sağlığınıza dikkat etmiş olursunuz.
Detaylı bilgi İklimsa Yetkili Servisi: Aydemir Soğutma
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

05:33

Güneş

06:53

Öğle

12:42

İkindi

15:47

Akşam

18:18

Yatsı

19:33

Öne Çıkan Haberler!X