Kadıköy Hukuk Bürosu - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Kadıköy Hukuk Bürosu
Kadıköy Hukuk Bürosu
 Kadıköy Hukuk Bürosu
Eklenme :14 Aralık 2017 12:43

Avukatların faaliyetlerini yürüttüğü mekânlara hukuk bürosu deniyor. Herkesin yaşamı boyunca bir avukata ihtiyacı olabilir. Bu nedenle binlerce avukat kendi hukuk bürolarında hizmet vermekte ve hepsi de yoğun tempoda çalışmaktadır. Kadıköy’de de hukukun her alanında hizmet veren çok sayıda hukuk bürosu bulunuyor. Köse-Köse Hukuk ve Danışmanlık olarak en iyi avukatlarla dava takibi yanında danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Kadıköy hukuk bürosu olarak sözleşme hukuku, aile hukuku, icra ve iflas hukuku, borçlar hukuku, iş hukuku, ticaret hukuku, fikri ve sınai haklar hukuku alanlarında hizmet vermekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimizle ihtilafların meydana gelmesini önlemekteyiz. Ortaya çıkan uyuşmazlıklar karşısında nasıl hareket edilmesi gerektiği konusunda bilgilendirme yapmaktayız.


Hukuk fakültesini bitirip, stajını tamamlayan ve avukatlık ruhsatı alan herkes hukuk bürosu açabilir. Hukuk büroları bulundukları ilin barolarına kayıtlıdır ve faaliyetlerini avukatlık meslek etik ilkelerine göre yürütür. Mesleğini icra eden avukat için alan sınırlaması, herhangi bir alanı seçme zorunluluğu yoktur.  Ancak belli türdeki davaları tercih etme hakkına sahiptir. Köse-Köse Hukuk Bürosu olarak faaliyetlerimizi meslek etik ilkelerine göre yürütmekteyiz. Hukuki sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak hukuk büromuzun en temel ilkesidir. Yürüttüğümüz çalışmaların her aşamasında müvekkillerimizle iletişim halinde oluyoruz ve onları bilgilendiriyoruz. Kişi ve kurumlar için sözlü ya da yazılı danışmanlık hizmeti veriyoruz. www.kose-kose.com internet sitemizde faaliyetlerimizle ilgili detaylı bilgileri ve iletişim bilgilerimizi öğrenebilirsiniz.


İş hukuku kapsamında işçi-işveren ilişkilerinden kaynaklanan ihtilaflar konusunda, işe iade, kıdem ve ihbar tazminatları konularında, sendikal faaliyetler nedeniyle ortaya çıkan ihtilaflarda deneyimli ve işini bilen avukatlarımız hizmet vermektedir. Yine deneyimli avukatlarımızla nafaka ve tazminat davalarını, babalık davası, iddet süresinin kaldırılması, velayetin değiştirilmesi gibi davaları takip ediyor ve kısa sürede sonuçlandırıyoruz. Ceza hukuku, vergi hukuku, icra ve iflas hukuku alanlarında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyoruz. Müvekkillerimize en ekonomik şartlarda azami fayda sağlamaktayız. Bünyemizde hukukçu, stajyer avukatlar ve takip elemanları hizmet vermektedir. Müşavirlik hizmeti verdiğimiz şirketlerde, şirketin hukuk ihtiyacının karşılanması için bir avukatımız koordinatör olarak görevlendirilmiştir. Hayatın her alanında ihtiyacınız olan hukuk desteğini köse-köse hukuk büromuzdan karşılayabilirsiniz. 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

05:33

Güneş

06:53

Öğle

12:42

İkindi

15:47

Akşam

18:18

Yatsı

19:33

Öne Çıkan Haberler!X