Jaltest Otobüs Universal Arıza Tespit Cihazı - Konhaber Türkiye’nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber Türkiye'nin İnternet Gazetesi
Konhaber
Konhaber
Konhaber Reklam
Konhaber Reklam
konhaber.com » Metinler
Jaltest Otobüs Universal Arıza Tespit Cihazı
Jaltest Otobüs Universal Arıza Tespit Cihazı
Jaltest Otobüs Universal Arıza Tespit Cihazı
Eklenme :03 Ağustos 2017 17:48

Jaltest otobüs arıza tespit cihazı başta otobüs, minibüs ve uzun taşıtlarda kullanılabilen arıza tespit cihazlarıdır. Otobüsler, minibüsler ve uzun taşıtlar için özel olarak üretildiğinden dolayı son derece başarılı bir şekilde performans veren jaltest otobüs arıza tespit cihazları, otobüslerde ve minibüslerde meydana gelebilecek her türlü arızanın teşhis edilmesi ve arızanın hızlı bir şekilde giderilmesi bakımından oldukça önemli ve büyük bir rol üstlenmektedir. Başta otobüs, minibüs ve diğer uzun taşıtlar olmak üzere bu tür araçlarda meydana gelebilecek her çeşit arızayı oldukça hızlı bir şekilde tespit edip, son derece hızlı bir şekilde çözüm üretmeyi başaran jaltest dorse arıza tespit cihazı, günümüzde otobüs ve minibüs şöförlerinin neredeyse hepsi tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Jaltest Otobüs Arıza Tespit Cihazının Özellikleri
Başta otobüsler, minibüsler ve uzun taşıtlar olmak üzere bu tür araçlarda meydana gelebilecek her türlü arızayı son derece hızlı bir şekilde tespit ederek arızanın giderilmesini sağlayan jaltest otobüs arıza tespit cihazı Türkçe kullanımı sayesinde oldukça rahat ve hızlı bir kullanıma ve birçok büyük özelliğe sahiptir. Otobüs ve benzeri araçlardaki arıza tespitinden motor testlerine kadar birçok görevi başarılı bir şekilde yerine getirmeyi başarmaktadır. Ayrıca jaltest arıza tespit cihazı, vites ve debriyaj tanıtma, beyin programlama, süspansiyon ayarlama, parametre ayarlama, parça tanıtma, aktivasyon testleri, detaylı arıza yönlendirme, arka direksiyon ölçümlemesi ve fren testlerine kadar birçok önemli özelliğe sahiptir. Hızlı ve rahat kullanımı sayesinde bu büyük özelliklerinin hepsini verimli bir şekilde yerine getirmektedir.

Jaltest Otobüs Arıza Tespit Cihazının Desteklediği Markalar
Universal yapısı sayesinde birçok markayı destekleyen ve birçok farklı markada verimli bir şekilde çalışan jaltest otobüs arıza tespit cihazının desteklediği markalar şunlardır;
Agrale, Alexander Dennis, Autosan, BCI, Blue Bird, BMC, BREDAMENARINIBUS, Credo, Dina, Eldorado, Freightliner, Custom Chassis, GCA, Gillig, Golden Dragon, Higer, Hyundai, Isuzu, IC, Iveco, King Long, Man, Maz, MCI, Mercedes Benz, Mitsubishi Fuso, Nabi, Nefaz, Neoplan, Neoplan USA, New Flyer, Nova Bus, Orion, Otokar, Prevost, Renault, Scania, Setra, Solaris, Solbus, Sor, Temsa, Thomas, Built, Van Hool, Van Hool USA, VDL, Viseon Bus, Volkswagen, Volvo, Yutong.

Jaltest Türkiye Resmi Distribütörü : www.metadiag.com.tr
 
YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.'ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:47

Güneş

05:28

Öğle

12:53

İkindi

16:43

Akşam

20:05

Yatsı

21:39

Öne Çıkan Haberler!X