Kentsel Dönüşümün Yeni Oyuncusu Mint Gayrimenkul - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Kentsel Dönüşümün Yeni Oyuncusu Mint Gayrimenkul
Kentsel Dönüşümün Yeni Oyuncusu Mint Gayrimenkul
 Kentsel Dönüşümün Yeni Oyuncusu Mint Gayrimenkul
Eklenme :05 Kasım 2017 23:44
Kentsel Dönüşümün Yeni Oyuncusu Mint Gayrimenkul
2014 yılından bu yana şehir merkezlerinde prim potansiyeli yüksek olan noktalarda gayrimenkul geliştirme, yapım ve satış yapmak amacıyla faaliyete geçmiş olan Mint; her açıdan fark yaratan, uluslararası standartlarda kentsel dönüşüm odaklı konut projeleri geliştiren, yenilikçi, hem arsa sahipleri hem de yatırımcılar olmak üzere, bütün hak sahiplerinin yasal haklarına ilişkin farkındalık yaratmak ve bu sayede olası mağduriyetleri gidermek amacıyla kuruldu.
Gayrimenkul sektöründe elde ettiğimiz tecrübe, müşterilerimizin tamamen ihtiyaçları doğrultusunda gösterdiğimiz insan odaklı problem çözme becerimiz ve kaliteye olan bağlılığımızla gayrimenkul varlıklarına odaklanıyoruz.

Mint Satılık Daire projelerinin üretiminde yenilikçi, farklı ve global standartlara uygun dönüşümler yapmayı amaçlıyoruz. Kendi ürettiğimiz projeler başta olmak üzere güneş, doğal kaynaklı rüzgar ve benzeri teniz enerji kullanımının yaygınlaştırılması vizyonumuzdur. Yalnızda kentsel dönüşüm için değil çevresel dönüşümü de gerçekleştirmek isteğimizle ürettiğimiz projelerde fark yaratarak uluslararası standartlarda çalışma gösteriyoruz.

Yeni Nesil Apartman Anlayışıyla Tanışın
Hayata geçirdiğimiz MİNT Kağıthane, MİNT Çağlayan, MİNT E-5 ve İNT Şişli projelerimizle sizlere yeni nesil apartman anlayışı sunuyoruz. Kalabalık nüfus ve buna bağlı olarak doğan daire ihtiyaçlarınız tarafımızdan karşılanıyor. Yaptığı işe saygı duyan firmamız müşterilerimizin her türlü emlak ihtiyaçlarına net bir şekilde cevap veriyor. Yaptığımız araştırmalar dahilinde başta akıllı ev sistemleri olmak üzere yenilikçi inşaat sektörüne kazandırdığımız bütün çalışmalar, titizlikle önerilerek sizlere sunuluyor.

İşyeri, konut ve arsa başta olmak üzere geniş bir ilan kapasitesi olan firmamız, sağlam ve kaliteli duruşu sayesinde siz değerli müşterilerimize herhangi bir problem yaşatmadan gerekli duyduğunuz gayrimenkulleri bu kurallar dahilinde sizlere sunuyor.

Mint Gayrimenkul olarak hızla ilerlemeye devam ederek kendi alanımızdaki diğer firmalara öncü olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. Gerekli olan ticari ve yasal sorumluluklarımızı da yerine getirerek, prensipli çalışma ekibimiz sayesinde marka haline de gelerek en çok aranan ve güvenilir gayrimenkul firmalarının en başında geliyoruz.

İstanbul’da nüfusa oranla eş değerde ilerleyen inşaat sektöründe ihtiyacınız olan doğru emlak ticaretini yapabilmenize olanak sağlayan firmamıza Mint İletişim kanalları üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

05:33

Güneş

06:53

Öğle

12:42

İkindi

15:47

Akşam

18:18

Yatsı

19:33

Öne Çıkan Haberler!X