Kişiye Özel Yasin Kitabi Tasarımı - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Kişiye Özel Yasin Kitabi Tasarımı
Kişiye Özel Yasin Kitabi Tasarımı
 Kişiye Özel Yasin Kitabi Tasarımı
Eklenme :03 Mart 2017 10:19

Kişiye Özel Yasin Kitabi Tasarımı

 

Müslüman olan herkesin evinde bulundurması gereken kitaplardan biri de Yasin kitabıdır. İçerisinde Yasin suresi ve diğer duaların yer aldığı bu kitabı okumak, psikolojik olarak da insanları olumlu etkiler. Bu nedenle Yasin kitabı söz konusu olduğunda herkesin biraz daha okumaya istekli ve satın almaya da hevesli olduğu gözlemlenir. Son dönemde özellikle kişiye özel Yasin kitabı tasarımları yapılıyor ve kadife kapaklı formlarda satışa sunuluyor. Bu da elbette kitaba olan ilginin artmasına neden oluyor.

 

Yasin kitabı tasarımlarında kullanılan detaylar yine dini simgeler ve Arap harfleri oluyor. Kadife kaplı ve kapağında Arapça peygamberimizin adının yazmasını istemez miydiniz? Bu oldukça şık bir tasarım olacağı gibi, okurken kendinizi iyi hissetmenize de olanak sağlayacaktır. Kişiye özel tasarım yapıldığı için farklı kapaklar da söz konusu olabilir. Bu kitaplar mevlid hediyesi olarak da değerlendirilebilir.

 

Kişiye Özel Yasin Kitabı Fiyatı

 

Kişiye özel olarak tasarlanan Yasin kitapları fiyat olarak elbette diğerlerine göre farklılık gösterecektir. Ancak normal bir Yasin kitabı ile özel tasarıma sahip olan arasında çok fazla fiyat farkı olmaz. Özellikle sayı olarak yüksek satın alındığında çok daha uygun rakamlar söz konusu olacaktır. İnternet üzerinden kısa bir araştırma yaparak özel tasarım Yasin fiyatları hakkında bilgi sahibi olunabilir ve sipariş vermek için işlem yapılabilir. Böyle durumlarda sonrasında sıkıntı yaşamamak adına istenen tasarıma dair tüm detaylar satıcı ile paylaşılmalıdır. Aksi durumlar söz konusu olduğunda beklenildiği gibi bir tasarım gerçekleşmemiş olabilir. Ayrıca sayı konusunda da net rakamın verildiğinden emin olmak gerekir.

 

Yasin Ne Zaman Hediye Edilir?

 

Değerli kitaplardan biri olduğu için kişiye özel Yasin kitabı oldukça güzel bir hediyedir. Her zaman sevdiklerinize hediye edebilir ve okumalarına vesile olabilirsiniz. Ancak özel zamanlar için de iyi bir hediye olabilir. Özel tasarım Yasin kitabı dualı yemekler düzenlendiğinde ya da mevlid yapıldığında tam bu ortamlara uygun bir hediye türü olacaktır. Gelen misafirlere üzerinde hoş bir tasarımın yer aldığı, kadife kapaklara sahip olan Yasin kitaplarını hediye edebilirsiniz. Bu durumdan misafirler de oldukça hoşnut kalacaktır.

 

Mevlid hediyesi olarak düşünebileceğiniz daha birçok seçenek bulunuyor. Bunlara ulaşmanın en kolay yolu, Mevluthediyesi.com adresini ziyaret etmektir. Siteye giriş yaparak hediye çeşitlerini görebilir, ayrıca Yasin kitabı tasarımı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Fiyatları da görebileceğiniz için, satın alma işlemine geçmeden önce sizin için ne kadara mal olacağını da hesap edebilirsiniz.

YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X