Kablonet Bağlatmanız için Bazı Sebepler - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Kablonet Bağlatmanız için Bazı Sebepler
Kablonet Bağlatmanız için Bazı Sebepler
 Kablonet Bağlatmanız için Bazı Sebepler
Eklenme :23 Şubat 2017 21:18
Kablonet Bağlatmanız için Bazı Sebepler
Hayatımıza iyiden iyiye giren internet; evimizde, şirketimizde ve hatta cebimizde yer alıyor. Eğlence, alışveriş, bilgi edinme, sosyal medya ve daha birçok şey için kullandığımız internetten mükemmel bir deneyim elde edebilmenin yolu ise, hızdır. Bugün bu deneyimi ev ve işyerleri için en iyi şekilde yaşatan altyapı hizmeti Kablonet kurumudur. Henüz ülkemizin tüm illerinde bulunmasa da hizmet kapsamını genişleterek, herkes için yüksek hızda interneti mümkün hale getiriyor.

Neden Kablonet?
Öncelikle şunu ifade edelim. Kablonet ile Uydunet aynı markadır. Kasım 2016’dan sonra alınan bir kararla Uydunet ismi, Kablonet olarak değişti. Bunun sebebi Uydunet isminin “uydudan internet” ile bağdaştırılması ve hizmetin uydudan sağlandığının düşünülmesidir. Bu yanlış algının daha fazla devam etmemesi için isim değişikliği gerçekleşti.
1.Daha hızlı bir internet için Kablonet hizmetinden faydalanmak mümkündür. 10 Mbps’lik hızda ve sınırsız kotada yer alan internet hizmetine sabit bir ücret ödeyebilirsiniz.
2.Yine daha hızlı internet erişimi elde etmek isteyenler için ikinci bir paket vardır. 20 Mbps’lik internet hızı ve sınırsız kota hizmeti, sabit bir ücret üzerinden sunuluyor.
3.Bu ikisini tercih etmek istemeyenler için “Kullandığın kadar öde” hizmeti var. Bu hizmette aşımlar ek ücrete tabidir. Eğer çok fazla internette dolaşıyorsanız, bu paketi almanız doğru olmaz.

Kablonet almak için en önemli sebep, yüksek hız limitleridir. Ancak bununla beraber Kablo TV yayınlarından yararlanma imkanı da var. Kablo TV ve Kablonet hizmetini oldukça cüzi fiyatlardan elde edebilmek mümkündür.

Hala ikna olmadınız mı?
İnternette dolaşırken beklemekten sıkıldığınız zamanları hatırlayın. Özellikle video izleme sırasında sürekli donma gibi şeylerin yaşanması hiç de sabredilecek şeyler değildi. Bunları daha fazla yaşamamak için hızlı bir internete sahip olunması gerekir. Mevcut internet sağlayıcıları elle tutulacak internet hızı sunsalar da, bu hız kullanıldıkça düşer. Kablonet hizmetinde ise bu tür bir durum söz konusu değildir. Çünkü gelişmiş kablo altyapısı sayesinde görüntü ve ses transferleri çift yönlü olarak hızlıca gerçekleşir.
Sevdiğiniz filmleri veya videoları daha hızlı indirmek için Kablonet tarafından sunulan internet fırsatlarını kaçırmayın!

 
 
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:33

Güneş

05:22

Öğle

12:58

İkindi

16:50

Akşam

20:23

Yatsı

22:03

Öne Çıkan Haberler!X